Mebeles.Buv.Lv
  • Latvian
  • Russian
  • English
 • facebook.com
 • draugiem.lv
 • vk.com
 • odnoklassniki.ru
Kategorijas preces

Valmiera (Izvelkamie dīvāni)

Valmiera IZVELKAMAIS DĪVĀNS VALMIERA - stilīgs un uzticams Guļamvieta 150 x 200 cm, var 160x200 - 400.00 EURO Koka dekors - 20.00 EURO  Audumu izvēle. Transformācijas mehānisms "eirogrāmatiņa" ļauj uzstādīt tādu dīvānu blīvi pie sienas, kas dod iespēju ekonomiski...

Valmiera

Valmiera IZVELKAMAIS DĪVĀNS VALMIERA - stilīgs un uzticams Guļamvieta 150 x 200 cm, var 160x200 - 400.00

Cena: 387.00 EUR 320.00 EURAtlaide

Valmiera

NoPirkt KurPirkt Mēbeles Latvija Latvija Valmiera Atlaide
Valmiera pasūtīta 60 reizes
Valstis: Igaunija, Krievija, Latvija, Lielbritānija, Norvēģija, Īrija
Ieliec grozā,
lai nepazaudētu
Ielikt grozā

Vairāk bildes

Latvija Latvija Valmiera Atlaide

Latvija Latvija Valmiera Atlaide

Latvija Valmiera Atlaide Latvija

Jaunumi

11 jauni preces šinī kategorijā
Skatīt jauni produkti šajā kategorijā
Apspriedies ar mums Jautājiet mums
 • Apraksts

Valmiera - Latvija - Latvija - Izvelkamie dīvāni - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI

IZVELKAMAIS DĪVĀNS VALMIERA - stilīgs un uzticams

Guļamvieta 150 x 200 cm,

var 160x200 - 400.00 EURO

Koka dekors - 20.00 EURO

 Audumu izvēle.

Transformācijas mehānisms "eirogrāmatiņa" ļauj uzstādīt tādu dīvānu blīvi pie sienas, kas dod iespēju ekonomiski izmantot telpas platību. Tāds dīvāns ir viegli izvelkams: vajag tikai izbīdīt sēdekli uz priekšu un nolaist atzveltni, un sanāk horizontāla virsma atpūtai un miegam. Dīvāns ir veidots uz atsperu blokiem, tam ir izturīgs karkass no koka brusas un augstvērtīga finiera, ir arī ietilpīga kaste, lai glabātu veļu. Garantija 3 gadi.

Tiešā mēbeļu piegāde no Latvija rūpnīcas līdz Jūsu mājai!

Akcija, atlaide, izpārdošana.
Products mebeles.buv.lv

Vairāk bildes

Valmiera

Valmiera IZVELKAMAIS DĪVĀNS VALMIERA - stilīgs un uzticams Guļamvieta 150 x 200 cm, var 160x200 - 400.00


Rated: 4.75/5
Valsts: Latvija
Vārds: Edgars
Komentārs:

MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI

 • Krēsls KP-80

  MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI Krēsls KP-80 NoPirkt KurPirkt MēbelesMĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI: Krēsls KP-80 ( Krēsli izvelkamie - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )
  250.00 EUR
  MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI: Guļamvieta 80 x 200 cm, Audumu izvēle Garums: 100 cm Augstums: 90 cm Dziļums: 90 cm
 • Maija

  MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI Maija NoPirkt KurPirkt MēbelesMĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI: Maija ( Izvelkamie dīvāni - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )
  215.00 EUR
  MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI: DĪVĀNS-GRĀMATA MAIJA Dīvāns-grāmata - ir pats izplatītākais dīvānu paveids ar vienkāršu un drošu mehānismu. Lai dīvāns būtu pieejams gulēšanai ir nepieciešams pacelt dīvāna sēdi līdz noteiktam mehānisma klikšķim un pēc tam nolaist lejā. Zem dīvāna sēdes ir novietota ietilpīga veļas kaste. Dīvāna rāmis ir izgatavots no finiera, kvalitatīvie atsperu bloki vai porolonu dos jums ērtu un patīkamu atpūtu un komfortablu gulēšanu. Tāds dīvāns lieliski iederēsies jūsu viesistabā un būs jauka atpūtas vieta jums un jūsu viesiem. Garantija 3 gadi. Ar porolons -215.00 EURO Ar atsperem - 252.00 EURO
 • Max

  MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI Max NoPirkt KurPirkt MēbelesMĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI: Max ( Izvelkamie dīvāni - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )
  310.00 EUR
  MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI: IZVELKAMAIS DĪVĀNS MAX - neaizņems daudz vietas jūsu mājoklī! Izmēri 220 x 80 x 75 cm, Guļamvieta 130 x 200 cm, Audumu izvēle. Dīvāns-grāmata - ir pats izplatītākais dīvānu paveids ar vienkāršu un drošu mehānismu. Lai dīvāns būtu pieejams gulēšanai ir nepieciešams pacelt dīvāna sēdi līdz noteiktam mehānisma klikšķim un pēc tam nolaist lejā. Zem dīvāna sēdes ir novietota ietilpīga veļas kaste. Dīvāna rāmis ir izgatavots no finiera, kvalitatīvie atsperu bloki dos jums ērtu un patīkamu atpūtu un komfortablu gulēšanu. Tāds dīvāns lieliski iederēsies jūsu viesistabā un būs jauka atpūtas vieta jums un jūsu viesiem. Garantija 3 gadi.
 • Krēsls Valmiera

  MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI Krēsls Valmiera NoPirkt KurPirkt MēbelesMĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI: Krēsls Valmiera ( Klubkrēsli - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )
  172.00 EUR
  MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI:
 • Jūrmala

  MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI Jūrmala NoPirkt KurPirkt MēbelesMĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI: Jūrmala ( Izvelkamie dīvāni - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )
  250.00 EUR
  MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI: DĪVĀNS-GRĀMATA JŪRMALA - neaizņems daudz vietas jūsu mājoklī! Izmēri 200 x 80 x 75 cm, Guļamvieta 130 x 200 cm, Audumu izvēle. Dīvāns-grāmata - ir pats izplatītākais dīvānu paveids ar vienkāršu un drošu mehānismu. Lai dīvāns būtu pieejams gulēšanai ir nepieciešams pacelt dīvāna sēdi līdz noteiktam mehānisma klikšķim un pēc tam nolaist lejā. Zem dīvāna sēdes ir novietota ietilpīga veļas kaste. Dīvāna rāmis ir izgatavots no finiera, kvalitatīvie atsperu bloki dos jums ērtu un patīkamu atpūtu un komfortablu gulēšanu. Tāds dīvāns lieliski iederēsies jūsu viesistabā un būs jauka atpūtas vieta jums un jūsu viesiem. Garantija 3 gadi.
 • Niks-2

  MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI Niks-2 NoPirkt KurPirkt MēbelesMĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI: Niks-2 ( Stūra dīvāni - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )
  507.00 EUR 480.00 EUR
  MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI: STŪRA IZVELKAMAIS DĪVĀNS NIKS 2 - teicams dīvāns ar teicamu kvalitāti! Izmēri 220 x 150 x 75 cm, Guļamvieta 150 x 200 cm, Audumu izvēle, Stūris abās pusēs. Stilīgais stūra dīvāns radīs mājīgu atpūtas zonu, izcelt interjera īpatnības un nodrošināt tā īpašniekam plašu vietu miegam. Stūra dīvāns brīnišķīgi piemērots gan nelielai, gan lielai istabai. Dīvānu mehānismu "eirogrāmatiņa" viegli un ērti sadalīt - sadalītajā ainā to var saukt par ērtu un plašu gultu. Dīvāns ir veidots uz atsperu blokiem, ir liela un maza kaste veļai. Garantija 3 gadi.
 • Krēsls KP-100

  MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI Krēsls KP-100 NoPirkt KurPirkt MēbelesMĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI: Krēsls KP-100 ( Krēsli izvelkamie - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )
  285.00 EUR
  MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI: Izmēri 120 x 90 x 90 cm, Guļamvieta 100 x 200 cm, Audumu izvēle
 • Bērnu dīvāns

  MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI Bērnu dīvāns NoPirkt KurPirkt MēbelesMĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI: Bērnu dīvāns ( Tahtas - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )
  235.00 EUR
  MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI: BĒRNU IZVELKAMAIS DĪVĀNS Bērnu dīvāns ar atsperu blokiem. Tam ir izturīgs karkass no koka brusas un augstvērtīga finiera. Dīvānam ir ietilpīga kaste, lai glabātu veļu. Tas ir stilīgs un uzticams dīvāns. Garantija 3 gadi.
 • Komplekts Skudra

  MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI Komplekts Skudra NoPirkt KurPirkt MēbelesMĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI: Komplekts Skudra ( Dīvānu komplekti - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )
  624.00 EUR
  MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI: 3+1+1 MĪKSTS KOMPLEKTS SKUDRA Tradicionāls un gadu gaitā iecienīts mīksto mēbeļu komplekts viesistabā ir dīvāns un klubkrēsli. Jūs varat sastādīt jebkādu komlektu: dīvāns, krēsls un pufs, dāvāns un divi krēsli, stūra dīvāns un pufs. Garantija 3 gadi.
 • Krēsls KP-135

  MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI Krēsls KP-135 NoPirkt KurPirkt MēbelesMĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI: Krēsls KP-135 ( Krēsli izvelkamie - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )
  333.00 EUR
  MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI: Izmēri 150 x 90 x 90 cm, Guļamvieta 135 x 200 cm, Audumu izvēle
 • Valmiera stūra

  MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI Valmiera stūra NoPirkt KurPirkt MēbelesMĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI: Valmiera stūra ( Stūra dīvāni - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )
  473.00 EUR
  MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI: STŪRA IZVELKAMAIS DĪVĀNS VALMIERA - teicams dīvāns ar teicamu kvalitāti! Izmēri 235 x 160 x 75 cm, Guļamvieta 150 x 200 cm, var 160x200 - 484.00 EURO Audumu izvēle, Stūris abās pusēs. Stilīgais stūra dīvāns radīs mājīgu atpūtas zonu, izcelt interjera īpatnības un nodrošināt tā īpašniekam plašu vietu miegam. Stūra dīvāns brīnišķīgi piemērots gan nelielai, gan lielai istabai. Dīvānu mehānismu "eirogrāmatiņa" viegli un ērti sadalīt - sadalītajā ainā to var saukt par ērtu un plašu gultu. Dīvāns ir veidots uz atsperu blokiem, ir liela un maza kaste veļai. Garantija 3 gadi.
 • Pufs

  MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI Pufs NoPirkt KurPirkt MēbelesMĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI: Pufs ( Pufi - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )
  25.00 EUR
  MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI:
Jūs nevarat izvēlēties? Rakstiet mums. Mēs palīdzēsim jums izdarīt pareizo izvēli! Rakstiet mums

IeteicamsMīkstās mēbeles pārstāvniecība - Lietuvā, Poļijā un Latvijā ražotās DĪVĀNI UN KRĒSLI. Mikstas mebeles katalogs: dīvāni, krēsli, stūra dīvāni, DĪVĀNU KOMPLEKTI, atpūtas mēbeles. IZGATAVOJAM PĒC PASŪTĪJUMA mīkstas mēbeles, 2-3 vietīgais dīvāns, klubkrēsls, dīvānu komplekts. MĪKSTO MĒBEĻU TIRDZNIECĪBA, mīkstas mēbeles salons. Izgatavošana un piegāde iespējama īsos termiņos, nodrošināsim tāpat kvalitatīvu salikšanu. Katalogā ir piedāvātas mīkstas mēbeles uz jebkādu garšu un maku. Iespējama AUDUMU un pildītāju IZVĒLE jūsu jaunajam mīkstajam dīvānam.