Mebeles.Buv.Lv
  • Latvian
  • Russian
  • English
Kategorijas preces

Valmiera (Izvelkamie dīvāni)

Cena: 387.00 EUR

Izvelkamie dīvāni Latvija Valmiera MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI IZVELKAMAIS DĪVĀNS VALMIERA - stilīgs un uzticams Guļamvieta 150 x 200 cm, var 160x200

Šī prece bija pasūtīta 44 reizes
Valstis: Lielbritānija, Īrija, Latvija, Norvēģija, Krievija

Vairāk bildes


Apspriedies ar mums Jautājiet mums
 • Apraksts

Valmiera - Izvelkamie dīvāni - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI - Latvija

IZVELKAMAIS DĪVĀNS VALMIERA - stilīgs un uzticams

Guļamvieta 150 x 200 cm,

var 160x200 - 400.00 EURO

Koka dekors - 20.00 EURO

 Audumu izvēle.

Transformācijas mehānisms "eirogrāmatiņa" ļauj uzstādīt tādu dīvānu blīvi pie sienas, kas dod iespēju ekonomiski izmantot telpas platību. Tāds dīvāns ir viegli izvelkams: vajag tikai izbīdīt sēdekli uz priekšu un nolaist atzveltni, un sanāk horizontāla virsma atpūtai un miegam. Dīvāns ir veidots uz atsperu blokiem, tam ir izturīgs karkass no koka brusas un augstvērtīga finiera, ir arī ietilpīga kaste, lai glabātu veļu. Garantija 3 gadi.


Tiešā mēbeļu piegāde no Latvija rūpnīcas līdz Jūsu mājai!

Rated: 5.00/5
Valsts: Latvija
Vārds: Ainārs
Komentārs: Заказ доставили раньше указаной даты.

Varam piedāvāt

 • Valmiera stūra

  Valmiera stūra

  Valmiera stūra ( Stūra dīvāni - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )

  473.00 EUR
  STŪRA IZVELKAMAIS DĪVĀNS VALMIERA - teicams dīvāns ar teicamu kvalitāti! Izmēri 235 x 160 x 75 cm, Guļamvieta 150 x 200 cm, var 160x200 - 484.00 EURO Audumu izvēle, Stūris abās pusēs. Stilīgais stūra dīvāns radīs mājīgu atpūtas zonu, izcelt interjera īpatnības un nodrošināt tā īpašniekam plašu vietu miegam. Stūra dīvāns brīnišķīgi piemērots gan nelielai, gan lielai istabai. Dīvānu mehānismu "eirogrāmatiņa" viegli un ērti sadalīt - sadalītajā ainā to var saukt par ērtu un plašu gultu. Dīvāns ir veidots uz atsperu blokiem, ir liela un maza kaste veļai. Garantija 3 gadi.
 • Krēsls KP-80

  Krēsls KP-80

  Krēsls KP-80 ( Izvelkamie krēsli - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )

  250.00 EUR
  Guļamvieta 80 x 200 cm, Audumu izvēle Garums: 100 cm Augstums: 90 cm Dziļums: 90 cm
 • Niks

  Niks

  Niks ( Stūra dīvāni - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )

  526.00 EUR
  STŪRA IZVELKAMAIS DĪVĀNS NIKS - teicams dīvāns ar teicamu kvalitāti! Izmēri 220 x 150 x 75 cm, Guļamvieta 150 x 200 cm, Audumu izvēle, Stūris abās pusēs. Stilīgais stūra dīvāns radīs mājīgu atpūtas zonu, izcelt interjera īpatnības un nodrošināt tā īpašniekam plašu vietu miegam. Stūra dīvāns brīnišķīgi piemērots gan nelielai, gan lielai istabai. Dīvānu mehānismu "eirogrāmatiņa" viegli un ērti sadalīt - sadalītajā ainā to var saukt par ērtu un plašu gultu. Dīvāns ir veidots uz atsperu blokiem, ir liela un maza kaste veļai. Garantija 3 gadi.
 • Max

  Max

  Max ( Izvelkamie dīvāni - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )

  310.00 EUR
  IZVELKAMAIS DĪVĀNS MAX - neaizņems daudz vietas jūsu mājoklī! Izmēri 220 x 80 x 75 cm, Guļamvieta 130 x 200 cm, Audumu izvēle. Dīvāns-grāmata - ir pats izplatītākais dīvānu paveids ar vienkāršu un drošu mehānismu. Lai dīvāns būtu pieejams gulēšanai ir nepieciešams pacelt dīvāna sēdi līdz noteiktam mehānisma klikšķim un pēc tam nolaist lejā. Zem dīvāna sēdes ir novietota ietilpīga veļas kaste. Dīvāna rāmis ir izgatavots no finiera, kvalitatīvie atsperu bloki dos jums ērtu un patīkamu atpūtu un komfortablu gulēšanu. Tāds dīvāns lieliski iederēsies jūsu viesistabā un būs jauka atpūtas vieta jums un jūsu viesiem. Garantija 3 gadi.
 • Jūrmala

  Jūrmala

  Jūrmala ( Izvelkamie dīvāni - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )

  250.00 EUR
  DĪVĀNS-GRĀMATA JŪRMALA - neaizņems daudz vietas jūsu mājoklī! Izmēri 200 x 80 x 75 cm, Guļamvieta 130 x 200 cm, Audumu izvēle. Dīvāns-grāmata - ir pats izplatītākais dīvānu paveids ar vienkāršu un drošu mehānismu. Lai dīvāns būtu pieejams gulēšanai ir nepieciešams pacelt dīvāna sēdi līdz noteiktam mehānisma klikšķim un pēc tam nolaist lejā. Zem dīvāna sēdes ir novietota ietilpīga veļas kaste. Dīvāna rāmis ir izgatavots no finiera, kvalitatīvie atsperu bloki dos jums ērtu un patīkamu atpūtu un komfortablu gulēšanu. Tāds dīvāns lieliski iederēsies jūsu viesistabā un būs jauka atpūtas vieta jums un jūsu viesiem. Garantija 3 gadi.
 • Bērnu dīvāns

  Bērnu dīvāns

  Bērnu dīvāns ( Tahtas - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )

  235.00 EUR
  BĒRNU IZVELKAMAIS DĪVĀNS Bērnu dīvāns ar atsperu blokiem. Tam ir izturīgs karkass no koka brusas un augstvērtīga finiera. Dīvānam ir ietilpīga kaste, lai glabātu veļu. Tas ir stilīgs un uzticams dīvāns. Garantija 3 gadi.
 • Niks-2

  Niks-2

  Niks-2 ( Stūra dīvāni - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )

  507.00 EUR
  STŪRA IZVELKAMAIS DĪVĀNS NIKS 2 - teicams dīvāns ar teicamu kvalitāti! Izmēri 220 x 150 x 75 cm, Guļamvieta 150 x 200 cm, Audumu izvēle, Stūris abās pusēs. Stilīgais stūra dīvāns radīs mājīgu atpūtas zonu, izcelt interjera īpatnības un nodrošināt tā īpašniekam plašu vietu miegam. Stūra dīvāns brīnišķīgi piemērots gan nelielai, gan lielai istabai. Dīvānu mehānismu "eirogrāmatiņa" viegli un ērti sadalīt - sadalītajā ainā to var saukt par ērtu un plašu gultu. Dīvāns ir veidots uz atsperu blokiem, ir liela un maza kaste veļai. Garantija 3 gadi.
 • Pufs

  Pufs

  Pufs ( Pufi - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )

  25.00 EUR
 • Komplekts Skudra

  Komplekts Skudra

  Komplekts Skudra ( Dīvānu komplekti - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )

  624.00 EUR
  3+1+1 MĪKSTS KOMPLEKTS SKUDRA Tradicionāls un gadu gaitā iecienīts mīksto mēbeļu komplekts viesistabā ir dīvāns un klubkrēsli. Jūs varat sastādīt jebkādu komlektu: dīvāns, krēsls un pufs, dāvāns un divi krēsli, stūra dīvāns un pufs. Garantija 3 gadi.
 • Krēsls KP-135

  Krēsls KP-135

  Krēsls KP-135 ( Izvelkamie krēsli - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )

  333.00 EUR
  Izmēri 150 x 90 x 90 cm, Guļamvieta 135 x 200 cm, Audumu izvēle
 • Krēsls KP-100

  Krēsls KP-100

  Krēsls KP-100 ( Izvelkamie krēsli - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )

  285.00 EUR
  Izmēri 120 x 90 x 90 cm, Guļamvieta 100 x 200 cm, Audumu izvēle
 • Krēsls Valmiera

  Krēsls Valmiera

  Krēsls Valmiera ( Klubkrēsli - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )

  172.00 EUR
MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI - Izvelkamie dīvāni - Ražotāja preces Latvija
Jūs nevarat izvēlēties? Rakstiet mums. Mēs palīdzēsim jums izdarīt pareizo izvēli! Rakstiet mums

Mīkstās mēbeles pārstāvniecība - Lietuvā, Poļijā un Latvijā ražotās DĪVĀNI UN KRĒSLI. Mikstas mebeles katalogs: dīvāni, krēsli, stūra dīvāni, DĪVĀNU KOMPLEKTI, atpūtas mēbeles. IZGATAVOJAM PĒC PASŪTĪJUMA mīkstas mēbeles, 2-3 vietīgais dīvāns, klubkrēsls, dīvānu komplekts. MĪKSTO MĒBEĻU TIRDZNIECĪBA, mīkstas mēbeles salons. Izgatavošana un piegāde iespējama īsos termiņos, nodrošināsim tāpat kvalitatīvu salikšanu. Katalogā ir piedāvātas mīkstas mēbeles uz jebkādu garšu un maku. Iespējama AUDUMU un pildītāju IZVĒLE jūsu jaunajam mīkstajam dīvānam.