Mebeles.Buv.Lv
  • Latvian
  • Russian
  • English
Kategorijas preces

Maija (Izvelkamie dīvāni)

Maija DĪVĀNS-GRĀMATA MAIJA Dīvāns-grāmata - ir pats izplatītākais dīvānu paveids ar vienkāršu un drošu mehānismu. Lai dīvāns būtu pieejams gulēšanai ir nepieciešams pacelt dīvāna sēdi līdz noteiktam mehānisma klikšķim un pēc tam nolaist lejā. Zem dīvāna sēdes ir...

Maija

Maija DĪVĀNS-GRĀMATA MAIJA Dīvāns-grāmata - ir pats izplatītākais dīvānu paveids ar vienkāršu

Cena: 215.00 EUR

Maija

NoPirkt KurPirkt Mēbeles Latvija Maija Latvija
Maija pasūtīta 49 reizes
Valstis: Igaunija, Izraēla, Krievija, Latvija, Lielbritānija, Lietuva, Somija, Īrija
Ieliec grozā,
lai nepazaudētu
Ielikt grozā

Vairāk bildes

Latvija Maija Latvija

Latvija Maija Latvija

Latvija Maija Latvija

Jaunumi

77 jauni preces šinī kategorijā
Skatīt jauni produkti šajā kategorijā
Apspriedies ar mums Jautājiet mums
 • Apraksts

Maija - Latvija - Latvija - Izvelkamie dīvāni - Mīkstās mēbeles, dīvāni

DĪVĀNS-GRĀMATA MAIJA

Dīvāns-grāmata - ir pats izplatītākais dīvānu paveids ar vienkāršu un drošu mehānismu. Lai dīvāns būtu pieejams gulēšanai ir nepieciešams pacelt dīvāna sēdi līdz noteiktam mehānisma klikšķim un pēc tam nolaist lejā. Zem dīvāna sēdes ir novietota ietilpīga veļas kaste. Dīvāna rāmis ir izgatavots no finiera, kvalitatīvie atsperu bloki vai porolonu dos jums ērtu un patīkamu atpūtu un komfortablu gulēšanu. Tāds dīvāns lieliski iederēsies jūsu viesistabā un būs jauka atpūtas vieta jums un jūsu viesiem. Garantija 3 gadi.

Ar porolons -215.00 EURO

Ar atsperem - 252.00 EURO

Tiešā mēbeļu piegāde no Latvija rūpnīcas līdz Jūsu mājai!

Products mebeles.buv.lv
Maija

Maija DĪVĀNS-GRĀMATA MAIJA Dīvāns-grāmata - ir pats izplatītākais dīvānu paveids ar vienkāršu


Rated: 5.00/5
Valsts: Norvēģija
Vārds: Jelena
Komentārs:

Mīkstās mēbeles, dīvāni

 • Tahta

  Izturīgs karkass no koka brusas un augstvērtīga finiera, ir ietilpīga veļas kaste. Garantija 3 gadi. Garums: 224 cm Augstums: 63 cm Dziļums: 85 cm Guļamvieta: 80*200 сm
  Mīkstās mēbeles, dīvāni Tahta NoPirkt KurPirkt Mēbeles
  248.00 EUR
 • Valmiera

  IZVELKAMAIS DĪVĀNS VALMIERA - stilīgs un uzticams Guļamvieta 150 x 200 cm, var 160x200 - 400.00 EURO Koka dekors - 20.00 EURO  Audumu izvēle. Transformācijas mehānisms "eirogrāmatiņa" ļauj uzstādīt tādu dīvānu blīvi pie sienas, kas dod iespēju ekonomiski izmantot telpas platību. Tāds dīvāns ir viegli izvelkams: vajag tikai izbīdīt sēdekli uz priekšu un nolaist atzveltni, un sanāk horizontāla virsma atpūtai un miegam. Dīvāns ir veidots uz atsperu blokiem, tam ir izturīgs karkass no koka brusas un augstvērtīga finiera, ir arī ietilpīga kaste, lai glabātu veļu. Garantija 3 gadi.
  Mīkstās mēbeles, dīvāni Valmiera NoPirkt KurPirkt Mēbeles
  387.00 EUR 320.00 EUR
 • Krēsls Valmiera

  Mīkstās mēbeles, dīvāni Krēsls Valmiera NoPirkt KurPirkt Mēbeles
  172.00 EUR
 • Jūrmala

  DĪVĀNS-GRĀMATA JŪRMALA - neaizņems daudz vietas jūsu mājoklī! Izmēri 200 x 80 x 75 cm, Guļamvieta 130 x 200 cm, Audumu izvēle. Dīvāns-grāmata - ir pats izplatītākais dīvānu paveids ar vienkāršu un drošu mehānismu. Lai dīvāns būtu pieejams gulēšanai ir nepieciešams pacelt dīvāna sēdi līdz noteiktam mehānisma klikšķim un pēc tam nolaist lejā. Zem dīvāna sēdes ir novietota ietilpīga veļas kaste. Dīvāna rāmis ir izgatavots no finiera, kvalitatīvie atsperu bloki dos jums ērtu un patīkamu atpūtu un komfortablu gulēšanu. Tāds dīvāns lieliski iederēsies jūsu viesistabā un būs jauka atpūtas vieta jums un jūsu viesiem. Garantija 3 gadi.
  Mīkstās mēbeles, dīvāni Jūrmala NoPirkt KurPirkt Mēbeles
  250.00 EUR
 • Komplekts Skudra

  3+1+1 MĪKSTS KOMPLEKTS SKUDRA Tradicionāls un gadu gaitā iecienīts mīksto mēbeļu komplekts viesistabā ir dīvāns un klubkrēsli. Jūs varat sastādīt jebkādu komlektu: dīvāns, krēsls un pufs, dāvāns un divi krēsli, stūra dīvāns un pufs. Garantija 3 gadi.
  Mīkstās mēbeles, dīvāni Komplekts Skudra NoPirkt KurPirkt Mēbeles
  624.00 EUR
 • Niks

  STŪRA IZVELKAMAIS DĪVĀNS NIKS - teicams dīvāns ar teicamu kvalitāti! Izmēri 220 x 150 x 75 cm, Guļamvieta 150 x 200 cm, Audumu izvēle, Stūris abās pusēs. Stilīgais stūra dīvāns radīs mājīgu atpūtas zonu, izcelt interjera īpatnības un nodrošināt tā īpašniekam plašu vietu miegam. Stūra dīvāns brīnišķīgi piemērots gan nelielai, gan lielai istabai. Dīvānu mehānismu "eirogrāmatiņa" viegli un ērti sadalīt - sadalītajā ainā to var saukt par ērtu un plašu gultu. Dīvāns ir veidots uz atsperu blokiem, ir liela un maza kaste veļai. Garantija 3 gadi.
  Mīkstās mēbeles, dīvāni Niks NoPirkt KurPirkt Mēbeles
  526.00 EUR
 • Krēsls KP-80

  Guļamvieta 80 x 200 cm, Audumu izvēle Garums: 100 cm Augstums: 90 cm Dziļums: 90 cm
  Mīkstās mēbeles, dīvāni Krēsls KP-80 NoPirkt KurPirkt Mēbeles
  250.00 EUR
 • Bērnu dīvāns

  BĒRNU IZVELKAMAIS DĪVĀNS Bērnu dīvāns ar atsperu blokiem. Tam ir izturīgs karkass no koka brusas un augstvērtīga finiera. Dīvānam ir ietilpīga kaste, lai glabātu veļu. Tas ir stilīgs un uzticams dīvāns. Garantija 3 gadi. Specifikācijas Gabarīta izmērs: 1450 * 750 * 800 (mm) Guļamvieta : 1850 * 700 (mm) Veļas kaste : Ir Stūris: Var novietot abās pusēs
  Mīkstās mēbeles, dīvāni Bērnu dīvāns NoPirkt KurPirkt Mēbeles
  235.00 EUR
 • Pufs

  Mīkstās mēbeles, dīvāni Pufs NoPirkt KurPirkt Mēbeles
  25.00 EUR
 • Krēsls KP-100

  Izmēri 120 x 90 x 90 cm, Guļamvieta 100 x 200 cm, Audumu izvēle
  Mīkstās mēbeles, dīvāni Krēsls KP-100 NoPirkt KurPirkt Mēbeles
  285.00 EUR
 • Niks-2

  STŪRA IZVELKAMAIS DĪVĀNS NIKS 2 - teicams dīvāns ar teicamu kvalitāti! Izmēri 220 x 150 x 75 cm, Guļamvieta 150 x 200 cm, Audumu izvēle, Stūris abās pusēs. Stilīgais stūra dīvāns radīs mājīgu atpūtas zonu, izcelt interjera īpatnības un nodrošināt tā īpašniekam plašu vietu miegam. Stūra dīvāns brīnišķīgi piemērots gan nelielai, gan lielai istabai. Dīvānu mehānismu "eirogrāmatiņa" viegli un ērti sadalīt - sadalītajā ainā to var saukt par ērtu un plašu gultu. Dīvāns ir veidots uz atsperu blokiem, ir liela un maza kaste veļai. Garantija 3 gadi.
  Mīkstās mēbeles, dīvāni Niks-2 NoPirkt KurPirkt Mēbeles
  507.00 EUR 480.00 EUR
 • Krēsls KP-135

  Izmēri 150 x 90 x 90 cm, Guļamvieta 135 x 200 cm, Audumu izvēle
  Mīkstās mēbeles, dīvāni Krēsls KP-135 NoPirkt KurPirkt Mēbeles
  333.00 EUR
Jūs nevarat izvēlēties? Rakstiet mums. Mēs palīdzēsim jums izdarīt pareizo izvēli! Rakstiet mums

Ieteicams