Mebeles.Buv.Lv
  • Latvian
  • Russian
  • English
Kategorijas preces

Maija (Izvelkamie dīvāni)

Pārdots

Izvelkamie dīvāni Maija MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI DĪVĀNS-GRĀMATA MAIJA Dīvāns-grāmata - ir pats izplatītākais dīvānu paveids ar

Šī prece bija pasūtīta 36 reizes
Valstis: Lielbritānija, Īrija, Lietuva, Latvija

Vairāk bildes


Maija - Izvelkamie dīvāni - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI - Latvijas

DĪVĀNS-GRĀMATA MAIJA

Dīvāns-grāmata - ir pats izplatītākais dīvānu paveids ar vienkāršu un drošu mehānismu. Lai dīvāns būtu pieejams gulēšanai ir nepieciešams pacelt dīvāna sēdi līdz noteiktam mehānisma klikšķim un pēc tam nolaist lejā. Zem dīvāna sēdes ir novietota ietilpīga veļas kaste. Dīvāna rāmis ir izgatavots no finiera, kvalitatīvie atsperu bloki vai porolonu dos jums ērtu un patīkamu atpūtu un komfortablu gulēšanu. Tāds dīvāns lieliski iederēsies jūsu viesistabā un būs jauka atpūtas vieta jums un jūsu viesiem. Garantija 3 gadi.

Ar porolons -215.00 EURO

Ar atsperem - 252.00 EURO


Tiešā mēbeļu piegāde no Latvijas rūpnīcas līdz Jūsu mājai!

Rated: 4.25/5
Vārds: Jekaterina
Komentārs:

Varam piedāvāt

 • Komplekts Skudra

  Komplekts Skudra

  Komplekts Skudra ( Dīvānu komplekti - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )

  Pārdots
  3+1+1 MĪKSTS KOMPLEKTS SKUDRA Tradicionāls un gadu gaitā iecienīts mīksto mēbeļu komplekts viesistabā ir dīvāns un klubkrēsli. Jūs varat sastādīt jebkādu komlektu: dīvāns, krēsls un pufs, dāvāns un divi krēsli, stūra dīvāns un pufs. Garantija 3 gadi.
 • Valmiera stūra

  Valmiera stūra

  Valmiera stūra ( Stūra dīvāni - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )

  Pārdots
  STŪRA IZVELKAMAIS DĪVĀNS VALMIERA - teicams dīvāns ar teicamu kvalitāti! Izmēri 235 x 160 x 75 cm, Guļamvieta 150 x 200 cm, var 160x200 - 484.00 EURO Audumu izvēle, Stūris abās pusēs. Stilīgais stūra dīvāns radīs mājīgu atpūtas zonu, izcelt interjera īpatnības un nodrošināt tā īpašniekam plašu vietu miegam. Stūra dīvāns brīnišķīgi piemērots gan nelielai, gan lielai istabai. Dīvānu mehānismu "eirogrāmatiņa" viegli un ērti sadalīt - sadalītajā ainā to var saukt par ērtu un plašu gultu. Dīvāns ir veidots uz atsperu blokiem, ir liela un maza kaste veļai. Garantija 3 gadi.
 • Niks-2

  Niks-2

  Niks-2 ( Stūra dīvāni - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )

  Pārdots
  STŪRA IZVELKAMAIS DĪVĀNS NIKS 2 - teicams dīvāns ar teicamu kvalitāti! Izmēri 220 x 150 x 75 cm, Guļamvieta 150 x 200 cm, Audumu izvēle, Stūris abās pusēs. Stilīgais stūra dīvāns radīs mājīgu atpūtas zonu, izcelt interjera īpatnības un nodrošināt tā īpašniekam plašu vietu miegam. Stūra dīvāns brīnišķīgi piemērots gan nelielai, gan lielai istabai. Dīvānu mehānismu "eirogrāmatiņa" viegli un ērti sadalīt - sadalītajā ainā to var saukt par ērtu un plašu gultu. Dīvāns ir veidots uz atsperu blokiem, ir liela un maza kaste veļai. Garantija 3 gadi.
 • Pufs

  Pufs

  Pufs ( Pufi - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )

  Pārdots
 • Krēsls Valmiera

  Krēsls Valmiera

  Krēsls Valmiera ( Klubkrēsli - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )

  Pārdots
 • Krēsls KP-80

  Krēsls KP-80

  Krēsls KP-80 ( Izvelkami krēsli - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )

  Pārdots
  Guļamvieta 80 x 200 cm, Audumu izvēle Garums: 100 cm Augstums: 90 cm Dziļums: 90 cm
 • Krēsls KP-135

  Krēsls KP-135

  Krēsls KP-135 ( Izvelkami krēsli - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )

  Pārdots
  Izmēri 150 x 90 x 90 cm, Guļamvieta 135 x 200 cm, Audumu izvēle
 • Krēsls KP-100

  Krēsls KP-100

  Krēsls KP-100 ( Izvelkami krēsli - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )

  Pārdots
  Izmēri 120 x 90 x 90 cm, Guļamvieta 100 x 200 cm, Audumu izvēle
 • Max

  Max

  Max ( Izvelkamie dīvāni - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )

  Pārdots
  IZVELKAMAIS DĪVĀNS MAX - neaizņems daudz vietas jūsu mājoklī! Izmēri 220 x 80 x 75 cm, Guļamvieta 130 x 200 cm, Audumu izvēle. Dīvāns-grāmata - ir pats izplatītākais dīvānu paveids ar vienkāršu un drošu mehānismu. Lai dīvāns būtu pieejams gulēšanai ir nepieciešams pacelt dīvāna sēdi līdz noteiktam mehānisma klikšķim un pēc tam nolaist lejā. Zem dīvāna sēdes ir novietota ietilpīga veļas kaste. Dīvāna rāmis ir izgatavots no finiera, kvalitatīvie atsperu bloki dos jums ērtu un patīkamu atpūtu un komfortablu gulēšanu. Tāds dīvāns lieliski iederēsies jūsu viesistabā un būs jauka atpūtas vieta jums un jūsu viesiem. Garantija 3 gadi.
 • Jūrmala

  Jūrmala

  Jūrmala ( Izvelkamie dīvāni - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )

  Pārdots
  DĪVĀNS-GRĀMATA JŪRMALA - neaizņems daudz vietas jūsu mājoklī! Izmēri 200 x 80 x 75 cm, Guļamvieta 130 x 200 cm, Audumu izvēle. Dīvāns-grāmata - ir pats izplatītākais dīvānu paveids ar vienkāršu un drošu mehānismu. Lai dīvāns būtu pieejams gulēšanai ir nepieciešams pacelt dīvāna sēdi līdz noteiktam mehānisma klikšķim un pēc tam nolaist lejā. Zem dīvāna sēdes ir novietota ietilpīga veļas kaste. Dīvāna rāmis ir izgatavots no finiera, kvalitatīvie atsperu bloki dos jums ērtu un patīkamu atpūtu un komfortablu gulēšanu. Tāds dīvāns lieliski iederēsies jūsu viesistabā un būs jauka atpūtas vieta jums un jūsu viesiem. Garantija 3 gadi.
 • Niks

  Niks

  Niks ( Stūra dīvāni - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )

  Pārdots
  STŪRA IZVELKAMAIS DĪVĀNS NIKS - teicams dīvāns ar teicamu kvalitāti! Izmēri 220 x 150 x 75 cm, Guļamvieta 150 x 200 cm, Audumu izvēle, Stūris abās pusēs. Stilīgais stūra dīvāns radīs mājīgu atpūtas zonu, izcelt interjera īpatnības un nodrošināt tā īpašniekam plašu vietu miegam. Stūra dīvāns brīnišķīgi piemērots gan nelielai, gan lielai istabai. Dīvānu mehānismu "eirogrāmatiņa" viegli un ērti sadalīt - sadalītajā ainā to var saukt par ērtu un plašu gultu. Dīvāns ir veidots uz atsperu blokiem, ir liela un maza kaste veļai. Garantija 3 gadi.
 • Tahta

  Tahta

  Tahta ( Tahtas - MĪKSTĀS MĒBELES, DĪVĀNI )

  Pārdots
  Izturīgs karkass no koka brusas un augstvērtīga finiera, ir ietilpīga veļas kaste. Garantija 3 gadi. Garums: 224 cm Augstums: 63 cm Dziļums: 85 cm Guļamvieta: 80*200 сm

Mīkstās mēbeles pārstāvniecība - Lietuvā, Poļijā un Latvijā ražotās DĪVĀNI UN KRĒSLI. Mikstas mebeles katalogs: dīvāni, krēsli, stūra dīvāni, DĪVĀNU KOMPLEKTI, atpūtas mēbeles. IZGATAVOJAM PĒC PASŪTĪJUMA mīkstas mēbeles, 2-3 vietīgais dīvāns, klubkrēsls, dīvānu komplekts. MĪKSTO MĒBEĻU TIRDZNIECĪBA, mīkstas mēbeles salons. Izgatavošana un piegāde iespējama īsos termiņos, nodrošināsim tāpat kvalitatīvu salikšanu. Katalogā ir piedāvātas mīkstas mēbeles uz jebkādu garšu un maku. Iespējama AUDUMU un pildītāju IZVĒLE jūsu jaunajam mīkstajam dīvānam.