mebeles.buv.lv

Galdi ar pufiem

Jaunumi - Galdi un komplekti

 • MONICA kafijas galdiņš - Polija - Halmar - Galdi ar pufiem - Galdi un komplekti MONICA kafijas galdiņš

  Galds ar poufiem Izmēri: 130/70/42 cm Materiāls: stikls / PVC krāsa: gaiši pelēka - tumši pelēka Izvelk gald. Polija. Halmar.

  116.00 EUR

 • ARWENA kafijas galdiņš - Polija - Halmar - Galdi ar pufiem - Galdi un komplekti ARWENA kafijas galdiņš

  Galds ar poufiem Izmēri: 110/60/45 cm Materiāls: stikls / MDF laminēts krāsa: Sonoma ozols - krēms Tv galdi 55. Polija. Halmar.

  143.00 EUR

 • Kafijas galdiņš BELINDA - Polija - Halmar - Galdi ar pufiem - Galdi un komplekti Kafijas galdiņš BELINDA

  Galds ar pufiem Izmēri: O95 / 51 cm Materiāls: stikls / PVC Krāsa: melna Preču apdares nokrāsas var atšķirties no faktiskās krāsas. Preces izmēri var atšķirties no faktiskajiem + / - 3%. HALMAR patur tiesības veikt dizaina izmaiņas krāsu paletē, kā arī produktu saraksta Saliekams gald. Polija. Halmar.

  184.00 EUR

 • Kafijas galdiņš LATOYA - Polija - Halmar - Galdi ar pufiem - Galdi un komplekti Kafijas galdiņš LATOYA

  Galds ar pufiem Izmēri: 100 / 46 cm Materiāls: stikls / MDF lakotas / eco āda Krāsa: balta un melna Preču apdares nokrāsas var atšķirties no faktiskās krāsas. Preces izmēri var atšķirties no faktiskajiem + / - 3%. HALMAR patur tiesības veikt dizaina izmaiņas krāsu paletē, kā arī Halmar ar pufiem. Polija. Halmar.

  196.00 EUR

 • Kafijas galdiņš MEGAN - Polija - Halmar - Galdi ar pufiem - Galdi un komplekti Kafijas galdiņš MEGAN

  Galds ar pufiem Izmērs: 120/65/44 cm Materiāls: stikls / laminēts MDF Krāsa: venge Preču apdares nokrāsas var atšķirties no faktiskās krāsas. Preces izmēri var atšķirties no faktiskajiem + / - 3%. HALMAR patur tiesības veikt dizaina izmaiņas krāsu paletē, kā arī produktu saraksta Bara gald. Polija. Halmar.

  161.00 EUR

 • Kafijas galdiņš STELLA - Polija - Halmar - Galdi ar pufiem - Galdi un komplekti Kafijas galdiņš STELLA

  Galds ar pufiem Izmēri: 120/65/44 cm Materiāls: stikls / laminēts MDF Krāsa: wenge Preču apdares nokrāsas var atšķirties no faktiskās krāsas. Preces izmēri var atšķirties no faktiskajiem + / - 3%. HALMAR patur tiesības veikt dizaina izmaiņas krāsu paletē, kā arī produktu saraksta Polija. Halmar.

  125.00 EUR

 • Kafijas galdiņš NINA 5 - Polija - Halmar - Galdi ar pufiem - Galdi un komplekti Kafijas galdiņš NINA 5

  Galds ar pufiem Izmēri: 130/70/42 cm Materiāls: stikls / MDF krāsots / hromēts tērauds Krāsa: pelēka / tumši pelēka Preču apdares nokrāsas var atšķirties no faktiskās krāsas. Preces izmēri var atšķirties no faktiskajiem + / - 3%. HALMAR patur tiesības veikt dizaina izmaiņas Polija. Halmar.

  145.00 EUR

 • Kafijas galdiņš NINA 3H - Polija - Halmar - Galdi ar pufiem - Galdi un komplekti Kafijas galdiņš NINA 3H

  Galds ar pufiem Izmēri: 130/70/55 cm Materiāls: stikls / hroma tērauds / PVC krāsa: tumši brūns Preču apdares nokrāsas var atšķirties no faktiskās krāsas. Preces izmēri var atšķirties no faktiskajiem + / - 3%. HALMAR patur tiesības veikt dizaina izmaiņas krāsu paletē, kā arī Polija. Halmar.

  144.00 EUR

 • Kafijas galdiņš NINA 3H - Polija - Halmar - Galdi ar pufiem - Galdi un komplekti Kafijas galdiņš NINA 3H

  Galds ar pufiem Izmēri: 130/70/55 cm Materiāls: stikls / hroma tērauds / PVC krāsa: krējuma Preču apdares nokrāsas var atšķirties no faktiskās krāsas. Preces izmēri var atšķirties no faktiskajiem + / - 3%. HALMAR patur tiesības veikt dizaina izmaiņas krāsu paletē, kā arī produktu Polija. Halmar.

  144.00 EUR

 • Kafijas galdiņš NINA 3 - Polija - Halmar - Galdi ar pufiem - Galdi un komplekti Kafijas galdiņš NINA 3

  Galds ar pufiem Izmēri: 130/70/44 cm Materiāls: stikls / hroma tērauds / PVC krāsa: krējuma Preču apdares nokrāsas var atšķirties no faktiskās krāsas. Preces izmēri var atšķirties no faktiskajiem + / - 3%. HALMAR patur tiesības veikt dizaina izmaiņas krāsu paletē, kā arī produktu Polija. Halmar.

  140.00 EUR

 • Kafijas galdiņš NINA 3 - Polija - Halmar - Galdi ar pufiem - Galdi un komplekti Kafijas galdiņš NINA 3

  Galds ar pufiem Izmēri: 130/70/44 cm Materiāls: stikls / hroma tērauds / PVC krāsa: tumši brūns Preču apdares nokrāsas var atšķirties no faktiskās krāsas. Preces izmēri var atšķirties no faktiskajiem + / - 3%. HALMAR patur tiesības veikt dizaina izmaiņas krāsu paletē, kā arī Polija. Halmar.

  140.00 EUR

 • Kafijas galdiņš NINA 2 - Polija - Halmar - Galdi ar pufiem - Galdi un komplekti Kafijas galdiņš NINA 2

  Galds ar pufiem Izmēri: 130/70/48 cm Materiāls: stikls / laminēts MDF krāsa: venge Preču apdares nokrāsas var atšķirties no faktiskās krāsas. Preces izmēri var atšķirties no faktiskajiem + / - 3%. HALMAR patur tiesības veikt dizaina izmaiņas krāsu paletē, kā arī produktu saraksta Polija. Halmar.

  153.00 EUR

 • Kafijas galdiņš NINA - Polija - Halmar - Galdi ar pufiem - Galdi un komplekti Kafijas galdiņš NINA

  Galds ar pufiem Izmēri: 130/70/45 cm Materiāls: stikls / laminēts MDF krāsa: venge Preču apdares nokrāsas var atšķirties no faktiskās krāsas. Preces izmēri var atšķirties no faktiskajiem + / - 3%. HALMAR patur tiesības veikt dizaina izmaiņas krāsu paletē, kā arī produktu saraksta Polija. Halmar.

  141.00 EUR

 • Kafijas galdiņš NINA - Polija - Halmar - Galdi ar pufiem - Galdi un komplekti Kafijas galdiņš NINA

  Galds ar pufiem Izmēri: 130/70/45 cm Materiāls: stikls / laminēts MDF krāsa: dižskābardis Preču apdares nokrāsas var atšķirties no faktiskās krāsas. Preces izmēri var atšķirties no faktiskajiem + / - 3%. HALMAR patur tiesības veikt dizaina izmaiņas krāsu paletē, kā arī produktu Polija. Halmar.

  141.00 EUR

 • Kafijas galdiņš NINA 4 - Polija - Halmar - Galdi ar pufiem - Galdi un komplekti Kafijas galdiņš NINA 4

  Galds ar pufiem Izmēri: 130/70/45 cm Materiāls: stikls / laminēts MDF / MDF lakots krāsa: sonoma ozols un balts Preču apdares nokrāsas var atšķirties no faktiskās krāsas. Preces izmēri var atšķirties no faktiskajiem + / - 3%. HALMAR patur tiesības veikt dizaina izmaiņas krāsu Polija. Halmar.

  175.00 EUR