mebeles.buv.lv

Zviedru sienas

Jaunumi - Bērnuistabas mēbeles

 • Zviedru siena 200cm

  Zviedru siena 200cm - Latvija - LV - Zviedru sienas - Bērnuistabas mēbeles

  200 cm x 60cm Tv stiprinasana pie sienas. Latvija. LV.

  134.00

 • Istabas sporta komplekss Teenager S

  Istabas sporta komplekss Teenager S - Romana - Zviedru sienas - Bērnuistabas mēbeles

  Tikai pēc pasūtījuma! Komplekss izgatavots no metāla un visi savienojumi aizsargāti ar plastikāta aizbāžņiem. Stiprinās pie sienas ar enkurskrūvēm. Garantija 1 gads. Eksplutācijas laikā katru mēnesi jāpārbauda kompleksa stiprinājumi. Papildus regulējama sija + 105 €. Platums: Zviedru siena romana. Romana.

  180.00

 • Istabas sporta komplekss Teenager

  Istabas sporta komplekss Teenager - Romana - Zviedru sienas - Bērnuistabas mēbeles

  Tikai pēc pasūtījuma! Komplekss izgatavots no metāla un visi savienojumi aizsargāti ar plastikāta aizbāžņiem. Kompleksu nostiprina starp grīdu un griestiem nebojājot telpu. Garantija 1 gads. Eksplutācijas laikā katru mēnesi jāpārbauda kompleksa stiprinājumi. Platums: 86 cm Dziļums: Metāla sienas. Romana.

  180.00

 • Bērnu istabas sporta komplekss Pegasus

  Bērnu istabas sporta komplekss Pegasus - Romana - Zviedru sienas - Bērnuistabas mēbeles

  Tikai pēc pasūtījuma! Šis komplekss palīdzēs jūsu mazulim ātrāk attīstīties fiziski, intelektuāli un emocionāli. Komplekss izgatavots no metāla un visi savienojumi aizsargāti ar plastikāta aizbāžņiem. Kompleksu nostiprina starp grīdu un griestiem nebojājot telpu. Ja telpai ir Zviedru mēbeles lietotas. Romana.

  540.00

 • Bērnu istabas sporta komplekss Mercury 1

  Bērnu istabas sporta komplekss Mercury 1 - Romana - Zviedru sienas - Bērnuistabas mēbeles

  Tikai pēc pasūtījuma! Šis komplekss palīdzēs jūsu mazulim ātrāk attīstīties fiziski, intelektuāli un emocionāli. Komplekss izgatavots no metāla un visi savienojumi aizsargāti ar plastikāta aizbāžņiem. Kompleksu nostiprina starp grīdu un griestiem nebojājot telpu. Ja telpai ir Gulta pie sienas. Romana.

  350.00

 • Bērnu istabas sporta komplekss Next 3

  Bērnu istabas sporta komplekss Next 3 - Romana - Zviedru sienas - Bērnuistabas mēbeles

  Tikai pēc pasūtījuma! Šis komplekss palīdzēs jūsu mazulim ātrāk attīstīties fiziski, intelektuāli un emocionāli. Komplekss izgatavots no metāla un visi savienojumi aizsargāti ar plastikāta aizbāžņiem. Stiprinās pie sienas ar enkurskrūvēm. Garantija 1 gads. Eksplutācijas laikā Sienas gultas. Romana.

  360.00

 • Bērnu istabas sporta komplekss Next 2

  Bērnu istabas sporta komplekss Next 2 - Romana - Zviedru sienas - Bērnuistabas mēbeles

  Tikai pēc pasūtījuma! Šis komplekss palīdzēs jūsu mazulim ātrāk attīstīties fiziski, intelektuāli un emocionāli. Komplekss izgatavots no metāla un visi savienojumi aizsargāti ar plastikāta aizbāžņiem. Stiprinās pie sienas ar enkurskrūvēm. Iespējams mainīt pievilkšanās Zviedru mēbele rakstāmgalda. Romana.

  265.00

 • Bērnu istabas sporta komplekss Comet 1

  Bērnu istabas sporta komplekss Comet 1 - Romana - Zviedru sienas - Bērnuistabas mēbeles

  Tikai pēc pasūtījuma! Šis komplekss palīdzēs jūsu mazulim ātrāk attīstīties fiziski, intelektuāli un emocionāli. Komplekss izgatavots no metāla un visi savienojumi aizsargāti ar plastikāta aizbāžņiem. Kompleksu nostiprina starp grīdu un griestiem nebojājot telpu. Ja telpai ir Nopirkt zviedru sienu pieaugušajiem. Romana.

  275.00

 • Ģimnastikas paklājs 200x100 saliekamais x4

  Ģimnastikas paklājs 200x100 saliekamais x4 - Romana - Zviedru sienas - Bērnuistabas mēbeles

  Ir noliktavā! Iespējama operatīva piegāde. Krāsa: zila/dzeltena; zaļa/dzeltena; bēša.; Materiāls: poliuretāna putas, mākslīgā āda.; Garums: 200 cm; Augstums: 10 cm; Dziļums: 100 cm; Zviedru mēbeles kuldīgā. Romana.

  125.00

 • Ģimnastikas paklājs 150x100 saliekamais x3

  Ģimnastikas paklājs 150x100 saliekamais x3 - Romana - Zviedru sienas - Bērnuistabas mēbeles

  Ir noliktavā! Iespējama operatīva piegāde. Krāsa: zila/dzeltena; zaļa/dzeltena; bēša.; Materiāls: poliuretāna putas, mākslīgā āda.; Garums: 150 cm; Augstums: 10 cm; Dziļums: 100 cm; Sienas pakaramie. Romana.

  95.00

 • Ģimnastikas paklājs 100x100 saliekamais x2

  Ģimnastikas paklājs 100x100 saliekamais x2 - Romana - Zviedru sienas - Bērnuistabas mēbeles

  Ir noliktavā! Iespējama operatīva piegāde. Krāsa: zila/dzeltena; zaļa/dzeltena; bēša.; Materiāls: poliuretāna putas, mākslīgā āda.; Garums: 100 cm; Augstums: 10 cm; Dziļums: 100 cm; Datorgalds pie sienas. Romana.

  65.00

 • Ģimnastikas paklājs 100x50

  Ģimnastikas paklājs 100x50 - Romana - Zviedru sienas - Bērnuistabas mēbeles

  Ir noliktavā! Iespējama operatīva piegāde. Krāsa: zila/dzeltena; zaļa/dzeltena; bēša.; Materiāls: poliuretāna putas, mākslīgā āda.; Garums: 100 cm; Augstums: 10 cm; Dziļums: 50 cm; Zviedru bērnu krēsls. Romana.

  35.00

 • Bērnu istabas sporta komplekss Next 1

  Noliktavā Bērnu istabas sporta komplekss Next 1 - Romana - Zviedru sienas - Bērnuistabas mēbeles

  Ir noliktavā! Iespējama operatīva piegāde. Šis komplekss palīdzēs jūsu mazulim ātrāk attīstīties fiziski, intelektuāli un emocionāli. Komplekss izgatavots no metāla un visi savienojumi aizsargāti ar plastikāta aizbāžņiem. Stiprinās pie sienas ar enkurskrūvēm. Iespējams Tv pie sienas augstums. Romana.

  239.00

 • Bērnu istabas sporta komplekss Comet 5

  Noliktavā Bērnu istabas sporta komplekss Comet 5 - Romana - Zviedru sienas - Bērnuistabas mēbeles

  Ir noliktavā! Iespējama operatīva piegāde. Šis komplekss palīdzēs jūsu mazulim ātrāk attīstīties fiziski, intelektuāli un emocionāli. Komplekss izgatavots no metāla un visi savienojumi aizsargāti ar plastikāta aizbāžņiem. Kompleksu nostiprina starp grīdu un griestiem nebojājot 4 sienas. Romana.

  239.00