Mebeles.Buv.Lv
  • Latvian
  • Russian
  • English
 • facebook.com
 • draugiem.lv
 • vk.com
 • odnoklassniki.ru
Kategorijas preces

Skapis AGUSTYN-SZF5D2S (Skapji 3-durvju)

Skapis AGUSTYN-SZF5D2S Krāsa: sonoma ozols Izmēri: Dziļums: 58.5 cm Platums: 161 cm Augstums: 207,5 cm Moduļu sistēma Augustyn Augustyn mūsdienīgs, praktisks kolekcija izraisa pozitīvu estētisko izjūtu un sagādāt prieku interjeru. Minimālisma formu un interesanta kombinācija krāsu un...

Skapis AGUSTYN-SZF5D2S

Skapis AGUSTYN-SZF5D2S Krāsa: sonoma ozols Izmēri: Dziļums: 58.5 cm Platums: 161 cm Augstums: 207,5 cm Moduļu sistēma

Cena: 443.00 EUR

Skapis AGUSTYN-SZF5D2S

NoPirkt KurPirkt Mēbeles Polija Skapis AGUSTYN-SZF5D2S Black Red White ( BRW )
Ieliec grozā,
lai nepazaudētu
Ielikt grozā

Vairāk bildes

AGUSTYN-SZF5D2S Black Red White ( BRW ) Skapis Polija

AGUSTYN-SZF5D2S Black Red White ( BRW ) Skapis Polija

Jaunumi

29 jauni preces šinī kategorijā
Skatīt jauni produkti šajā kategorijā
Apspriedies ar mums Jautājiet mums
 • Apraksts

Skapis AGUSTYN-SZF5D2S - Polija - Black Red White ( BRW ) - Skapji 3-durvju - Skapji Kumodes

Krāsa: sonoma ozols

Izmēri:

Dziļums: 58.5 cm
Platums: 161 cm
Augstums: 207,5 cm

Moduļu sistēma Augustyn

Augustyn mūsdienīgs, praktisks kolekcija izraisa pozitīvu estētisko izjūtu un sagādāt prieku interjeru. Minimālisma formu un interesanta kombinācija krāsu un faktūru, lai izveidotu neparastu, burvīgs otmosfera. Laminētas fasādes palielina izturību pret skrāpējumiem un bojājumiem, lai mēbeles būtu efektīvi izskatīsies uz ilgu laiku. 13 dažādi moduļi ļauj praktisko organizāciju dzīvojamā istaba, guļamistaba un pat gaitenī.

Tiešā mēbeļu piegāde no Black Red White ( BRW ) rūpnīcas līdz Jūsu mājai!

Products mebeles.buv.lv
Skapis AGUSTYN-SZF5D2S

Skapis AGUSTYN-SZF5D2S Krāsa: sonoma ozols Izmēri: Dziļums: 58.5 cm Platums: 161 cm Augstums: 207,5 cm Moduļu sistēma


Rated: 3.50/5
Valsts: Latvija
Vārds: Елизавета
Komentārs:

Skapji Kumodes

 • Kumode AGUSTYN - KOM1S

  Skapji Kumodes Kumode AGUSTYN - KOM1S NoPirkt KurPirkt MēbelesSkapji Kumodes: Kumode AGUSTYN - KOM1S ( Kumodes - Skapji Kumodes )
  74.00 EUR
  Skapji Kumodes: Krāsa: sonoma ozols Izmēri: Dziļums: 35,5 cm Platums: 58 cm Augstums: 37.5 cm Moduļu sistēma AGUSTYN AGUSTYN mūsdienīgs, praktisks kolekcija izraisa pozitīvu estētisko izjūtu un sagādāt prieku interjeru. Minimālisma formu un interesanta kombinācija krāsu un faktūru, lai izveidotu neparastu, burvīgs otmosfera. Laminētas fasādes palielina izturību pret skrāpējumiem un bojājumiem, lai mēbeles būtu efektīvi izskatīsies uz ilgu laiku. 13 dažādi moduļi ļauj praktisko organizāciju dzīvojamā istaba, guļamistaba un pat gaitenī.
 • Gulta AGUSTYN - LOZ/160

  Skapji Kumodes Gulta AGUSTYN - LOZ/160 NoPirkt KurPirkt MēbelesSkapji Kumodes: Gulta AGUSTYN - LOZ/160 ( Pusotrvietīgas gultas - Skapji Kumodes )
  207.00 EUR
  Skapji Kumodes: Krāsa: sonoma ozols Izmēri: Garums: 213 cm Platums: 175,5 cm Augums: 37,5-78,5 cm Moduļu sistēma AGUSTYN AGUSTYN mūsdienīgs, praktisks kolekcija izraisa pozitīvu estētisko izjūtu un sagādāt prieku interjeru. Minimālisma formu un interesanta kombinācija krāsu un faktūru, lai izveidotu neparastu, burvīgs otmosfera. Laminētas fasādes palielina izturību pret skrāpējumiem un bojājumiem, lai mēbeles būtu efektīvi izskatīsies uz ilgu laiku. 13 dažādi moduļi ļauj praktisko organizāciju dzīvojamā istaba, guļamistaba un pat gaitenī.
 • Vitrīna AGUSTYN - SFW1WM

  Skapji Kumodes Vitrīna AGUSTYN - SFW1WM NoPirkt KurPirkt MēbelesSkapji Kumodes: Vitrīna AGUSTYN - SFW1WM ( Vitrīnas - Skapji Kumodes )
  94.00 EUR
  Skapji Kumodes: Krāsa: sonoma ozols Izmēri: Dziļums: 30.5 cm Platums: 148.5 cm Augstums: 48 cm Moduļu sistēma AGUSTYN AGUSTYN mūsdienīgs, praktisks kolekcija izraisa pozitīvu estētisko izjūtu un sagādāt prieku interjeru. Minimālisma formu un interesanta kombinācija krāsu un faktūru, lai izveidotu neparastu, burvīgs otmosfera. Laminētas fasādes palielina izturību pret skrāpējumiem un bojājumiem, lai mēbeles būtu efektīvi izskatīsies uz ilgu laiku. 13 dažādi moduļi ļauj praktisko organizāciju dzīvojamā istaba, guļamistaba un pat gaitenī.
 • Kumode AGUSTYN - KOM5S

  Skapji Kumodes Kumode AGUSTYN - KOM5S NoPirkt KurPirkt MēbelesSkapji Kumodes: Kumode AGUSTYN - KOM5S ( Kumodes - Skapji Kumodes )
  178.00 EUR
  Skapji Kumodes: Krāsa: sonoma ozols Izmēri: Dziļums: 45,5 cm Platums: 64 cm Augstums: 119.5 cm Moduļu sistēma AGUSTYN AGUSTYN mūsdienīgs, praktisks kolekcija izraisa pozitīvu estētisko izjūtu un sagādāt prieku interjeru. Minimālisma formu un interesanta kombinācija krāsu un faktūru, lai izveidotu neparastu, burvīgs otmosfera. Laminētas fasādes palielina izturību pret skrāpējumiem un bojājumiem, lai mēbeles būtu efektīvi izskatīsies uz ilgu laiku. 13 dažādi moduļi ļauj praktisko organizāciju dzīvojamā istaba, guļamistaba un pat gaitenī.
 • Kumode AGUSTYN KOM2D4S

  Skapji Kumodes Kumode AGUSTYN KOM2D4S NoPirkt KurPirkt MēbelesSkapji Kumodes: Kumode AGUSTYN KOM2D4S ( Kumodes - Skapji Kumodes )
  234.00 EUR
  Skapji Kumodes: Krāsa: sonoma ozols Izmēri: Dziļums: 45,5 cm Platums: 148,5 cm Augstums: 99 cm Moduļu sistēma AGUSTYN AGUSTYN mūsdienīgs, praktisks kolekcija izraisa pozitīvu estētisko izjūtu un sagādāt prieku interjeru. Minimālisma formu un interesanta kombinācija krāsu un faktūru, lai izveidotu neparastu, burvīgs otmosfera. Laminētas fasādes palielina izturību pret skrāpējumiem un bojājumiem, lai mēbeles būtu efektīvi izskatīsies uz ilgu laiku. 13 dažādi moduļi ļauj praktisko organizāciju dzīvojamā istaba, guļamistaba un pat gaitenī.
 • Plaukts AGUSTYN - REG/100

  Skapji Kumodes Plaukts AGUSTYN - REG/100 NoPirkt KurPirkt MēbelesSkapji Kumodes: Plaukts AGUSTYN - REG/100 ( Stelāžas - Skapji Kumodes )
  180.00 EUR
  Skapji Kumodes: Krāsa: sonoma ozols Izmēri: Dziļums: 45,5 cm Platums: 100 cm Augstums: 199,5 cm Moduļu sistēma AGUSTYN AGUSTYN mūsdienīgs, praktisks kolekcija izraisa pozitīvu estētisko izjūtu un sagādāt prieku interjeru. Minimālisma formu un interesanta kombinācija krāsu un faktūru, lai izveidotu neparastu, burvīgs otmosfera. Laminētas fasādes palielina izturību pret skrāpējumiem un bojājumiem, lai mēbeles būtu efektīvi izskatīsies uz ilgu laiku. 13 dažādi moduļi ļauj praktisko organizāciju dzīvojamā istaba, guļamistaba un pat gaitenī.
 • Guļamistabas komplekts AGUSTYN

  Skapji Kumodes Guļamistabas komplekts AGUSTYN NoPirkt KurPirkt MēbelesSkapji Kumodes: Guļamistabas komplekts AGUSTYN ( GUĻAMISTABAS IEKĀRTAS - Skapji Kumodes )
  958.00 EUR
  Skapji Kumodes: Guļamistabas komplekts AGUSTYN Krāsa: sonoma ozols AGUSTYN mūsdienīgs, praktisks kolekcija izraisa pozitīvu estētisko izjūtu un sagādāt prieku interjeru. Minimālisma formu un interesanta kombinācija krāsu un faktūru, lai izveidotu neparastu, burvīgs otmosfera. Laminētas fasādes palielina izturību pret skrāpējumiem un bojājumiem, lai mēbeles būtu efektīvi izskatīsies uz ilgu laiku. 13 dažādi moduļi ļauj praktisko organizāciju dzīvojamā istaba, guļamistaba un pat gaitenī.
 • Viesistabas komplekts AGUSTYN

  Skapji Kumodes Viesistabas komplekts AGUSTYN NoPirkt KurPirkt MēbelesSkapji Kumodes: Viesistabas komplekts AGUSTYN ( Modernās viesistabas - Skapji Kumodes )
  1229.00 EUR
  Skapji Kumodes: Viesistabas komplekts AGUSTYN Krāsa: sonoma ozols AGUSTYN mūsdienīgs, praktisks kolekcija izraisa pozitīvu estētisko izjūtu un sagādāt prieku interjeru. Minimālisma formu un interesanta kombinācija krāsu un faktūru, lai izveidotu neparastu, burvīgs otmosfera. Laminētas fasādes palielina izturību pret skrāpējumiem un bojājumiem, lai mēbeles būtu efektīvi izskatīsies uz ilgu laiku. 13 dažādi moduļi ļauj praktisko organizāciju dzīvojamā istaba, guļamistaba un pat gaitenī.
 • Plaukts AGUSTYN - POL/100

  Skapji Kumodes Plaukts AGUSTYN - POL/100 NoPirkt KurPirkt MēbelesSkapji Kumodes: Plaukts AGUSTYN - POL/100 ( Plaukti - Skapji Kumodes )
  33.00 EUR
  Skapji Kumodes: Krāsa: sonoma ozols Izmēri: Dziļums: 25 cm Platums: 100 cm Augstums: 4 cm Moduļu sistēma AGUSTYN AGUSTYN mūsdienīgs, praktisks kolekcija izraisa pozitīvu estētisko izjūtu un sagādāt prieku interjeru. Minimālisma formu un interesanta kombinācija krāsu un faktūru, lai izveidotu neparastu, burvīgs otmosfera. Laminētas fasādes palielina izturību pret skrāpējumiem un bojājumiem, lai mēbeles būtu efektīvi izskatīsies uz ilgu laiku. 13 dažādi moduļi ļauj praktisko organizāciju dzīvojamā istaba, guļamistaba un pat gaitenī.
 • Kumode AGUSTYN - KOM3S

  Skapji Kumodes Kumode AGUSTYN - KOM3S NoPirkt KurPirkt MēbelesSkapji Kumodes: Kumode AGUSTYN - KOM3S ( Kumodes - Skapji Kumodes )
  170.00 EUR
  Skapji Kumodes: Krāsa: sonoma ozols Izmēri: Dziļums: 45,5 cm Platums: 100 cm Augstums: 78,5 cm Moduļu sistēma AGUSTYN AGUSTYN mūsdienīgs, praktisks kolekcija izraisa pozitīvu estētisko izjūtu un sagādāt prieku interjeru. Minimālisma formu un interesanta kombinācija krāsu un faktūru, lai izveidotu neparastu, burvīgs otmosfera. Laminētas fasādes palielina izturību pret skrāpējumiem un bojājumiem, lai mēbeles būtu efektīvi izskatīsies uz ilgu laiku. 13 dažādi moduļi ļauj praktisko organizāciju dzīvojamā istaba, guļamistaba un pat gaitenī.
 • Spogulis AGUSTYN - LUS/100

  Skapji Kumodes Spogulis AGUSTYN - LUS/100 NoPirkt KurPirkt MēbelesSkapji Kumodes: Spogulis AGUSTYN - LUS/100 ( Spoguli - Skapji Kumodes )
  54.00 EUR
  Skapji Kumodes: Krāsa: sonoma ozols Izmēri: Dziļums: 3.5 cm Platums: 100 cm Augstums: 70 cm Moduļu sistēma AGUSTYN AGUSTYN mūsdienīgs, praktisks kolekcija izraisa pozitīvu estētisko izjūtu un sagādāt prieku interjeru. Minimālisma formu un interesanta kombinācija krāsu un faktūru, lai izveidotu neparastu, burvīgs otmosfera. Laminētas fasādes palielina izturību pret skrāpējumiem un bojājumiem, lai mēbeles būtu efektīvi izskatīsies uz ilgu laiku. 13 dažādi moduļi ļauj praktisko organizāciju dzīvojamā istaba, guļamistaba un pat gaitenī.
 • Plaukts AGUSTYN - POL/148

  Skapji Kumodes Plaukts AGUSTYN - POL/148 NoPirkt KurPirkt MēbelesSkapji Kumodes: Plaukts AGUSTYN - POL/148 ( Plaukti - Skapji Kumodes )
  42.00 EUR
  Skapji Kumodes: Krāsa: sonoma ozols Izmēri: Dziļums: 25 cm Platums: 148.5 cm Augstums: 4 cm Moduļu sistēma AGUSTYN AGUSTYN mūsdienīgs, praktisks kolekcija izraisa pozitīvu estētisko izjūtu un sagādāt prieku interjeru. Minimālisma formu un interesanta kombinācija krāsu un faktūru, lai izveidotu neparastu, burvīgs otmosfera. Laminētas fasādes palielina izturību pret skrāpējumiem un bojājumiem, lai mēbeles būtu efektīvi izskatīsies uz ilgu laiku. 13 dažādi moduļi ļauj praktisko organizāciju dzīvojamā istaba, guļamistaba un pat gaitenī.
Jūs nevarat izvēlēties? Rakstiet mums. Mēs palīdzēsim jums izdarīt pareizo izvēli! Rakstiet mums

Ieteicams