mebeles.buv.lv

Itālija - Mēbeles ražotājs Itālija - Jaunumi

Pārvalks KLUBKRĒSLIEM

Pārvalki KLUBKRĒSLIEM Kā noteikt pārvalka izmēru Prasības klubkrēslam: mugurdaļas platums no 60 cm līdz 100 cm. Augstums līdz 80 cm. Elkoņdalai nevajadzētu pārsniegt 20 cm augstumā un 20 cm. platumā. Materiāls – Bielastico Materiāls: 60% kokvilna, 35% poliesters, 5% elastans.
Itālija Pārvalks KLUBKRĒSLIEM Itālija
50.00 EUR

Pārvalks 2-vietīgiem dīvāniem

Pārvalki 2-vietīgiem dīvāniem Kā noteikt pārvalka izmēru Lai noteiktu pārvalka izmēru dīvānam, Jums vienkārši jāzin uz cik cilvēkiem ir paredzēts dīvāns, ja uz dīvāna var apsēsties divi cilvēki, tad Jums ir divvietīgs dīvāns. Dīvāna mugurdaļai garumā jabūt no 120 cm.
Itālija Pārvalks 2-vietīgiem dīvāniem Itālija
70.00 EUR

Pārvalks 3-vietīgiem dīvāniem

Pārvalki 3-vietīgiem dīvāniem Kā noteikt pārvalka izmēru Lai noteiktu pārvalka izmēru dīvānam, Jums vienkārši jāzin uz cik cilvēkiem ir paredzēts dīvāns, ja uz dīvāna var apsēsties trīs cilvēki, tad Jums ir trīsvietīgs dīvāns. Dīvāna mugurdaļai garumā jabūt no 170 cm.
Itālija Pārvalks 3-vietīgiem dīvāniem Itālija
85.00 EUR

Pārvalks stūra dīvānam

Pārvalks stūra dīvānam. Elastīgs pārvalks der praktiski jebkuram klasiskajam stūra dīvānam. Materiāls: 100% Microfibra Ražotājs: Itālija Ga.i.Co Kā noteik pārvalka izmēru Stūra dīvāna muguras daļas platumam jābūt 350 cm – 530 cm, elkoņu balstu augstumam līdz 20 cm un
Itālija Pārvalks stūra dīvānam Itālija
175.00 EUR
Ieteicams