mebeles.buv.lv

Lietuvas razotas mebeles

Meklēt: lietuvas razotas mebeles

 • Stūra dīvāni Lietuvas razotas mebeles Stūra dīvāns MĀRIS Stūra dīvāns MĀRIS

  Stūra dīvāns MĀRIS Noliktavā Latvija

  329.00 EUR

  Mīkstās mēbeles, dīvāni Stūra dīvāni Mēbeļu ražotājs - LV

  Stūra dīvāns MĀRIS: Stūra dīvāns MĀRIS: - Guļamvieta: 140x200 cm; - Dīvāns ar 1 veļas kasti; - Pildijums: atsperu bloks.. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Ražotas Latvijā.

 • Lietuvas razotas mebeles Stūra dīvāns STELS Stūra dīvāni Stūra dīvāns STELS

  Stūra dīvāns STELS Noliktavā Latvija

  429.00 EUR

  Mīkstās mēbeles, dīvāni Stūra dīvāni Mēbeļu ražotājs - LV

  Stūra dīvāns STELS: Stūra dīvāns STELS: - Platums: 240 cm; - Dziļums: 170 cm; - Augstums: 90 cm; - Guļamvieta: 210x170 cm; - Dīvāns ar 2 veļas kastēm; - Pildijums: atsperu bloks.. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Ražotas Latvijā.

 • Vīnes krēsls Classic Vīnes krēsli Lietuvas razotas mebeles Vīnes krēsls Classic

  Vīnes krēsls Classic Noliktavā Latvija

  70.00 EUR

  Dažādi krēsli Vīnes krēsli Mēbeļu ražotājs - LV

  Vīnes krēsls Classic: Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Krēsls KLASSIK( ar roku balstiem) ir jauktas konstrukcijas( detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa) ar cieto sēdekli. Koks-bērzs. Krēsla platums:410 Krēsla dziļums:410 Krēsla sēdekļa augstums:440 Krēsla atzveltnes augstums:800 Izgatavošana pēc pasūtījuma.Ir iespējams izvēlēties krāsojuma toni. Ražojam kvalitatīvas mēbeles uz metāliskām pamatnēm privatpersonām un uzņēmumiem. Konkrēti - mēs ražojam stiprus, drošus, ērtus un kvalitatīvus krēslus, bāra krēslus, taburetes un galdus uz metāliskām pamatnēm. Kā arī citas mebelēs un dažādas standartas un nestandartas detaļas mēbelēm no metāla pēc pasūtījuma. Piedāvājam dažādus krāsu risinājumus un krēsla standarta izmēru izmaiņas iespējas. Ir iespējams uzklāt uz izstrādājumu virsmas aizsargājošos parklājumus no dažādiem metāliem, izmantojot galvanizācijas metodi.. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Ražotas Latvijā.

 • Lietuvas razotas mebeles Dīvāns RONDO Dīvāns RONDO

  Dīvāns RONDO Noliktavā Latvija

  395.00 EUR

  Mīkstās mēbeles, dīvāni Mēbeļu ražotājs - LV

  Dīvāns RONDO: Dīvāna izmēri: guļamā platība 195 cm x 160 cm ; garums 217 cm, dziļums 102 cm. Visas dīvāna daļas uz atsperu blokiem. Dīvāna aprīkojumā ir liela veļas kaste. Mehānisms: Lifts. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Ražotas Latvijā.

 • Lietuvas razotas mebeles Vīnes krēsls Solo Vīnes krēsli Vīnes krēsls Solo

  Vīnes krēsls Solo Noliktavā Latvija

  60.00 EUR

  Dažādi krēsli Vīnes krēsli Mēbeļu ražotājs - LV

  Vīnes krēsls Solo: Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Krēsls SOLO (bez roku balstiem) ) ir jauktas konstrukcijas( detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa) ar cieto sēdekli. Koks-bērzs. Krēsla platums:395 Krēsla dziļums:400 Krēsla sēdekļa augstums:440 Krēsla atzveltnes augstums:860 Izgatavošana pēc pasūtījuma.Ir iespējams izvēlēties krāsojuma toni. Ražojam kvalitatīvas mēbeles uz metāliskām pamatnēm privatpersonām un uzņēmumiem. Konkrēti - mēs ražojam stiprus, drošus, ērtus un kvalitatīvus krēslus, bāra krēslus, taburetes un galdus uz metāliskām pamatnēm. Kā arī citas mebelēs un dažādas standartas un nestandartas detaļas mēbelēm no metāla pēc pasūtījuma. Sava ražošanas procesā mēs izmantojam tikai kvalitatīvu metālu ar sienas biezumu ne mazāk, kā 1,5 mm. Piedāvājam dažādus krāsu risinājumus un krēsla standarta izmēru izmaiņas iespējas. Ir iespējams uzklāt uz izstrādājumu virsmas aizsargājošos parklājumus no dažādiem metāliem, izmantojot galvanizācijas metodi.. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Ražotas Latvijā.

 • Lietuvas razotas mebeles Dīvāns Maija-120 Dīvāns Maija-120

  Dīvāns Maija-120 Noliktavā Latvija

  330.00 EUR

  Mīkstās mēbeles, dīvāni Mēbeļu ražotājs - LV

  Dīvāns Maija-120: Dīvāna izmēri: guļamā platība 120 cm x 195 cm Gabarīti: 135 cm x 113 cm Visas dīvāna daļas uz atsperu blokiem. Dīvāna aprīkojumā ir veļas kaste.. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Ražotas Latvijā.

 • Stūra dīvāni Lietuvas razotas mebeles Stūra Dīvāns WEST Stūra Dīvāns WEST

  Stūra Dīvāns WEST Noliktavā Latvija

  440.00 EUR

  Mīkstās mēbeles, dīvāni Stūra dīvāni Mēbeļu ražotājs - LV

  Stūra Dīvāns WEST: Universālais stūris Gabarīti: 246 x 172cm Guļamais izmērs 160x205cm Uz atsperu blokiem. Stabils un izturīgs masīvkoka rāmis Aizmugurējā siena 2 veļas kastes Iespējams pasūtīt citu audumu.. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Ražotas Latvijā.

 • Stūra dīvāns Valmiera-2 Lietuvas razotas mebeles Dīvāni un krēsli Stūra dīvāns Valmiera-2

  Stūra dīvāns Valmiera-2 Noliktavā Latvija

  495.00 EUR

  Mēbeles noliktavā Rīgā Dīvāni un krēsli Mēbeļu ražotājs - LV

  Stūra dīvāns Valmiera-2: Šis stilīgais stūra dīvāns ļaus radīt mājīgu atpūtas zonu, izcelt interjera īpatnības un nodrošināt tā īpašniekam plašu vietu miegam. Stūra dīvāns brīnišķīgi piemērots gan nelielai, gan lielai istabai. Dīvānu ar mehānismu "eirogrāmatiņa" viegli un ērti sadalīt - sadalītajā ainā to var saukt par gultu, kura ir ērta, līdzena un plaša. Dīvānā ir liela un maza kaste veļai. Dīvāns ir veidots uz atsperu blokiem. Tas ir teicams dīvāns ar teicamu kvalitāti. Gabarīta izmērs: 2400 * 1750 * 750 (mm) Guļamvieta : 2000 * 1500 (mm) Veļas kaste : Ir Lifts. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Ražotas Latvijā.

 • Stūra Dīvāns SIMBA Lietuvas razotas mebeles Stūra Dīvāns SIMBA

  Stūra Dīvāns SIMBA Noliktavā Latvija

  415.00 EUR

  Mīkstās mēbeles, dīvāni Mēbeļu ražotājs - LV

  Stūra Dīvāns SIMBA: Stūra dīvāns ar transformācijas mehānismu (lifts). Universālais stūris. Līdzena guļamvieta. Gabarīti: 235 x 173 cm. Guļamais izmērs 160x195 cm. Uz atsperu blokiem. Stabils un izturīgs masīvkoka rāmis. Aizmugurējā siena. 2 veļas kastes. Iespējams pasūtīt citu audumu.. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Ražotas Latvijā.

 • Lietuvas razotas mebeles Dīvāni un krēsli Krēsls Ladoga Krēsls Ladoga

  Krēsls Ladoga Noliktavā Latvija

  110.00 EUR

  Mēbeles noliktavā Rīgā Dīvāni un krēsli Mēbeļu ražotājs - LV

  Krēsls Ladoga: Platums: 72 cm Dziļums: 78 cm Uz atsperēm. Ar veļas kasti.. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Ražotas Latvijā.

 • Izvelkamais krēsls KP-60 Lietuvas razotas mebeles Izvelkamais krēsls KP-60

  Izvelkamais krēsls KP-60 Noliktavā Latvija

  275.00 EUR

  Mīkstās mēbeles, dīvāni Mēbeļu ražotājs - LV

  Izvelkamais krēsls KP-60: Gabarīta izmērs: 800 * 1050 * 920 (mm). Guļamvieta : 2000 * 600 (mm). Veļas kaste : Ir.. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Ražotas Latvijā.

 • Izvelkamais krēsls Bob Dīvāni un krēsli Lietuvas razotas mebeles Izvelkamais krēsls Bob

  Izvelkamais krēsls Bob Noliktavā Atlaide Jaunums Latvija

  195.00 EUR 150.00 EUR

  Mēbeles noliktavā Rīgā Dīvāni un krēsli Mēbeļu ražotājs - LV

  Izvelkamais krēsls Bob: Specifikācijas Bob 70 : Gabarīta izmērs: 900 * 1020 (mm) Guļamvieta : 700 * 1940 (mm) Veļas kaste : Ir. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Akcija, atlaide, izpārdošana, lēti, letas. Jauns produkts. Ražotas Latvijā.