Mebeles.Buv.Lv
  • Latvian
  • Russian
  • English
Kategorijas preces
Jūs meklējat:

Atsperu stieples

Meklēt: atsperu stieples
 • . Atsperu stieples. Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 120 х 200cm

  NEW. Atsperu stieples. Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 120 х 200cm

  Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 120 х 200cm

  Jaunums
  754.00 EUR

  Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 120 х 200cm: Augstākas Pocket atsperes kombinācijā ar dabīgu lateksu padara matraci ļoti ērtu ar mīkstu virsmu. Vidēji mīksts matracis, ļoti elastīgs sniedzot brīnišķīgas sajūtas, tai pašā laikā ar lielisku mugurkaula atbalstu. Vairāk piemērots cilvēkiem, kas mīl gulēt uz vēdera un sāniem. Matracis ar Pocket atsperēm, pārklāts ar augstas kvalitātes elastīgu audumu, kas apstrādāts pret putekļu ērcītēm. Matrača audums no abām pusēm stepēts ar kokvilnas šķiedru. Pocket atsperes pa perimetru savienotas ar plakanu tērauda stieples rāmi. Matrača sānos ir īpašas papildus atbalsta atsperes, kas nodrošina gaisa caurlaidību, dod papildus atbalstu malām un neatļauj matrača malu nosēšanos. Virs atsperēm stingri presētas baltas kokvilnas slānis un latekss. Matrača sānos papildus gaisa atveres. Matrača augstums ir 27cm. VISIEM stroma matračiem TIEK piemērota 7 Gadu, Ražotāja, garantija! Matraču garantija neietilpst matraču dabīgā nodiluma pazīmes.


 • Atsperu stieples. Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 140 х 200cm.

  NEWAtsperu stieples. Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 140 х 200cm.

  Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 140 х 200cm

  Jaunums
  889.00 EUR

  Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 140 х 200cm: Augstākas Pocket atsperes kombinācijā ar dabīgu lateksu padara matraci ļoti ērtu ar mīkstu virsmu. Vidēji mīksts matracis, ļoti elastīgs sniedzot brīnišķīgas sajūtas, tai pašā laikā ar lielisku mugurkaula atbalstu. Vairāk piemērots cilvēkiem, kas mīl gulēt uz vēdera un sāniem. Matracis ar Pocket atsperēm, pārklāts ar augstas kvalitātes elastīgu audumu, kas apstrādāts pret putekļu ērcītēm. Matrača audums no abām pusēm stepēts ar kokvilnas šķiedru. Pocket atsperes pa perimetru savienotas ar plakanu tērauda stieples rāmi. Matrača sānos ir īpašas papildus atbalsta atsperes, kas nodrošina gaisa caurlaidību, dod papildus atbalstu malām un neatļauj matrača malu nosēšanos. Virs atsperēm stingri presētas baltas kokvilnas slānis un latekss. Matrača sānos papildus gaisa atveres. Matrača augstums ir 27cm. VISIEM stroma matračiem TIEK piemērota 7 Gadu, Ražotāja, garantija! Matraču garantija neietilpst matraču dabīgā nodiluma pazīmes.


 • Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 180 х 200cm. . Atsperu stieples

  NEWMatracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 180 х 200cm. . Atsperu stieples

  Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 180 х 200cm

  Jaunums
  1135.00 EUR

  Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 180 х 200cm: Augstākas Pocket atsperes kombinācijā ar dabīgu lateksu padara matraci ļoti ērtu ar mīkstu virsmu. Vidēji mīksts matracis, ļoti elastīgs sniedzot brīnišķīgas sajūtas, tai pašā laikā ar lielisku mugurkaula atbalstu. Vairāk piemērots cilvēkiem, kas mīl gulēt uz vēdera un sāniem. Matracis ar Pocket atsperēm, pārklāts ar augstas kvalitātes elastīgu audumu, kas apstrādāts pret putekļu ērcītēm. Matrača audums no abām pusēm stepēts ar kokvilnas šķiedru. Pocket atsperes pa perimetru savienotas ar plakanu tērauda stieples rāmi. Matrača sānos ir īpašas papildus atbalsta atsperes, kas nodrošina gaisa caurlaidību, dod papildus atbalstu malām un neatļauj matrača malu nosēšanos. Virs atsperēm stingri presētas baltas kokvilnas slānis un latekss. Matrača sānos papildus gaisa atveres. Matrača augstums ir 27cm. VISIEM stroma matračiem TIEK piemērota 7 Gadu, Ražotāja, garantija! Matraču garantija neietilpst matraču dabīgā nodiluma pazīmes.


 • Atsperu stieples. . Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 200 х 200cm

  NEWAtsperu stieples. . Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 200 х 200cm

  Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 200 х 200cm

  Jaunums
  1266.00 EUR

  Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 200 х 200cm: Augstākas Pocket atsperes kombinācijā ar dabīgu lateksu padara matraci ļoti ērtu ar mīkstu virsmu. Vidēji mīksts matracis, ļoti elastīgs sniedzot brīnišķīgas sajūtas, tai pašā laikā ar lielisku mugurkaula atbalstu. Vairāk piemērots cilvēkiem, kas mīl gulēt uz vēdera un sāniem. Matracis ar Pocket atsperēm, pārklāts ar augstas kvalitātes elastīgu audumu, kas apstrādāts pret putekļu ērcītēm. Matrača audums no abām pusēm stepēts ar kokvilnas šķiedru. Pocket atsperes pa perimetru savienotas ar plakanu tērauda stieples rāmi. Matrača sānos ir īpašas papildus atbalsta atsperes, kas nodrošina gaisa caurlaidību, dod papildus atbalstu malām un neatļauj matrača malu nosēšanos. Virs atsperēm stingri presētas baltas kokvilnas slānis un latekss. Matrača sānos papildus gaisa atveres. Matrača augstums ir 27cm. VISIEM stroma matračiem TIEK piemērota 7 Gadu, Ražotāja, garantija! Matraču garantija neietilpst matraču dabīgā nodiluma pazīmes.


 • Atsperu stieples. . Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 100 х 200cm

  NEWAtsperu stieples. . Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 100 х 200cm

  Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 100 х 200cm

  Jaunums
  640.00 EUR

  Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 100 х 200cm: Augstākas Pocket atsperes kombinācijā ar dabīgu lateksu padara matraci ļoti ērtu ar mīkstu virsmu. Vidēji mīksts matracis, ļoti elastīgs sniedzot brīnišķīgas sajūtas, tai pašā laikā ar lielisku mugurkaula atbalstu. Vairāk piemērots cilvēkiem, kas mīl gulēt uz vēdera un sāniem. Matracis ar Pocket atsperēm, pārklāts ar augstas kvalitātes elastīgu audumu, kas apstrādāts pret putekļu ērcītēm. Matrača audums no abām pusēm stepēts ar kokvilnas šķiedru. Pocket atsperes pa perimetru savienotas ar plakanu tērauda stieples rāmi. Matrača sānos ir īpašas papildus atbalsta atsperes, kas nodrošina gaisa caurlaidību, dod papildus atbalstu malām un neatļauj matrača malu nosēšanos. Virs atsperēm stingri presētas baltas kokvilnas slānis un latekss. Matrača sānos papildus gaisa atveres. Matrača augstums ir 27cm. VISIEM stroma matračiem TIEK piemērota 7 Gadu, Ražotāja, garantija! Matraču garantija neietilpst matraču dabīgā nodiluma pazīmes.


 • Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 90 х 200cm. Atsperu stieples.

  NEWMatracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 90 х 200cm. Atsperu stieples.

  Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 90 х 200cm

  Jaunums
  595.00 EUR

  Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 90 х 200cm: Augstākas Pocket atsperes kombinācijā ar dabīgu lateksu padara matraci ļoti ērtu ar mīkstu virsmu. Vidēji mīksts matracis, ļoti elastīgs sniedzot brīnišķīgas sajūtas, tai pašā laikā ar lielisku mugurkaula atbalstu. Vairāk piemērots cilvēkiem, kas mīl gulēt uz vēdera un sāniem. Matracis ar Pocket atsperēm, pārklāts ar augstas kvalitātes elastīgu audumu, kas apstrādāts pret putekļu ērcītēm. Matrača audums no abām pusēm stepēts ar kokvilnas šķiedru. Pocket atsperes pa perimetru savienotas ar plakanu tērauda stieples rāmi. Matrača sānos ir īpašas papildus atbalsta atsperes, kas nodrošina gaisa caurlaidību, dod papildus atbalstu malām un neatļauj matrača malu nosēšanos. Virs atsperēm stingri presētas baltas kokvilnas slānis un latekss. Matrača sānos papildus gaisa atveres. Matrača augstums ir 27cm. VISIEM stroma matračiem TIEK piemērota 7 Gadu, Ražotāja, garantija! Matraču garantija neietilpst matraču dabīgā nodiluma pazīmes.


 • Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 80 х 200cm. . Atsperu stieples

  NEWMatracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 80 х 200cm. . Atsperu stieples

  Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 80 х 200cm

  Jaunums
  541.00 EUR

  Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 80 х 200cm: Augstākas Pocket atsperes kombinācijā ar dabīgu lateksu padara matraci ļoti ērtu ar mīkstu virsmu. Vidēji mīksts matracis, ļoti elastīgs sniedzot brīnišķīgas sajūtas, tai pašā laikā ar lielisku mugurkaula atbalstu. Vairāk piemērots cilvēkiem, kas mīl gulēt uz vēdera un sāniem. Matracis ar Pocket atsperēm, pārklāts ar augstas kvalitātes elastīgu audumu, kas apstrādāts pret putekļu ērcītēm. Matrača audums no abām pusēm stepēts ar kokvilnas šķiedru. Pocket atsperes pa perimetru savienotas ar plakanu tērauda stieples rāmi. Matrača sānos ir īpašas papildus atbalsta atsperes, kas nodrošina gaisa caurlaidību, dod papildus atbalstu malām un neatļauj matrača malu nosēšanos. Virs atsperēm stingri presētas baltas kokvilnas slānis un latekss. Matrača sānos papildus gaisa atveres. Matrača augstums ir 27cm. VISIEM stroma matračiem TIEK piemērota 7 Gadu, Ražotāja, garantija! Matraču garantija neietilpst matraču dabīgā nodiluma pazīmes.


 • Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 160 х 200cm. Atsperu stieples.

  NEWMatracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 160 х 200cm. Atsperu stieples.

  Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 160 х 200cm

  Jaunums
  1010.00 EUR

  Matracis STROMA PASSION (elastīgs un mīksts) 160 х 200cm: Augstākas Pocket atsperes kombinācijā ar dabīgu lateksu padara matraci ļoti ērtu ar mīkstu virsmu. Vidēji mīksts matracis, ļoti elastīgs sniedzot brīnišķīgas sajūtas, tai pašā laikā ar lielisku mugurkaula atbalstu. Vairāk piemērots cilvēkiem, kas mīl gulēt uz vēdera un sāniem. Matracis ar Pocket atsperēm, pārklāts ar augstas kvalitātes elastīgu audumu, kas apstrādāts pret putekļu ērcītēm. Matrača audums no abām pusēm stepēts ar kokvilnas šķiedru. Pocket atsperes pa perimetru savienotas ar plakanu tērauda stieples rāmi. Matrača sānos ir īpašas papildus atbalsta atsperes, kas nodrošina gaisa caurlaidību, dod papildus atbalstu malām un neatļauj matrača malu nosēšanos. Virs atsperēm stingri presētas baltas kokvilnas slānis un latekss. Matrača sānos papildus gaisa atveres. Matrača augstums ir 27cm. VISIEM stroma matračiem TIEK piemērota 7 Gadu, Ražotāja, garantija! Matraču garantija neietilpst matraču dabīgā nodiluma pazīmes.


 • Atsperu stieples. . Matracis REVA (vidējas cietības) 160 х 200cm

  Atsperu stieples. . Matracis REVA (vidējas cietības) 160 х 200cm

  Matracis REVA (vidējas cietības) 160 х 200cm

  540.00 EUR

  Matracis REVA (vidējas cietības) 160 х 200cm: Vienkāršs Pocket atsperu matracis ar pareizu atbalstu mugurkaulam un labai atpūtai. Ieteicams cilvēkiem, kas vēlas vidēji cietu anatomisku matraci. Matracis ar Pocket atsperēm, pārklāts ar augstas kvalitātes elastīgu audumu, kas apstrādāts pret putekļu ērcītēm. Audums no abām pusēm stepēts ar kokvilnas šķiedru. Pocket atsperes pa perimetru savienotas ar plakanu tērauda stieples rāmi. Matrača sānos ir īpašas papildus atbalsta atsperes, kas nodrošina gaisa caurlaidību, dod papildus atbalstu malām un neatļauj matrača malu nosēšanos. Virs atsperēm stingri presētas baltas kokvilnas slānis, kā starpslānis starp atsperēm un termiski apstrādātas kokvilnas šķiedras slāni. Matrača augstums ir 21cm. VISIEM STROMA matračiem tiek piemērota 7 gadu, ražotāja, garantija! Matraču garantijā neietilpst matraču dabīgā nodiluma pazīmes.


 • Matracis REVA (vidējas cietības) 140 х 200cm. . Atsperu stieples

  Matracis REVA (vidējas cietības) 140 х 200cm. . Atsperu stieples

  Matracis REVA (vidējas cietības) 140 х 200cm

  484.00 EUR

  Matracis REVA (vidējas cietības) 140 х 200cm: Vienkāršs Pocket atsperu matracis ar pareizu atbalstu mugurkaulam un labai atpūtai. Ieteicams cilvēkiem, kas vēlas vidēji cietu anatomisku matraci. Matracis ar Pocket atsperēm, pārklāts ar augstas kvalitātes elastīgu audumu, kas apstrādāts pret putekļu ērcītēm. Audums no abām pusēm stepēts ar kokvilnas šķiedru. Pocket atsperes pa perimetru savienotas ar plakanu tērauda stieples rāmi. Matrača sānos ir īpašas papildus atbalsta atsperes, kas nodrošina gaisa caurlaidību, dod papildus atbalstu malām un neatļauj matrača malu nosēšanos. Virs atsperēm stingri presētas baltas kokvilnas slānis, kā starpslānis starp atsperēm un termiski apstrādātas kokvilnas šķiedras slāni. Matrača augstums ir 21cm. VISIEM STROMA matračiem tiek piemērota 7 gadu, ražotāja, garantija! Matraču garantijā neietilpst matraču dabīgā nodiluma pazīmes.


 • . Matracis REVA (vidējas cietības) 90 х 200cm. Atsperu stieples

  . Matracis REVA (vidējas cietības) 90 х 200cm. Atsperu stieples

  Matracis REVA (vidējas cietības) 90 х 200cm

  324.00 EUR

  Matracis REVA (vidējas cietības) 90 х 200cm: Vienkāršs Pocket atsperu matracis ar pareizu atbalstu mugurkaulam un labai atpūtai. Ieteicams cilvēkiem, kas vēlas vidēji cietu anatomisku matraci. Matracis ar Pocket atsperēm, pārklāts ar augstas kvalitātes elastīgu audumu, kas apstrādāts pret putekļu ērcītēm. Audums no abām pusēm stepēts ar kokvilnas šķiedru. Pocket atsperes pa perimetru savienotas ar plakanu tērauda stieples rāmi. Matrača sānos ir īpašas papildus atbalsta atsperes, kas nodrošina gaisa caurlaidību, dod papildus atbalstu malām un neatļauj matrača malu nosēšanos. Virs atsperēm stingri presētas baltas kokvilnas slānis, kā starpslānis starp atsperēm un termiski apstrādātas kokvilnas šķiedras slāni. Matrača augstums ir 21cm. VISIEM STROMA matračiem tiek piemērota 7 gadu, ražotāja, garantija! Matraču garantijā neietilpst matraču dabīgā nodiluma pazīmes.


 • . Matracis REVA (vidējas cietības) 100 х 200cm. Atsperu stieples

  . Matracis REVA (vidējas cietības) 100 х 200cm. Atsperu stieples

  Matracis REVA (vidējas cietības) 100 х 200cm

  349.00 EUR

  Matracis REVA (vidējas cietības) 100 х 200cm: Vienkāršs Pocket atsperu matracis ar pareizu atbalstu mugurkaulam un labai atpūtai. Ieteicams cilvēkiem, kas vēlas vidēji cietu anatomisku matraci. Matracis ar Pocket atsperēm, pārklāts ar augstas kvalitātes elastīgu audumu, kas apstrādāts pret putekļu ērcītēm. Audums no abām pusēm stepēts ar kokvilnas šķiedru. Pocket atsperes pa perimetru savienotas ar plakanu tērauda stieples rāmi. Matrača sānos ir īpašas papildus atbalsta atsperes, kas nodrošina gaisa caurlaidību, dod papildus atbalstu malām un neatļauj matrača malu nosēšanos. Virs atsperēm stingri presētas baltas kokvilnas slānis, kā starpslānis starp atsperēm un termiski apstrādātas kokvilnas šķiedras slāni. Matrača augstums ir 21cm. VISIEM STROMA matračiem tiek piemērota 7 gadu, ražotāja, garantija! Matraču garantijā neietilpst matraču dabīgā nodiluma pazīmes.


Meklēt: atsperu stieples

Ieteicams