Mebeles.Buv.Lv
  • Latvian
  • Russian
  • English
Kategorijas preces
Jūs meklējat:

Masīvkoka mēbeles bērza

 • Masīvkoka mēbeles bērza. Vīnes krēsls Classic. Koka krēsli

  Masīvkoka mēbeles bērza. Vīnes krēsls Classic. Koka krēsli

  Vīnes krēsls Classic

  Noliktavā
  60.00 EUR

  Vīnes krēsls Classic: Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Krēsls KLASSIK( ar roku balstiem) ir jauktas konstrukcijas( detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa) ar cieto sēdekli. Koks-bērzs. Krēsla platums:410 Krēsla dziļums:410 Krēsla sēdekļa augstums:440 Krēsla atzveltnes augstums:800 Izgatavošana pēc pasūtījuma.Ir iespējams izvēlēties krāsojuma toni. Ražojam kvalitatīvas mēbeles uz metāliskām pamatnēm privatpersonām un uzņēmumiem. Konkrēti - mēs ražojam stiprus, drošus, ērtus un kvalitatīvus krēslus, bāra krēslus, taburetes un galdus uz metāliskām pamatnēm. Kā arī citas mebelēs un dažādas standartas un nestandartas detaļas mēbelēm no metāla pēc pasūtījuma. Piedāvājam dažādus krāsu risinājumus un krēsla standarta izmēru izmaiņas iespējas. Ir iespējams uzklāt uz izstrādājumu virsmas aizsargājošos parklājumus no dažādiem metāliem, izmantojot galvanizācijas metodi.

 • Koka krēsli. Vīnes krēsls Solo. Masīvkoka mēbeles bērza

  Koka krēsli. Vīnes krēsls Solo. Masīvkoka mēbeles bērza

  Vīnes krēsls Solo

  Noliktavā
  55.00 EUR

  Vīnes krēsls Solo: Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Krēsls SOLO (bez roku balstiem) ) ir jauktas konstrukcijas( detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa) ar cieto sēdekli. Koks-bērzs. Krēsla platums:395 Krēsla dziļums:400 Krēsla sēdekļa augstums:440 Krēsla atzveltnes augstums:860 Izgatavošana pēc pasūtījuma.Ir iespējams izvēlēties krāsojuma toni. Ražojam kvalitatīvas mēbeles uz metāliskām pamatnēm privatpersonām un uzņēmumiem. Konkrēti - mēs ražojam stiprus, drošus, ērtus un kvalitatīvus krēslus, bāra krēslus, taburetes un galdus uz metāliskām pamatnēm. Kā arī citas mebelēs un dažādas standartas un nestandartas detaļas mēbelēm no metāla pēc pasūtījuma. Sava ražošanas procesā mēs izmantojam tikai kvalitatīvu metālu ar sienas biezumu ne mazāk, kā 1,5 mm. Piedāvājam dažādus krāsu risinājumus un krēsla standarta izmēru izmaiņas iespējas. Ir iespējams uzklāt uz izstrādājumu virsmas aizsargājošos parklājumus no dažādiem metāliem, izmantojot galvanizācijas metodi.

 • Masīvkoka mēbeles bērza. Gultas no koka. HURDAL Gultas rāmis 140x200cm ar 4 atvilktnēm, ar SULTAN LAXEBY redelēm

  Masīvkoka mēbeles bērza. Gultas no koka. HURDAL Gultas rāmis 140x200cm ar 4 atvilktnēm, ar SULTAN LAXEBY redelēm

  HURDAL Gultas rāmis 140x200cm ar 4 atvilktnēm, ar SULTAN LAXEBY redelēm

  498.55 EUR

  HURDAL Gultas rāmis 140x200cm ar 4 atvilktnēm, ar SULTAN LAXEBY redelēm: Garums: 209 cm Platums: 153 cm Malas augstums: 84 cm Aizmugures augstums: 125 cm Matrača garums: 200 cm Redeles: bērza finieris, poliesters, polipropilēns Šim produktam ir nepieciešama montāža. Materiāls: priedes koks, akrila laka, cinkots tērauds Atvilktnes: priedes koks, akrila laka, skaidu plātne, folija     Regulējams matrača dzļums , jums ir iespēja izmantot dažāda biezuma matračus. Ražots no masīvkoka - izturīgs un ilgmūžīgs materiāls. Matracis un gultasveļa tiek pārdota atsevišķi.

 • Gultas no koka. HURDAL Gultas rāmis 160x200cm ar 4 atvilktnēm, ar SULTAN LAXEBY redelēm. Masīvkoka mēbeles bērza

  Gultas no koka. HURDAL Gultas rāmis 160x200cm ar 4 atvilktnēm, ar SULTAN LAXEBY redelēm. Masīvkoka mēbeles bērza

  HURDAL Gultas rāmis 160x200cm ar 4 atvilktnēm, ar SULTAN LAXEBY redelēm

  524.80 EUR

  HURDAL Gultas rāmis 160x200cm ar 4 atvilktnēm, ar SULTAN LAXEBY redelēm: Garums: 209 cm Platums: 173 cm Malas augstums: 84 cm Aizmugures augstums: 125 cm Matrača garums: 200 cm Matrača platums: 160 cm Šim produktam ir nepieciešama montāža. Materiāls: priedes koks, akrila laka, cinkots tērauds Atvilktnes: priedes koks, akrila laka, skaidu plātne, folija Redeles: bērza finieris, poliesters, polipropilēns Regulējams matrača dzļums , jums ir iespēja izmantot dažāda biezuma matračus. Ražots no masīvkoka - izturīgs un ilgmūžīgs materiāls. Matracis un gultasveļa tiek pārdota atsevišķi.

 • Masīvkoka mēbeles bērza. HURDAL Gultas rāmis 140x200cm ar SULTAN LUROY redelēm. Gultas no koka

  Masīvkoka mēbeles bērza. HURDAL Gultas rāmis 140x200cm ar SULTAN LUROY redelēm. Gultas no koka

  HURDAL Gultas rāmis 140x200cm ar SULTAN LUROY redelēm

  348.10 EUR

  HURDAL Gultas rāmis 140x200cm ar SULTAN LUROY redelēm: Garums: 209 cm Platums: 153 cm Malas augstums: 84 cm Aizmugures augstums: 125 cm Matrača garums: 200 cm Matrača platums: 140 cm   Šim produktam ir nepieciešama montāža. Materiāls: priedes koks, akrila laka, cinkots tērauds Redeles: bērza finieris, poliesters, polipropilēns Regulējams matrača dzļums , jums ir iespēja izmantot dažāda biezuma matračus. Ražots no masīvkoka - izturīgs un ilgmūžīgs materiāls. Matracis un gultasveļa tiek pārdota atsevišķi.

 • Gultas no koka. Masīvkoka mēbeles bērza. HURDAL Gultas rāmis 160x200cm ar SULTAN LUROY redelēm

  Gultas no koka. Masīvkoka mēbeles bērza. HURDAL Gultas rāmis 160x200cm ar SULTAN LUROY redelēm

  HURDAL Gultas rāmis 160x200cm ar SULTAN LUROY redelēm

  374.35 EUR

  HURDAL Gultas rāmis 160x200cm ar SULTAN LUROY redelēm: Garums: 209 cm Platums: 173 cm Malas augstums: 84 cm Aizmugures augstums: 125 cm Matrača garums: 200 cm Matrača platums: 160 cm Šim produktam ir nepieciešama montāža. Materiāls: priedes koks, akrila laka, cinkots tērauds Redeles: bērza finieris, poliesters, polipropilēns Regulējams matrača dzļums , jums ir iespēja izmantot dažāda biezuma matračus. Ražots no masīvkoka - izturīgs un ilgmūžīgs materiāls. Matracis un gultasveļa tiek pārdota atsevišķi.

 • Masīvkoka mēbeles bērza. Vīne krēsli. Vīnes krēsls Venezia

  Masīvkoka mēbeles bērza. Vīne krēsli. Vīnes krēsls Venezia

  Vīnes krēsls Venezia

  55.00 EUR

  Vīnes krēsls Venezia: Vīnes krēsls Venezia (ar cieto sēdekli) Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar cieto sēdekli. Koks-bērzs.

 • Vīne krēsli. Vīnes krēsls Komfort. Masīvkoka mēbeles bērza

  Vīne krēsli. Vīnes krēsls Komfort. Masīvkoka mēbeles bērza

  Vīnes krēsls Komfort

  55.00 EUR

  Vīnes krēsls Komfort: Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar cieto sēdekli. Koks-bērzs.

 • Vīnes krēsls Magic. Vīne krēsli. Masīvkoka mēbeles bērza

  Vīnes krēsls Magic. Vīne krēsli. Masīvkoka mēbeles bērza

  Vīnes krēsls Magic

  55.00 EUR

  Vīnes krēsls Magic: Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar cieto sēdekli. Koks-bērzs.

 • Vīnes krēsls Roza. Vīne krēsli. Masīvkoka mēbeles bērza

  Vīnes krēsls Roza. Vīne krēsli. Masīvkoka mēbeles bērza

  Vīnes krēsls Roza

  60.00 EUR

  Vīnes krēsls Roza: Vīnes krēsls Roza Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar cieto sēdekli. Koks-bērzs.

 • Vīne krēsli. Masīvkoka mēbeles bērza. Vīnes krēsls Magic (ar mīksto sēdekli)

  Vīne krēsli. Masīvkoka mēbeles bērza. Vīnes krēsls Magic (ar mīksto sēdekli)

  Vīnes krēsls Magic (ar mīksto sēdekli)

  65.00 EUR

  Vīnes krēsls Magic (ar mīksto sēdekli): Vīnes krēsls Magic (ar mīksto sēdekli) Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar mīksto sēdekli. Koks-bērzs.

 • Vīne krēsli. Vīnes krēsls Solo (ar mīksto sēdekli). Masīvkoka mēbeles bērza

  Vīne krēsli. Vīnes krēsls Solo (ar mīksto sēdekli). Masīvkoka mēbeles bērza

  Vīnes krēsls Solo (ar mīksto sēdekli)

  65.00 EUR

  Vīnes krēsls Solo (ar mīksto sēdekli): Vīnes krēsls Solo (ar mīksto sēdekli) Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar mīksto sēdekli. Koks-bērzs

Ieteicams