Mebeles.Buv.Lv
  • Latvian
  • Russian
  • English
Kategorijas preces
Jūs meklējat:

Masīvkoka mēbeles bērza

 • Masīvkoka mēbeles bērza. Koka krēsli. Vīnes krēsls Classic

  Masīvkoka mēbeles bērza. Koka krēsli. Vīnes krēsls Classic

  Vīnes krēsls Classic

  Noliktavā
  60.00 EUR

  Vīnes krēsls Classic: Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Krēsls KLASSIK( ar roku balstiem) ir jauktas konstrukcijas( detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa) ar cieto sēdekli. Koks-bērzs. Krēsla platums:410 Krēsla dziļums:410 Krēsla sēdekļa augstums:440 Krēsla atzveltnes augstums:800 Izgatavošana pēc pasūtījuma.Ir iespējams izvēlēties krāsojuma toni. Ražojam kvalitatīvas mēbeles uz metāliskām pamatnēm privatpersonām un uzņēmumiem. Konkrēti - mēs ražojam stiprus, drošus, ērtus un kvalitatīvus krēslus, bāra krēslus, taburetes un galdus uz metāliskām pamatnēm. Kā arī citas mebelēs un dažādas standartas un nestandartas detaļas mēbelēm no metāla pēc pasūtījuma. Piedāvājam dažādus krāsu risinājumus un krēsla standarta izmēru izmaiņas iespējas. Ir iespējams uzklāt uz izstrādājumu virsmas aizsargājošos parklājumus no dažādiem metāliem, izmantojot galvanizācijas metodi.

 • Vīnes krēsls Solo. Koka krēsli. Masīvkoka mēbeles bērza

  Vīnes krēsls Solo. Koka krēsli. Masīvkoka mēbeles bērza

  Vīnes krēsls Solo

  Noliktavā
  55.00 EUR

  Vīnes krēsls Solo: Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Krēsls SOLO (bez roku balstiem) ) ir jauktas konstrukcijas( detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa) ar cieto sēdekli. Koks-bērzs. Krēsla platums:395 Krēsla dziļums:400 Krēsla sēdekļa augstums:440 Krēsla atzveltnes augstums:860 Izgatavošana pēc pasūtījuma.Ir iespējams izvēlēties krāsojuma toni. Ražojam kvalitatīvas mēbeles uz metāliskām pamatnēm privatpersonām un uzņēmumiem. Konkrēti - mēs ražojam stiprus, drošus, ērtus un kvalitatīvus krēslus, bāra krēslus, taburetes un galdus uz metāliskām pamatnēm. Kā arī citas mebelēs un dažādas standartas un nestandartas detaļas mēbelēm no metāla pēc pasūtījuma. Sava ražošanas procesā mēs izmantojam tikai kvalitatīvu metālu ar sienas biezumu ne mazāk, kā 1,5 mm. Piedāvājam dažādus krāsu risinājumus un krēsla standarta izmēru izmaiņas iespējas. Ir iespējams uzklāt uz izstrādājumu virsmas aizsargājošos parklājumus no dažādiem metāliem, izmantojot galvanizācijas metodi.

 • Gultas divstāvu. Divstāvu gulta 10-1.5 PST. Masīvkoka mēbeles bērza

  Gultas divstāvu. Divstāvu gulta 10-1.5 PST. Masīvkoka mēbeles bērza

  Divstāvu gulta 10-1.5 PST

  126.00 EUR

  Divstāvu gulta 10-1.5 PST: Klasiska tipa, ļoti izturīga bērza masīvkoka gulta, paredzēta gan bērniem, gan pieaugušiem. Guļamvietas izmērs 80 x 180 , 90x200cm. Matrača pamatnes augstums 115cm no zemes. Gultas augstums 150 cm. Masīvais karkass nodrošinās ilgu kalpošanas laiku un teicamu ekspluatāciju. Iespējams iegādāties dažādās krāsās. Matrači komplektā neietilpst. Komplektā ietilpst: gulta, matrača atbalsta līstes, kāpnes, kuras iespējams novietot abās pusēs pēc vajadzības.

 • Divstāvu gulta 001. Gultas divstāvu. Masīvkoka mēbeles bērza

  Divstāvu gulta 001. Gultas divstāvu. Masīvkoka mēbeles bērza

  Divstāvu gulta 001

  120.00 EUR

  Divstāvu gulta 001: *izgatavotas no bieziem priedes karkasa dēļiem (115x20mm), lakotas *nāk komplektā ar matrača līstēm *iepakojumā montāžas instrukcija *kompakts iepakojums Guļamvietas: 90cm x 200cm Masīvais karkass nodrošinās ilgu kalpošanas laiku un teicamu ekspluatāciju. Iespējams iegādāties dažādās krāsās. Matrači komplektā neietilpst. Komplektā ietilpst: gulta, matrača atbalsta līstes, kāpnes, kuras iespējams novietot abās pusēs pēc vajadzības.

 • Gultas divstāvu. Masīvkoka mēbeles bērza. Divstāvu gulta 10-2ST-SM

  Gultas divstāvu. Masīvkoka mēbeles bērza. Divstāvu gulta 10-2ST-SM

  Divstāvu gulta 10-2ST-SM

  380.00 EUR

  Divstāvu gulta 10-2ST-SM: Klasiska tipa, ļoti izturīga divstāvu bērza masīvkoka gulta, paredzēta gan bērniem, gan pieaugušiem ar izmēru 2x80x180 un 2x90x200. Gultas var izmantot arī kā divas atsevišķas vienstāvu gultas. Iespējams iegādāties dažādās krāsās. Matrači komplektā neietilpst. Komplektā ietilpst: gulta ar guļamvietas izmēru 2x8x180 vai 2x90x200, matrača atbalsta līstes, kāpnes, kuras iespējams novietot abās pusēs pēc vajadzības, kā arī pirmajam stāvam drošības barjera.

 • Vīne krēsli. Vīnes krēsls Venezia. Masīvkoka mēbeles bērza

  Vīne krēsli. Vīnes krēsls Venezia. Masīvkoka mēbeles bērza

  Vīnes krēsls Venezia

  55.00 EUR

  Vīnes krēsls Venezia: Vīnes krēsls Venezia (ar cieto sēdekli) Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar cieto sēdekli. Koks-bērzs.

 • Vīne krēsli. Masīvkoka mēbeles bērza. Vīnes krēsls Aleks (ar mīksto sēdekli)

  Vīne krēsli. Masīvkoka mēbeles bērza. Vīnes krēsls Aleks (ar mīksto sēdekli)

  Vīnes krēsls Aleks (ar mīksto sēdekli)

  70.00 EUR

  Vīnes krēsls Aleks (ar mīksto sēdekli): Vīnes krēsls Aleks (ar mīksto sēdekli) Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar mīksto sēdekli. Koks-bērzs.

 • Masīvkoka mēbeles bērza. Vīnes krēsls Komfort. Vīne krēsli

  Masīvkoka mēbeles bērza. Vīnes krēsls Komfort. Vīne krēsli

  Vīnes krēsls Komfort

  55.00 EUR

  Vīnes krēsls Komfort: Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar cieto sēdekli. Koks-bērzs.

 • Vīnes krēsls Roza (ar mīksto sēdekli). Masīvkoka mēbeles bērza. Vīne krēsli

  Vīnes krēsls Roza (ar mīksto sēdekli). Masīvkoka mēbeles bērza. Vīne krēsli

  Vīnes krēsls Roza (ar mīksto sēdekli)

  75.00 EUR

  Vīnes krēsls Roza (ar mīksto sēdekli): Vīnes krēsls Roza ( ar mīksto sēdekli ) Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar mīksto sēdekli. Koks-bērzs.

 • Vīne krēsli. Masīvkoka mēbeles bērza. Vīnes krēsls Classic (ar mīksto sēdekli)

  Vīne krēsli. Masīvkoka mēbeles bērza. Vīnes krēsls Classic (ar mīksto sēdekli)

  Vīnes krēsls Classic (ar mīksto sēdekli)

  70.00 EUR

  Vīnes krēsls Classic (ar mīksto sēdekli): Vīnes krēsls Classic (ar mīksto sēdekli) Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar mīksto sēdekli. Koks-bērzs.

 • Masīvkoka mēbeles bērza. Vīne krēsli. Vīnes krēsls Roza

  Masīvkoka mēbeles bērza. Vīne krēsli. Vīnes krēsls Roza

  Vīnes krēsls Roza

  60.00 EUR

  Vīnes krēsls Roza: Vīnes krēsls Roza Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar cieto sēdekli. Koks-bērzs.

 • Masīvkoka mēbeles bērza. Vīne krēsli. Vīnes krēsls Roza (ar mīksto sēdekli)

  Masīvkoka mēbeles bērza. Vīne krēsli. Vīnes krēsls Roza (ar mīksto sēdekli)

  Vīnes krēsls Roza (ar mīksto sēdekli)

  70.00 EUR

  Vīnes krēsls Roza (ar mīksto sēdekli): Vīnes krēsls Roza (ar mīksto sēdekli) Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar mīksto sēdekli. Koks-bērzs.

Ieteicams