Mebeles.Buv.Lv
  • Latvian
  • Russian
  • English
Kategorijas preces
Jūs meklējat:

Viesistabas mēbeļu sistēmas

 • Sekcijas. Viesistabas mēbeļu sistēmas. KOLDER VIESISTABA 2

  NEWSekcijas. Viesistabas mēbeļu sistēmas. KOLDER VIESISTABA 2

  KOLDER VIESISTABA 2

  Noliktavā Jaunums
  645.00 EUR

  KOLDER VIESISTABA 2: Kolder moderns mēbeles komplakts viesistabai. Materiāls: laminēta plātne ar koka struktūru. Korpusa un galda virsmas biezums 38 mm. Fasādes plātnes biezums 16 mm. Korpusa krāsa: ozols canterbury. Fasādes krāsa: ozols sonoma. Cenā ietilpst 8 moduļu sistēmas elementi.

 • DIANA IV klasiskās viesistabas komplekts. Sekcijas. Viesistabas mēbeļu sistēmas

  NEWDIANA IV klasiskās viesistabas komplekts. Sekcijas. Viesistabas mēbeļu sistēmas

  DIANA IV klasiskās viesistabas komplekts

  Noliktavā Jaunums
  1110.00 EUR

  DIANA IV klasiskās viesistabas komplekts: DIANA - mēbeļu sistēma pēc klasiska stila parauga. Apbrīnojams dizains un detaļu apdare, kas padara mēbeli par prestižu un elegantu. Diāna izdarīs jebkādu interjeru par bagātu. Sistēma ir izpildīta no laminēta MDF ar iestarpinājumiem. - produkts patstāvīgai montāžai, - komplektā ir iekļauti visi elementi, kas ir nepieciešami montāžai, - vienkārša montāža saskaņā ar pieliekamo instrukciju, Cenā ietilpst 6 moduļu sistēmas elementi (bez krēsliem), tie ir norādīti zemāk. Krāsa: Sniega Priede, Lefkas Ozols

 • DIANA III klasiskās viesistabas komplekts. Viesistabas mēbeļu sistēmas. Sekcijas

  NEWDIANA III klasiskās viesistabas komplekts. Viesistabas mēbeļu sistēmas. Sekcijas

  DIANA III klasiskās viesistabas komplekts

  Noliktavā Jaunums
  1130.00 EUR

  DIANA III klasiskās viesistabas komplekts: DIĀNA - mēbeļu sistēma pēc klasiska stila parauga. Apbrīnojams dizains un detaļu apdare, kas padara mēbeli par prestižu un elegantu. Diāna izdarīs jebkādu interjeru par bagātu. Sistēma ir izpildīta no laminēta MDF ar iestarpinājumiem. - produkts patstāvīgai montāžai, - komplektā ir iekļauti visi elementi, kas ir nepieciešami montāžai, - vienkārša montāža saskaņā ar pieliekamo instrukciju, Cenā ietilpst 7 moduļu sistēmas elementi, tie ir norādīti zemāk. Krāsa: Sniega Priede, Lefkas Ozols

 • KOLDER SEKCIJA 1. Viesistabas mēbeļu sistēmas. Sekcijas

  NEWKOLDER SEKCIJA 1. Viesistabas mēbeļu sistēmas. Sekcijas

  KOLDER SEKCIJA 1

  Noliktavā Jaunums
  426.00 EUR

  KOLDER SEKCIJA 1: Kolder moderna sekcija viesistabai. Materiāls: laminēta plātne ar koka struktūru. Korpusa un galda virsmas biezums 38 mm. Fasādes plātnes biezums 16 mm. Korpusa krāsa: ozols canterbury. Fasādes krāsa: ozols sonoma. Cenā ietilpst 5 moduļu sistēmas elementi.

 • Viesistabas mēbeļu sistēmas. DIANA II klasiskās viesistabas komplekts. Sekcijas

  NEWViesistabas mēbeļu sistēmas. DIANA II klasiskās viesistabas komplekts. Sekcijas

  DIANA II klasiskās viesistabas komplekts

  Noliktavā Jaunums
  900.00 EUR

  DIANA II klasiskās viesistabas komplekts: DIĀNA - mēbeļu sistēma pēc klasiska stila parauga. Apbrīnojams dizains un detaļu apdare, kas padara mēbeli par prestižu un elegantu. Diāna izdarīs jebkādu interjeru par bagātu. Sistēma ir izpildīta no laminēta MDF ar iestarpinājumiem. - produkts patstāvīgai montāžai, - komplektā ir iekļauti visi elementi, kas ir nepieciešami montāžai, - vienkārša montāža saskaņā ar pieliekamo instrukciju, Cenā ietilpst 6 moduļu sistēmas elementi, tie ir norādīti zemāk. Krāsa: Sniega Priede, Lefkas Ozols

 • Sekcijas. DIANA I klasiskās viesistabas komplekts. Viesistabas mēbeļu sistēmas

  NEWSekcijas. DIANA I klasiskās viesistabas komplekts. Viesistabas mēbeļu sistēmas

  DIANA I klasiskās viesistabas komplekts

  Noliktavā Jaunums
  1100.00 EUR

  DIANA I klasiskās viesistabas komplekts: DIĀNA - mēbeļu sistēma pēc klasiska stila parauga. Apbrīnojams dizains un detaļu apdare, kas padara mēbeli par prestižu un elegantu. Diāna izdarīs jebkādu interjeru par bagātu. Sistēma ir izpildīta no laminēta MDF ar iestarpinājumiem. - produkts patstāvīgai montāžai, - komplektā ir iekļauti visi elementi, kas ir nepieciešami montāžai, - vienkārša montāža saskaņā ar pieliekamo instrukciju, Cenā ietilpst 6 moduļu sistēmas elementi, tie ir norādīti zemāk. Krāsa: Sniega Priede, Lefkas Ozols

 • KOLDER SEKCIJA 3. Viesistabas mēbeļu sistēmas. Sekcijas

  NEWKOLDER SEKCIJA 3. Viesistabas mēbeļu sistēmas. Sekcijas

  KOLDER SEKCIJA 3

  Noliktavā Jaunums
  455.00 EUR

  KOLDER SEKCIJA 3: Kolder moderna sekcija viesistabai. Materiāls: laminēta plātne ar koka struktūru. Korpusa un galda virsmas biezums 38 mm. Fasādes plātnes biezums 16 mm. Korpusa krāsa: ozols canterbury. Fasādes krāsa: ozols sonoma. Cenā ietilpst 5 moduļu sistēmas elementi.

 • Sekcijas. Viesistabas mēbeļu sistēmas. LIDO 2 viesistaba

  NEWSekcijas. Viesistabas mēbeļu sistēmas. LIDO 2 viesistaba

  LIDO 2 viesistaba

  Noliktavā Jaunums
  580.00 EUR

  LIDO 2 viesistaba: Cenā ietilpst 8 moduļu sistēmas elementi, tie ir norādīti zemāk. Krāsa: korpuss - pelēka, fasāde - balta, violeta, zaļa. Materiāls: laminēta kokskaidu plātne.

 • KOLDER VIESISTABA 1. Viesistabas mēbeļu sistēmas. Sekcijas

  NEWKOLDER VIESISTABA 1. Viesistabas mēbeļu sistēmas. Sekcijas

  KOLDER VIESISTABA 1

  Noliktavā Jaunums
  496.00 EUR

  KOLDER VIESISTABA 1: Kolder moderns mēbeles komplakts viesistabai. Materiāls: laminēta plātne ar koka struktūru. Korpusa un galda virsmas biezums 38 mm. Fasādes plātnes biezums 16 mm. Korpusa krāsa: ozols canterbury. Fasādes krāsa: ozols sonoma. Cenā ietilpst 7 moduļu sistēmas elementi.

 • Viesistabas mēbeļu sistēmas. Sekcijas. KOLDER SEKCIJA 2

  NEWViesistabas mēbeļu sistēmas. Sekcijas. KOLDER SEKCIJA 2

  KOLDER SEKCIJA 2

  Noliktavā Jaunums
  384.00 EUR

  KOLDER SEKCIJA 2: Kolder moderna sekcija viesistabai. Materiāls: laminēta plātne ar koka struktūru. Korpusa un galda virsmas biezums 38 mm. Fasādes plātnes biezums 16 mm. Korpusa krāsa: ozols canterbury. Fasādes krāsa: ozols sonoma. Cenā ietilpst 6 moduļu sistēmas elementi.

 • Viesistabas mēbeļu sistēmas. Sekcijas. LIDO 1 viesistaba

  NEWViesistabas mēbeļu sistēmas. Sekcijas. LIDO 1 viesistaba

  LIDO 1 viesistaba

  Noliktavā Jaunums
  648.00 EUR

  LIDO 1 viesistaba: Cenā ietilpst 8 moduļu sistēmas elementi, tie ir norādīti zemāk. Krāsa: korpuss - pelēka, fasāde - balta, violeta, zaļa. Materiāls: laminēta kokskaidu plātne.

 • Sekcijas. LIDO 4 viesistaba. Viesistabas mēbeļu sistēmas

  NEWSekcijas. LIDO 4 viesistaba. Viesistabas mēbeļu sistēmas

  LIDO 4 viesistaba

  Noliktavā Jaunums
  533.00 EUR

  LIDO 4 viesistaba: Cenā ietilpst 7 moduļu sistēmas elementi. Krāsa: korpuss - pelēka, fasāde - balta, violeta, zaļa. Materiāls: laminēta kokskaidu plātne.

Ieteicams