mebeles.buv.lv

Dīvāns Valmiera

Dīvāni un krēsli - Dīvāns valmiera

Tas ir piemērots variants viesistabai vai kabinetam. Tā transformācijas mehānisms "eirogrāmatiņa" ļauj uzstādīt dīvānu blīvi pie sienas, kas dod iespēju ekonomiski izmantot telpas platību. Šāds dīvāns ir viegli izvelkams: vajag tikai izbīdīt sēdekli uz priekšu un nolaist...

Pārdots Pirkt Mēbeles - Latvija - Latvija - Valmiera - Dīvāns - Dīvāni un krēsli - Noliktavā - Dīvāns valmiera, Dīvāns valmiera ražotājs, Silina divans диван 2кресла, Valmiera stūra dīvāns kas viņu ražo, Gultas valmiera Pirkt Mēbeles - Latvija - Latvija - Valmiera - Dīvāns - Dīvāni un krēsli - Noliktavā - Dīvāns valmiera, Dīvāns valmiera ražotājs, Silina divans диван 2кресла, Valmiera stūra dīvāns kas viņu ražo, Gultas valmiera Dīvāns Valmiera Meklēt: dīvāns valmiera

Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā.

Dīvāns Valmiera - Latvija - LV - Dīvāni un krēsli - Mēbeles noliktavā Rīgā.

Model: Valmiera

Tas ir piemērots variants viesistabai vai kabinetam. Tā transformācijas mehānisms "eirogrāmatiņa" ļauj uzstādīt dīvānu blīvi pie sienas, kas dod iespēju ekonomiski izmantot telpas platību. Šāds dīvāns ir viegli izvelkams: vajag tikai izbīdīt sēdekli uz priekšu un nolaist atzveltni, un sanāk horizontāla virsma atpūtai un miegam.

Dīvāns ir veidots uz atsperu blokiem. Dīvānam ir ietilpīga kaste, veļas uzglabāšanai. Tas ir stilīgs un uzticams dīvāns.

Gabarīta izmērs: 207 x 110 x 82 (cm)
Guļamvieta: 200 x 160 (mm)
Dīvāns tieši no ražotāja.


Ražotas Latvijā.

Tiešā mēbeļu piegāde no LV (Latvija) rūpnīcas līdz Jūsu mājai!

Ir veikalu mēbeles, noliktava. Jauns produkts. Products mebeles.buv.lv

Apspriedies ar draugiem

  • Rated: 4.75/5

    Мне все понравилось , заказ был выполнен оперативно , в короткие сроки. При выборе следующей покупки , в первую очередь зайду к вам на страничку . Спасибо .

    инна Latvija

    apskatīt visas atsauksmes

Varam piedāvāt mēbeles no "Mēbeles noliktavā Rīgā >> Dīvāni un krēsli"

Dīvāns Valmiera

Mēbeles noliktavā Rīgā Dīvāni un krēsli Mēbeļu ražotājs LV Jūs nevarat izvēlēties? Rakstiet mums. Mēs palīdzēsim jums izdarīt pareizo izvēli! Jautājiet mums

Dīvāns Valmiera Tas ir piemērots variants viesistabai vai kabinetam. Tā transformācijas mehānisms "eirogrāmatiņa" ļauj uzstādīt dīvānu blīvi pie sienas, kas dod iespēju ekonomiski izmantot telpas platību. Šāds dīvāns ir viegli izvelkams: vajag tikai izbīdīt sēdekli uz priekšu un nolaist atzveltni, un sanāk horizontāla virsma atpūtai un miegam. Dīvāns ir veidots uz atsperu blokiem. Dīvānam ir ietilpīga kaste, veļas uzglabāšanai. Tas ir stilīgs un uzticams dīvāns. Gabarīta izmērs: 207 x 110 x 82 (cm) Guļamvieta: 200 x 160 (mm) Dīvāns tieši no ražotāja.
Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā.
Tiešā mēbeļu piegāde no LV (Latvija) rūpnīcas līdz Jūsu mājai!
Mēbeļu ražotājs LV
18 jaunas preces šajā kategorijā
Dīvāni un krēsli Mēbeles noliktavā Rīgā
Мне все понравилось , заказ был выполнен оперативно , в короткие сроки. При выборе следующей покупки , в первую очередь зайду к вам на страничку . Спасибо .