mebeles.buv.lv

Kumodes un skapīši

Jaunumi - Mēbeles noliktavā Rīgā

 • Jaunums Noliktavā Kumode JOJ3-KR - Polija - PL - Kumodes un skapīši - Mēbeles noliktavā Rīgā Kumode JOJ3-KR

  Materiāli: augstvērtīga laminēta kokskaidu plātne. Platums: 220,5 cm Augstums: 98 cm Dziļums: 42,5 cm Izietnes skapisi. Polija. PL. Plaukti skapisi kumodes vitrinas venge.

  155.00 EUR

 • Jaunums Noliktavā Oviedo kumode OV K2D1SZ - Polija - GiB meble - Kumodes un skapīši - Mēbeles noliktavā Rīgā Oviedo kumode OV K2D1SZ

  Krāsa: San Remo tumšs ozols/balta + San Remo tumšs ozols, balta/balta + San Remo gaišs ozols.; Materiāls: laminēta KSP.; Garums: 100 cm; Augstums: 90.5 cm; Dziļums: 40 cm; Koka skapisi. Polija. GiB meble. Priedes koka plaukti kumodes skapīši.

  127.00 EUR

 • Jaunums Noliktavā Oviedo kumode OV K2D3SZ - Polija - GiB meble - Kumodes un skapīši - Mēbeles noliktavā Rīgā Oviedo kumode OV K2D3SZ

  Krāsa: San Remo tumšs ozols/balta + San Remo tumšs ozols, balta/balta + San Remo gaišs ozols.; Materiāls: laminēta KSP.; Garums: 135 cm; Augstums: 90.5 cm; Dziļums: 40 cm; Kumod ar spoguli. Polija. GiB meble. Krāsa kumodes un skapīši buk krāsā.

  155.00 EUR

 • Jaunums Noliktavā Kumode BFR-MC82 - Polija - PL - Kumodes un skapīši - Mēbeles noliktavā Rīgā Kumode BFR-MC82

  Materiāli: augstvērtīga laminēta kokskaidu plātne. Platums: 82 cm Dziļums: 40 cm Augstums: 84 cm Natalie skapīši. Polija. PL. Rakstāmgalds stura skapis kumode.

  110.00 EUR

 • Jaunums Noliktavā Kumode LONG - Polija - PL - Kumodes un skapīši - Mēbeles noliktavā Rīgā Kumode LONG

  Materiāls: laminēta KSP Platums: 195 cm Augstums: 97 cm Dziļums: 37 cm Virtuves skapīši. Polija. PL. Apavu kumodes skapīši plaukti.

  170.00 EUR

 • Noliktavā Kumode FRST4 - Polija - PL - Kumodes un skapīši - Mēbeles noliktavā Rīgā Kumode FRST4

  Materiāli: augstvērtīga laminēta kokskaidu plātne. Platums: 98,5 cm Dziļums: 41,5 cm Augstums: 90 cm Polija. PL. Krāsa buk kumodes un skapīši.

  135.00 EUR

 • Noliktavā Kumode OK-120 N - Polija - MLOT meble - Kumodes un skapīši - Mēbeles noliktavā Rīgā Kumode OK-120 N

  Krāsa: alksnis, gaišais rieksts.; Materiāls: laminēta KSP + MDF.; Garums: 120 cm; Augstums: 90 cm; Dziļums: 45 cm; Polija. MLOT meble. Tris durvju skapis un kumode.

  138.00 EUR

 • Noliktavā Kumode OK- 80 1S 2D - Polija - MLOT meble - Kumodes un skapīši - Mēbeles noliktavā Rīgā Kumode OK- 80 1S 2D

  Krāsa: alksnis, gaišais rieksts.; Materiāls: laminēta KSP + MDF.; Garums: 80 cm; Augstums: 90 cm; Dziļums: 45 cm; Polija. MLOT meble. Rakstāmgalds kumode skapis.

  118.80 EUR

 • Noliktavā Kumode 75 - Polija - MLOT meble - Kumodes un skapīši - Mēbeles noliktavā Rīgā Kumode 75

  Krāsa: alksnis, gaišais rieksts.; Materiāls: laminēta KSP + MDF.; Garums: 75 cm; Augstums: 110 cm; Dziļums: 45 cm; Polija. MLOT meble. Skapis un kumode komplektā.

  126.00 EUR

 • Noliktavā Kumode DA13 DIANA - Polija - MLOT meble - Kumodes un skapīši - Mēbeles noliktavā Rīgā Kumode DA13 DIANA

  DIĀNA - mēbeļu sistēma pēc klasiska stila parauga. Apbrīnojams dizains un detaļu apdare, kas padara mēbeli par prestižu un elegantu. Diāna izdarīs jebkādu interjeru par bagātu. Sistēma ir izpildīta no laminēta MDF ar iestarpinājumiem. Liektās mēbeles kājiņas ir izpildītas no Polija. MLOT meble. Kumode četrdurvju skapis.

  172.80 EUR

 • Noliktavā Kumode DA12 DIANA - Polija - MLOT meble - Kumodes un skapīši - Mēbeles noliktavā Rīgā Kumode DA12 DIANA

  DIĀNA - mēbeļu sistēma pēc klasiska stila parauga. Apbrīnojams dizains un detaļu apdare, kas padara mēbeli par prestižu un elegantu. Diāna izdarīs jebkādu interjeru par bagātu. Sistēma ir izpildīta no laminēta MDF ar iestarpinājumiem. Liektās mēbeles kājiņas ir izpildītas no Polija. MLOT meble. Kumode un skapīši lēti.

  178.80 EUR

 • Noliktavā Kumode DA10 DIANA - Polija - MLOT meble - Kumodes un skapīši - Mēbeles noliktavā Rīgā Kumode DA10 DIANA

  DIĀNA - mēbeļu sistēma pēc klasiska stila parauga. Apbrīnojams dizains un detaļu apdare, kas padara mēbeli par prestižu un elegantu. Diāna izdarīs jebkādu interjeru par bagātu. Sistēma ir izpildīta no laminēta MDF ar iestarpinājumiem. Liektās mēbeles kājiņas ir izpildītas no Polija. MLOT meble. Virtuves kumode skapis.

  196.80 EUR

 • Noliktavā Kumode DA8 DIANA - Polija - MLOT meble - Kumodes un skapīši - Mēbeles noliktavā Rīgā Kumode DA8 DIANA

  DIĀNA - mēbeļu sistēma pēc klasiska stila parauga. Apbrīnojams dizains un detaļu apdare, kas padara mēbeli par prestižu un elegantu. Diāna izdarīs jebkādu interjeru par bagātu. Sistēma ir izpildīta no laminēta MDF ar iestarpinājumiem. Liektās mēbeles kājiņas ir izpildītas no Polija. MLOT meble. Bernu skapis un kumode.

  188.40 EUR

 • Noliktavā Kumode DA7 Daina - Polija - MLOT meble - Kumodes un skapīši - Mēbeles noliktavā Rīgā Kumode DA7 Daina

  DIĀNA - mēbeļu sistēma pēc klasiska stila parauga. Apbrīnojams dizains un detaļu apdare, kas padara mēbeli par prestižu un elegantu. Diāna izdarīs jebkādu interjeru par bagātu. Sistēma ir izpildīta no laminēta MDF ar iestarpinājumiem. Liektās mēbeles kājiņas ir izpildītas no Polija. MLOT meble. Lego l6 skapis kumode.

  224.40 EUR

 • Noliktavā Kumode Alvaro - Polija - PIASKI - Kumodes un skapīši - Mēbeles noliktavā Rīgā Kumode Alvaro

  Krāsa: Sonoma ozols/šokolādes Sonoma ozols, Trufla ozols.; Materiāls: laminēta KSP.; Garums: 150 cm; Augstums: 88 cm; Dziļums: 38 cm; Polija. PIASKI. Lēti skapīši kumodes.

  130.00 EUR

 • Noliktavā Kumode Sam - Polija - PIASKI - Kumodes un skapīši - Mēbeles noliktavā Rīgā Kumode Sam

  Krāsa: country szary/arusha wenge; Garums: 150 cm; Augstums: 85 cm; Dziļums: 38 cm; Polija. PIASKI. Azteca skapis kumode.

  119.00 EUR

 • Noliktavā Kumode BRICO 3D - Polija - GiB meble - Kumodes un skapīši - Mēbeles noliktavā Rīgā Kumode BRICO 3D

  Pieejamās krāsas: Sonoma Ozols / Balts spīdums Ozols San Remo / Brūns spīdums Izmēri: 120/85/41 cm. Polija. GiB meble. Kokas skapis kumode.

  122.40 EUR

 • Noliktavā LIDO skapītis L R1D - Polija - GiB meble - Kumodes un skapīši - Mēbeles noliktavā Rīgā LIDO skapītis L R1D

  Krāsa: korpuss - pelēka, fasāde - balta, violeta, zaļa.; Materiāls: laminēta kokskaidu plātne.; Garums: 40 cm; Augstums: 142 cm; Dziļums: 42 cm; Polija. GiB meble. Kumode un skapis.

  70.00 EUR

Kumodes