mebeles.buv.lv
no
līdz

Virsmatrači

Jaunumi

 • Virsmatracis MEMORY - Stroma - Virsmatrači Virsmatracis MEMORY

  Virsmatracis ar kokvilnas/poliestera auduma pārklājumu stepēts ar dabīgas kokvilnas šķiedru no vienas puses, dabīgas vilnas šķiedru no otras puses un ar 3 cm biezu Memory porolonu vidū. Tas ne tikai pasargās matrača virsmu un pagarinās tā lietošanas laiku, bet arī piešķirs Jūsu Sarullējami porolona virsmatrači. Stroma. Aitas vilnas virsmatracis ar sudraba diegu.

  142.00 EUR

 • Virsmatracis BASIC - Stroma - Virsmatrači Virsmatracis BASIC

  Vienkāršs virsmatracis, pārklāts ar kokvilnas/poliestera audumu no abām pusēm un poliestera pildījumu. Stūros gumijas. Mazgāt ieteicams līdz 40°C temperatūrā. Virsmatracis pasargās matrača virsmu un pagarinās tā lietošanas laiku. Optima mēbeles rezekne virsmatraci. Stroma. Aitas vilnas virsmatrači ar sudraba diegu.

  40.00 EUR

 • Virsmatracis TOP - Stroma - Virsmatrači Virsmatracis TOP

  Ekoloģisks virsmatracis ar augstas kvalitātes Damaska auduma pārklājumu, kas apstrādāts ar alveju un pret putekļu ērcīšu rašanos, stepēts ar dabīgas kokvilnas šķiedru no vienas puses un ar dabīgas vilnas šķiedru no otras puses. Memory virsmatrači. Stroma. Kur nopirkt letak virsmatraci no lateksa.

  61.00 EUR

 • Virsmatracis REVA - Stroma - Virsmatrači Virsmatracis REVA

  Virsmatracis ar augstas kvalitātes elastīga auduma pārklājumu, kas apstrādāts pret putekļu ērcīšu rašanos (audums tāds pats kā matracim Reva), stepēts ar dabīgas kokvilnas šķiedru no vienas puses un dabīgas vilnas šķiedru no otras puses Virsmatrači 70x180. Stroma. Aitu vilnas virsmatrači ar sudraba diegu.

  68.00 EUR

 • Virsmatracis ORFEAS - Stroma - Virsmatrači Virsmatracis ORFEAS

  Virsmatracis ar augstas kvalitātes elastīga auduma pārklājumu, kas apstrādāts pret putekļu ērcīšu rašanos (audums tāds pats kā matracim Orfeas), stepēts ar dabīgas kokvilnas šķiedru no vienas puses un dabīgas vilnas šķiedru no otras puses. Virsmatrači ar kokosu. Stroma. Virsmatracis selen a 180x200 atsauksmes.

  75.00 EUR

 • Virsmatracis FOAM - Stroma - Virsmatrači Virsmatracis FOAM

  Virsmatracis ar kokvilnas/poliestera auduma pārklājumu stepēts ar dabīgas kokvilnas šķiedru no vienas puses, dabīgas vilnas šķiedru no otras puses un ar 3cm biezu HR porolonu vidū. Virsmatracis ne tikai pasargās matrača virsmu un pagarinās tā lietošanas laiku, bet arī piešķirs Stroma. Merkurita virsmatracis ar sudraba diegu.

  97.00 EUR

 • Virsmatracis LATEX - Stroma - Virsmatrači Virsmatracis LATEX

  Virsmatracis ar kokvilnas/poliestera auduma pārklājumu stepēts ar dabīgas kokvilnas šķiedru no vienas puses, dabīgas vilnas šķiedru no otras puses un ar 3 cm biezu dabīgu lateksu vidū. Virsmatracis ne tikai pasargās matrača virsmu un pagarinās tā lietošanas laiku, bet arī piešķirs Stroma. Vilnas virsmatracis ar sudraba diegiem.

  127.00 EUR

 • Virsmatracis HOLOFAIBERS - Stroma - Virsmatrači Virsmatracis HOLOFAIBERS

  Holofaibers 100%, 20mm Stroma. Ortopēdiskais memory putu virsmatracis.

  40.00 EUR

 • Virsmatracis HOLOFAIBERS  V-35% - Stroma - Virsmatrači Virsmatracis HOLOFAIBERS V-35%

  Holofaibers ar vilnu, 20mm Stroma. Optima mēbeles rezekne virsmatraci.

  40.00 EUR

 • Virsmatracis HOLOFAIBERS K-20% - Stroma - Virsmatrači Virsmatracis HOLOFAIBERS K-20%

  Holofaibers ar kokosa šķiedrām, 20mm Stroma. Virsmatraci no lateksa un kokosa.

  40.00 EUR

 • Virsmatracis HOLOFAIBERS KV-25% - Stroma - Virsmatrači Virsmatracis HOLOFAIBERS KV-25%

  Holofaibers ar kokvilnu, 20mm Stroma. Memory foam virsmatracis 190x150.

  40.00 EUR

 • Virsmatracis ALEX - Latvija - Sendeko - Virsmatrači Virsmatracis ALEX

  Porolons 40 mm Vidējas cietības virsmatracis uz viengabala porolona pamata. Jebkura vecuma cilvēkiem. Matrača pildījums: mēbeļu porolons (putu poliuretāns), viegli kopjams hipoalerģisks materiāls, viens no izplatītākajiem pamatnem priekš gulēšanas sistēmām. Lielisks ieguvums Latvija. Sendeko. Virsmatracis ar sudrabas diegiem.

  50.00 EUR

 • Virsmatracis ADELA - Latvija - Sendeko - Virsmatrači Virsmatracis ADELA

  1.Vatelīns 2.Vatelīns 3.Kokosa slānis 20 mm Ciets virsmatracis uz kokosa koiras pamata. Virsmatrača cietība līdzinās biezas vatētas segas cietībai, kas tika izklāta uz grīdas. Matrača pildījums: kokosa koira – augu izcelsmes materiāls, tam piemīt augstas ortopēdiskas īpašības, Latvija. Sendeko. Sarullējami porolona virsmatrači.

  60.00 EUR

 • Virsmatracis LAURA 1 - Latvija - Sendeko - Virsmatrači Virsmatracis LAURA 1

  Latekss 20 mm Elastīgs ortopēdisks virsmatracis uz viengabala 2 cm dabīga lateksa pamata. Jebkura vecuma cilvēkiem. Matrača pildījums: latekss – izturīgs, ilgmužīgs, elastīgs, „elpojošs” materiāls, caur to intensīvi cirkulē gaiss. Šim materiālam piemīt lieliskas ortopēdiskas Latvija. Sendeko. Virsmatracis ar sudraba diegiem.

  70.00 EUR

 • Virsmatracis BIRUTA - Latvija - Sendeko - Virsmatrači Virsmatracis BIRUTA

  1.Porolons 40 mm 2.Vatelīns 3.Kokosa slānis 20 mm Ciets ortopēdisks virsmatracis uz viengabala porolona un kokosa koiras pamata. Jebkura vecuma cilvēkiem. Matrača pildījums: mēbeļu porolons (putu poliuretāns), viegli kopjams hipoalerģisks materiāls, viens no izplatītākajiem pamatnem Latvija. Sendeko. Lateksa virsmatracis ar kokosa.

  75.00 EUR

 • Virsmatracis LAURA 2 - Stroma - Virsmatrači Virsmatracis LAURA 2

  Latekss 30 mm Elastīgs ortopēdisks virsmatracis uz viengabala 3 cm dabīga lateksa pamata. Jebkura vecuma cilvēkiem. Matrača pildījums: latekss – izturīgs, ilgmužīgs, elastīgs, „elpojošs” materiāls, caur to intensīvi cirkulē gaiss. Šim materiālam piemīt lieliskas ortopēdiskas Stroma. Virsmatrači 180x200 no lateksa.

  80.00 EUR

 • Virsmatracis KLIMA - Latvija - Sendeko - Virsmatrači Virsmatracis KLIMA

  1.Vatelīns 2.Vatelīns 3.Kokosa slānis 40 mm Ciets ortopēdisks virsmatracis uz dabīgiem augu valsts izcelsmes produktiem, sastāv no viengabala 4 cm kokosa koiras plāksnes. Siltināšanai abās pusēs ir izmantots kvalitatīvs vatelīns. Matrača pildījums: kokosa koira – augu izcelsmes Latvija. Sendeko. Palags ar gumiju virsmatracim.

  85.00 EUR

 • Virsmatracis MARTA - Latvija - Sendeko - Virsmatrači Virsmatracis MARTA

  1.Vatelīns 2.Kokosa koira 20 mm 3.Vatelīns 4.Porolons 20 mm 5.Kokosa koira 20 mm Ciets bezatsperu virsmatracis uz viengabala porolona un kokosa koiras pamata. Matrača pildījums: kokosa koira – augu izcelsmes materiāls, tam piemīt augstas ortopēdiskas īpašības, lieliski ventilējas, Latvija. Sendeko. Virsmatracis ar sudraba diegu.

  90.00 EUR