mebeles.buv.lv
no
līdz

Virsmatrači

Jaunumi

 • Virsmatracis MEMORY


  Aitas vilnas virsmatracis ar sudraba diegu.

  Virsmatracis MEMORY - Stroma - Virsmatrači

  Virsmatracis ar kokvilnas/poliestera auduma pārklājumu stepēts ar dabīgas kokvilnas šķiedru no vienas puses, dabīgas vilnas šķiedru no otras puses un ar 3 cm biezu Memory porolonu vidū. Tas ne tikai pasargās matrača virsmu un pagarinās tā lietošanas laiku, bet arī piešķirs Jūsu Dīvāni ar virsmatraci. Stroma.

  142.00

 • Virsmatracis BASIC


  Aitas vilnas virsmatrači ar sudraba diegu.

  Virsmatracis BASIC - Stroma - Virsmatrači

  Vienkāršs virsmatracis, pārklāts ar kokvilnas/poliestera audumu no abām pusēm un poliestera pildījumu. Stūros gumijas. Mazgāt ieteicams līdz 40°C temperatūrā. Virsmatracis pasargās matrača virsmu un pagarinās tā lietošanas laiku. Palānie virsmatrači. Stroma.

  40.00

 • Virsmatracis TOP


  Kur nopirkt letak virsmatraci no lateksa.

  Virsmatracis TOP - Stroma - Virsmatrači

  Ekoloģisks virsmatracis ar augstas kvalitātes Damaska auduma pārklājumu, kas apstrādāts ar alveju un pret putekļu ērcīšu rašanos, stepēts ar dabīgas kokvilnas šķiedru no vienas puses un ar dabīgas vilnas šķiedru no otras puses. Kamieļvilnas virsmatrači. Stroma.

  61.00

 • Virsmatracis REVA


  Aitu vilnas virsmatrači ar sudraba diegu.

  Virsmatracis REVA - Stroma - Virsmatrači

  Virsmatracis ar augstas kvalitātes elastīga auduma pārklājumu, kas apstrādāts pret putekļu ērcīšu rašanos (audums tāds pats kā matracim Reva), stepēts ar dabīgas kokvilnas šķiedru no vienas puses un dabīgas vilnas šķiedru no otras puses Virsmatrači ar sudraba diegu. Stroma.

  68.00

 • Virsmatracis ORFEAS


  Virsmatracis selen a 180x200 atsauksmes.

  Virsmatracis ORFEAS - Stroma - Virsmatrači

  Virsmatracis ar augstas kvalitātes elastīga auduma pārklājumu, kas apstrādāts pret putekļu ērcīšu rašanos (audums tāds pats kā matracim Orfeas), stepēts ar dabīgas kokvilnas šķiedru no vienas puses un dabīgas vilnas šķiedru no otras puses. Virsmatrači ar sudraba. Stroma.

  75.00

 • Virsmatracis FOAM


  Merkurita virsmatracis ar sudraba diegu.

  Virsmatracis FOAM - Stroma - Virsmatrači

  Virsmatracis ar kokvilnas/poliestera auduma pārklājumu stepēts ar dabīgas kokvilnas šķiedru no vienas puses, dabīgas vilnas šķiedru no otras puses un ar 3cm biezu HR porolonu vidū. Virsmatracis ne tikai pasargās matrača virsmu un pagarinās tā lietošanas laiku, bet arī piešķirs Virsmatraci lietoti jelgava. Stroma.

  97.00

 • Virsmatracis LATEX


  Vilnas virsmatracis ar sudraba diegiem.

  Virsmatracis LATEX - Stroma - Virsmatrači

  Virsmatracis ar kokvilnas/poliestera auduma pārklājumu stepēts ar dabīgas kokvilnas šķiedru no vienas puses, dabīgas vilnas šķiedru no otras puses un ar 3 cm biezu dabīgu lateksu vidū. Virsmatracis ne tikai pasargās matrača virsmu un pagarinās tā lietošanas laiku, bet arī piešķirs Virsmatrači vamiera. Stroma.

  127.00

 • Virsmatracis HOLOFAIBERS


  Ortopēdiskais memory putu virsmatracis.

  Virsmatracis HOLOFAIBERS - Stroma - Virsmatrači

  Holofaibers 100%, 20mm Latvijā ražoti virsmatrači. Stroma.

  40.00

 • Virsmatracis HOLOFAIBERS V-35%


  Optima mēbeles rezekne virsmatraci.

  Virsmatracis HOLOFAIBERS  V-35% - Stroma - Virsmatrači

  Holofaibers ar vilnu, 20mm Virsmatraci mazuliem. Stroma.

  40.00

 • Virsmatracis HOLOFAIBERS K-20%


  Virsmatraci no lateksa un kokosa.

  Virsmatracis HOLOFAIBERS K-20% - Stroma - Virsmatrači

  Holofaibers ar kokosa šķiedrām, 20mm Virsmatraci no vilnas. Stroma.

  40.00

 • Virsmatracis HOLOFAIBERS KV-25%


  Memory foam virsmatracis 190x150.

  Virsmatracis HOLOFAIBERS KV-25% - Stroma - Virsmatrači

  Holofaibers ar kokvilnu, 20mm Primavera virsmatraci. Stroma.

  40.00

 • Virsmatracis ALEX


  Virsmatracis ar sudrabas diegiem.

  Virsmatracis ALEX - Latvija - Sendeko - Virsmatrači

  Porolons 40 mm Vidējas cietības virsmatracis uz viengabala porolona pamata. Jebkura vecuma cilvēkiem. Matrača pildījums: mēbeļu porolons (putu poliuretāns), viegli kopjams hipoalerģisks materiāls, viens no izplatītākajiem pamatnem priekš gulēšanas sistēmām. Lielisks ieguvums Lateksa virsmatraci lv. Latvija. Sendeko.

  50.00

 • Virsmatracis ADELA


  Sarullējami porolona virsmatrači.

  Virsmatracis ADELA - Latvija - Sendeko - Virsmatrači

  1.Vatelīns 2.Vatelīns 3.Kokosa slānis 20 mm Ciets virsmatracis uz kokosa koiras pamata. Virsmatrača cietība līdzinās biezas vatētas segas cietībai, kas tika izklāta uz grīdas. Matrača pildījums: kokosa koira – augu izcelsmes materiāls, tam piemīt augstas ortopēdiskas īpašības, Virsmatrači jēkabpilī. Latvija. Sendeko.

  60.00

 • Virsmatracis LAURA 1


  Virsmatracis ar sudraba diegiem.

  Virsmatracis LAURA 1 - Latvija - Sendeko - Virsmatrači

  Latekss 20 mm Elastīgs ortopēdisks virsmatracis uz viengabala 2 cm dabīga lateksa pamata. Jebkura vecuma cilvēkiem. Matrača pildījums: latekss – izturīgs, ilgmužīgs, elastīgs, „elpojošs” materiāls, caur to intensīvi cirkulē gaiss. Šim materiālam piemīt lieliskas ortopēdiskas Kokosa virsmatrači. Latvija. Sendeko.

  70.00

 • Virsmatracis BIRUTA


  Lateksa virsmatracis ar kokosa.

  Virsmatracis BIRUTA - Latvija - Sendeko - Virsmatrači

  1.Porolons 40 mm 2.Vatelīns 3.Kokosa slānis 20 mm Ciets ortopēdisks virsmatracis uz viengabala porolona un kokosa koiras pamata. Jebkura vecuma cilvēkiem. Matrača pildījums: mēbeļu porolons (putu poliuretāns), viegli kopjams hipoalerģisks materiāls, viens no izplatītākajiem pamatnem Virsmatrači 80x200. Latvija. Sendeko.

  75.00

 • Virsmatracis LAURA 2


  Virsmatrači 180x200 no lateksa.

  Virsmatracis LAURA 2 - Stroma - Virsmatrači

  Latekss 30 mm Elastīgs ortopēdisks virsmatracis uz viengabala 3 cm dabīga lateksa pamata. Jebkura vecuma cilvēkiem. Matrača pildījums: latekss – izturīgs, ilgmužīgs, elastīgs, „elpojošs” materiāls, caur to intensīvi cirkulē gaiss. Šim materiālam piemīt lieliskas ortopēdiskas Virsmatrači 110x190. Stroma.

  80.00

 • Virsmatracis KLIMA


  Palags ar gumiju virsmatracim.

  Virsmatracis KLIMA - Latvija - Sendeko - Virsmatrači

  1.Vatelīns 2.Vatelīns 3.Kokosa slānis 40 mm Ciets ortopēdisks virsmatracis uz dabīgiem augu valsts izcelsmes produktiem, sastāv no viengabala 4 cm kokosa koiras plāksnes. Siltināšanai abās pusēs ir izmantots kvalitatīvs vatelīns. Matrača pildījums: kokosa koira – augu izcelsmes Vilnas virsmatrači. Latvija. Sendeko.

  85.00

 • Virsmatracis MARTA


  Virsmatracis ar sudraba diegu.

  Virsmatracis MARTA - Latvija - Sendeko - Virsmatrači

  1.Vatelīns 2.Kokosa koira 20 mm 3.Vatelīns 4.Porolons 20 mm 5.Kokosa koira 20 mm Ciets bezatsperu virsmatracis uz viengabala porolona un kokosa koiras pamata. Matrača pildījums: kokosa koira – augu izcelsmes materiāls, tam piemīt augstas ortopēdiskas īpašības, lieliski ventilējas, Lētākie virsmatrači. Latvija. Sendeko.

  90.00

 • Virsmatracis ENGEL


  Palagi ar gumiju virsmatracim.

  Virsmatracis ENGEL - Latvija - Sendeko - Virsmatrači

  1.Vilna 2.Kokvilna 3.Kokosa slānis 40 mm Ciets ortopēdisks virsmatracis uz dabīgiem augu valsts izcelsmes produktiem, sastāv no viengabala 4 cm kokosa koiras plāksnes. Virsmatracim piemīt „ziemas-vasaras” efekts. Matrača pildījums: kokosa koira – augu izcelsmes materiāls, tam piemīt Kassia lux virsmatrači. Latvija. Sendeko.

  95.00

 • Virsmatracis OLTEX


  Lets virsmatracis 5cm 160x200.

  Virsmatracis OLTEX - Stroma - Virsmatrači

  1.Vilna 2.Kokvilna 3.Memory 50 Jaunās paaudzes virsmatracis. Virsmatrača pamatā ir materiāls ar atmiņas efektu , kas ideāli pielāgojas ķermeņa formai. Virsmatracim piemīt „ziemas-vasaras” efekts. Matrača pildījums: memory – ideāli pielāgojas ķermeņa formai, noņem spriedzi Virsmatrači 130x200. Stroma.

  115.00

 • Virsmatracis LAIMA


  Virsmatrači ar sudraba diegu.

  Virsmatracis LAIMA - Latvija - Sendeko - Virsmatrači

  1.Latekss 20 mm 2.Vatelīns 3.Kokosa slānis 40 mm Abpusējs virsmatracis, kas ļauj dažādot tā puses – stingruma ziņā. Viena virsmatrača puse ir mīksta un elastīga, uz dabīga lateksa pamata, otra puse ir cieta, uz 4 cm kokosa koiras plāksnes pamata. Matrača pildījums: latekss – Pils virsmatraci. Latvija. Sendeko.

  120.00