mebeles.buv.lv

Vīnes krēsli

Jaunumi - Dažādi krēsli

 • Vīnes bara krēsls Apollo (ar mīksto sēdekli), 75 cm

  Vīnes bara krēsls Apollo (ar mīksto sēdekli), 75 cm - Vīnes krēsli - Dažādi krēsli

  Vīnes bara krēsls Apollo ( ar mīksto sēdekli ), 75 cm Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar mīksto sēdekli. Koks-bērzs. Louis krēsl.

  100.00 EUR

 • Vīnes bara krēsls Apollo (ar cieto sēdekli), 65cm

  Vīnes bara krēsls Apollo (ar cieto sēdekli), 65cm - Vīnes krēsli - Dažādi krēsli

  Vīnes bara krēsls Apollo (ar cieto sēdekli), 65cm Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar cieto sēdekli. Koks-bērzs. Atpūtas krēsl.

  90.00 EUR

 • Vīnes krēsls Roza (ar mīksto sēdekli)

  Vīnes krēsls Roza (ar mīksto sēdekli) - Vīnes krēsli - Dažādi krēsli

  Vīnes krēsls Roza ( ar mīksto sēdekli ) Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar mīksto sēdekli. Koks-bērzs. Vīnes krēsliem līdzīgi krēsli.

  82.00 EUR

 • Vīnes krēsls Aleks (ar mīksto sēdekli)

  Vīnes krēsls Aleks (ar mīksto sēdekli) - Vīnes krēsli - Dažādi krēsli

  Vīnes krēsls Aleks (ar mīksto sēdekli) Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar mīksto sēdekli. Koks-bērzs. 12 kresli.

  80.00 EUR

 • Vīnes krēsls Mario (ar mīksto sēdekli)

  Vīnes krēsls Mario (ar mīksto sēdekli) - Vīnes krēsli - Dažādi krēsli

  Vīnes krēsls Mario ( ar mīksto sēdekli ) Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar mīksto sēdekli. Koks-bērzs. Vīnes krēsli cena.

  80.00 EUR

 • Vīnes krēsls Roza (ar mīksto sēdekli)

  Vīnes krēsls Roza (ar mīksto sēdekli) - Vīnes krēsli - Dažādi krēsli

  Vīnes krēsls Roza (ar mīksto sēdekli) Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar mīksto sēdekli. Koks-bērzs. Vīnes bāra krēsls.

  80.00 EUR

 • Vīnes krēsls Classic (ar mīksto sēdekli)

  Vīnes krēsls Classic (ar mīksto sēdekli) - Vīnes krēsli - Dažādi krēsli

  Vīnes krēsls Classic (ar mīksto sēdekli) Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar mīksto sēdekli. Koks-bērzs. Vīnes krēsls cena.

  80.00 EUR

 • Vīnes krēsls Solo (ar mīksto sēdekli)

  Vīnes krēsls Solo (ar mīksto sēdekli) - Vīnes krēsli - Dažādi krēsli

  Vīnes krēsls Solo (ar mīksto sēdekli) Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar mīksto sēdekli. Koks-bērzs Koka krēsli krēsli.

  71.00 EUR

 • Vīnes krēsls Magic (ar mīksto sēdekli)

  Vīnes krēsls Magic (ar mīksto sēdekli) - Vīnes krēsli - Dažādi krēsli

  Vīnes krēsls Magic (ar mīksto sēdekli) Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar mīksto sēdekli. Koks-bērzs. Kresli h37.

  71.00 EUR

 • Vīnes krēsls Komfort (ar mīksto sēdekli)

  Vīnes krēsls Komfort (ar mīksto sēdekli) - Vīnes krēsli - Dažādi krēsli

  Vīnes krēsls Komfort (ar mīksto sēdekli) Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar mīksto sēdekli. Koks-bērzs. Vīnes krēsli latvijā.

  80.00 EUR

 • Vīnes krēsls Venezia (ar mīksto sēdekli)

  Vīnes krēsls Venezia (ar mīksto sēdekli) - Vīnes krēsli - Dažādi krēsli

  Vīnes krēsls Venezia (ar mīksto sēdekli) Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar mīksto sēdekli. Koks-bērzs. BrW kresli.

  71.00 EUR

 • Vīnes krēsls Aleks

  Vīnes krēsls Aleks - Vīnes krēsli - Dažādi krēsli

  Vīnes krēsls Aleks Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar cieto sēdekli. Koks-bērzs. Metāla vīnes krēsli.

  70.00 EUR

 • Vīnes krēsls Mario

  Vīnes krēsls Mario - Vīnes krēsli - Dažādi krēsli

  Vīnes krēsls Mario Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar cieto sēdekli. Koks-bērzs. Bērnu rakstāmgalda krēsl.

  70.00 EUR

 • Vīnes krēsls Roza

  Vīnes krēsls Roza - Vīnes krēsli - Dažādi krēsli

  Vīnes krēsls Roza Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar cieto sēdekli. Koks-bērzs. Vīnes krēslu.

  70.00 EUR

 • Vīnes krēsls Magic

  Vīnes krēsls Magic - Vīnes krēsli - Dažādi krēsli

  Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar cieto sēdekli. Koks-bērzs. Relax atpūtas krēsl.

  60.00 EUR

 • Vīnes krēsls Komfort

  Vīnes krēsls Komfort - Vīnes krēsli - Dažādi krēsli

  Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar cieto sēdekli. Koks-bērzs. Vīnes mēbeles.

  65.00 EUR

 • Vīnes krēsls Venezia

  Vīnes krēsls Venezia - Vīnes krēsli - Dažādi krēsli

  Vīnes krēsls Venezia (ar cieto sēdekli) Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Vīnes krēsls ir jauktas konstrukcijas detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa ar cieto sēdekli. Koks-bērzs. Vīnes pakaramais.

  60.00 EUR

 • Vīnes krēsls Solo

  Noliktavā Vīnes krēsls Solo - Latvija - LV - Vīnes krēsli - Dažādi krēsli

  Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Krēsls SOLO (bez roku balstiem) ) ir jauktas konstrukcijas( detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa) ar cieto sēdekli. Koks-bērzs. Krēsla platums:395 Krēsla dziļums:400 Krēsla sēdekļa augstums:440 Krēsla Virtuves krēsl. Latvija. LV.

  60.00 EUR

 • Vīnes krēsls Classic

  Noliktavā Vīnes krēsls Classic - Latvija - LV - Vīnes krēsli - Dažādi krēsli

  Klasiskais „Vīnes krēsls” mājai un uzņēmumiem. Krēsls KLASSIK( ar roku balstiem) ir jauktas konstrukcijas( detaļas no masīvkoka un liekti līmēta saplākšņa) ar cieto sēdekli. Koks-bērzs. Krēsla platums:410 Krēsla dziļums:410 Krēsla sēdekļa augstums:440 Krēsla Lietoti vīnes krēsli. Latvija. LV.

  70.00 EUR