mebeles.buv.lv
no
līdz

Pārvalki mīkstajām mēbelēm

Jaunumi

 • Pārvalks KLUBKRĒSLAM - Latvija - LV - Pārvalki mīkstajām mēbelēm Pārvalks KLUBKRĒSLAM

  Pārvalki KLUBKRĒSLIEM Kā pārvalka izmēru Prasības klubkrēslam: mugurdaļas platums no 60 cm līdz 100 cm. Augstums līdz 80 cm. Elkoņdalai nevajadzētu pārsniegt 20 cm augstumā un 20 cm. platumā. Materiāls – Carre Materiāls: 50% kokvilna, 50% poliesters. Ražots Itālijā. Mazgāt var Internetveikali mēbelēm. Latvija. LV. Mīkstās mēbeles ar noņemamu pārvalku.

  57.00 EUR

 • Pārvalks KLUBKRĒSLIEM - Itālija - IT - Pārvalki mīkstajām mēbelēm Pārvalks KLUBKRĒSLIEM

  Pārvalki KLUBKRĒSLIEM Kā noteikt pārvalka izmēru Prasības klubkrēslam: mugurdaļas platums no 60 cm līdz 100 cm. Augstums līdz 80 cm. Elkoņdalai nevajadzētu pārsniegt 20 cm augstumā un 20 cm. platumā. Materiāls – Bielastico Materiāls: 60% kokvilna, 35% poliesters, 5% elastans. Lampas mēbelēm. Itālija. IT. Mīksto mēbeļu pārvalku izgatavošana.

  50.00 EUR

 • Pārvalks 2-vietīgiem dīvāniem - Itālija - IT - Pārvalki mīkstajām mēbelēm Pārvalks 2-vietīgiem dīvāniem

  Pārvalki 2-vietīgiem dīvāniem Kā noteikt pārvalka izmēru Lai noteiktu pārvalka izmēru dīvānam, Jums vienkārši jāzin uz cik cilvēkiem ir paredzēts dīvāns, ja uz dīvāna var apsēsties divi cilvēki, tad Jums ir divvietīgs dīvāns. Dīvāna mugurdaļai garumā jabūt no 120 cm. Mākslīgā āda mēbelēm. Itālija. IT. Miksto mebelu pārvalka audums.

  70.00 EUR

 • Pārvalks 3-vietīgiem dīvāniem - Itālija - IT - Pārvalki mīkstajām mēbelēm Pārvalks 3-vietīgiem dīvāniem

  Pārvalki 3-vietīgiem dīvāniem Kā noteikt pārvalka izmēru Lai noteiktu pārvalka izmēru dīvānam, Jums vienkārši jāzin uz cik cilvēkiem ir paredzēts dīvāns, ja uz dīvāna var apsēsties trīs cilvēki, tad Jums ir trīsvietīgs dīvāns. Dīvāna mugurdaļai garumā jabūt no 170 cm. Osis mēbelēm. Itālija. IT. Pārvalki mīkstajām mebelēm.

  85.00 EUR

 • Pārvalks stūra dīvānam - Itālija - IT - Pārvalki mīkstajām mēbelēm Pārvalks stūra dīvānam

  Pārvalks stūra dīvānam. Elastīgs pārvalks der praktiski jebkuram klasiskajam stūra dīvānam. Materiāls: 100% Microfibra Ražotājs: Itālija Ga.i.Co Kā noteik pārvalka izmēru Stūra dīvāna muguras daļas platumam jābūt 350 cm – 530 cm, elkoņu balstu augstumam līdz 20 cm un Par mēbelēm. Itālija. IT. Mīksto mēbeļu pārvalki.

  175.00 EUR