mebeles.buv.lv
no
līdz

Pārvalki mīkstajām mēbelēm

Jaunumi

 • Pārvalks KLUBKRĒSLAM


  Mīkstās mēbeles ar noņemamu pārvalku.

  Pārvalks KLUBKRĒSLAM - Latvija - LV - Pārvalki mīkstajām mēbelēm

  Pārvalki KLUBKRĒSLIEM Kā pārvalka izmēru Prasības klubkrēslam: mugurdaļas platums no 60 cm līdz 100 cm. Augstums līdz 80 cm. Elkoņdalai nevajadzētu pārsniegt 20 cm augstumā un 20 cm. platumā. Materiāls – Carre Materiāls: 50% kokvilna, 50% poliesters. Ražots Itālijā. Mazgāt var Krēslu pārvalki dīvānu pārvalki. Latvija. LV.

  57.00 EUR

 • Pārvalks KLUBKRĒSLIEM


  Mīksto mēbeļu pārvalku izgatavošana.

  Pārvalks KLUBKRĒSLIEM - Itālija - IT - Pārvalki mīkstajām mēbelēm

  Pārvalki KLUBKRĒSLIEM Kā noteikt pārvalka izmēru Prasības klubkrēslam: mugurdaļas platums no 60 cm līdz 100 cm. Augstums līdz 80 cm. Elkoņdalai nevajadzētu pārsniegt 20 cm augstumā un 20 cm. platumā. Materiāls – Bielastico Materiāls: 60% kokvilna, 35% poliesters, 5% elastans. Mikst divani. Itālija. IT.

  50.00 EUR

 • Pārvalks 2-vietīgiem dīvāniem


  Miksto mebelu pārvalka audums.

  Pārvalks 2-vietīgiem dīvāniem - Itālija - IT - Pārvalki mīkstajām mēbelēm

  Pārvalki 2-vietīgiem dīvāniem Kā noteikt pārvalka izmēru Lai noteiktu pārvalka izmēru dīvānam, Jums vienkārši jāzin uz cik cilvēkiem ir paredzēts dīvāns, ja uz dīvāna var apsēsties divi cilvēki, tad Jums ir divvietīgs dīvāns. Dīvāna mugurdaļai garumā jabūt no 120 cm. Automašīnas sēdekļu pārvalk. Itālija. IT.

  70.00 EUR

 • Pārvalks 3-vietīgiem dīvāniem


  Pārvalki mīkstajām mebelēm.

  Pārvalks 3-vietīgiem dīvāniem - Itālija - IT - Pārvalki mīkstajām mēbelēm

  Pārvalki 3-vietīgiem dīvāniem Kā noteikt pārvalka izmēru Lai noteiktu pārvalka izmēru dīvānam, Jums vienkārši jāzin uz cik cilvēkiem ir paredzēts dīvāns, ja uz dīvāna var apsēsties trīs cilvēki, tad Jums ir trīsvietīgs dīvāns. Dīvāna mugurdaļai garumā jabūt no 170 cm. Baldahīns mebelem. Itālija. IT.

  85.00 EUR

 • Pārvalks stūra dīvānam


  Mīksto mēbeļu pārvalki.

  Pārvalks stūra dīvānam - Itālija - IT - Pārvalki mīkstajām mēbelēm

  Pārvalks stūra dīvānam. Elastīgs pārvalks der praktiski jebkuram klasiskajam stūra dīvānam. Materiāls: 100% Microfibra Ražotājs: Itālija Ga.i.Co Kā noteik pārvalka izmēru Stūra dīvāna muguras daļas platumam jābūt 350 cm – 530 cm, elkoņu balstu augstumam līdz 20 cm un Mīkst s mēbeles ražots latvij. Itālija. IT.

  175.00 EUR