mebeles.buv.lv

Sekcijas, Vitrīnas, Plaukti

Jaunumi

 • Avinion viesistaba


  Sekcijas vitrinas plaukti milano barek m 10.

  Jaunums Avinion viesistaba - Polija - Forte - Klasiskās viesistabas - Sekcijas, Vitrīnas, Plaukti

  FORTE rūpnīcas AVINION kolekcija ir izveidota tiem, kas izvēlas klasisku dizainu, neuzkrītošu eleganci un estētiku. Mēbeles ir izgatavotas no laminētas kokskaidu plātnes, rāmju fasādes izgatavoti no MDF. Sniega ozola dabiskā krāsa uzsver formu skaistumu. Apdares plāksnes, dekoratīvie Mēbeles vitrīnas. Polija. Forte.

  970.00 EUR

 • Avinion RETV80 vitrīna


  Sekcijas vitrīnas plaukti.

  Jaunums Avinion RETV80 vitrīna - Polija - Forte - Vitrīnas - Sekcijas, Vitrīnas, Plaukti

  FORTE rūpnīcas AVINION kolekcija ir izveidota tiem, kas izvēlas klasisku dizainu, neuzkrītošu eleganci un estētiku. Mēbeles ir izgatavotas no laminētas kokskaidu plātnes, rāmju fasādes izgatavoti no MDF. Sniega ozola dabiskā krāsa uzsver formu skaistumu. Apdares plāksnes, dekoratīvie Sekcijas vitrīnas plaukti. Polija. Forte.

  256.00 EUR

 • Avinion RETR70 stelāža

  Jaunums Avinion RETR70 stelāža - Polija - Forte - Stelāžas - Sekcijas, Vitrīnas, Plaukti

  FORTE rūpnīcas AVINION kolekcija ir izveidota tiem, kas izvēlas klasisku dizainu, neuzkrītošu eleganci un estētiku. Mēbeles ir izgatavotas no laminētas kokskaidu plātnes, rāmju fasādes izgatavoti no MDF. Sniega ozola dabiskā krāsa uzsver formu skaistumu. Apdares plāksnes, dekoratīvie Tv plaukti vitrinas. Polija. Forte.

  129.00 EUR

 • Avinion AXDB02 plaukts

  Jaunums Avinion AXDB02 plaukts - Polija - Forte - Sienas plaukti - Sekcijas, Vitrīnas, Plaukti

  FORTE rūpnīcas AVINION kolekcija ir izveidota tiem, kas izvēlas klasisku dizainu, neuzkrītošu eleganci un estētiku. Mēbeles ir izgatavotas no laminētas kokskaidu plātnes, rāmju fasādes izgatavoti no MDF. Sniega ozola dabiskā krāsa uzsver formu skaistumu. Apdares plāksnes, dekoratīvie Piekaramās vitrīnas plaukti viesistabām. Polija. Forte.

  39.00 EUR

 • Avinion AXDB01 plaukts

  Jaunums Avinion AXDB01 plaukts - Polija - Forte - Sienas plaukti - Sekcijas, Vitrīnas, Plaukti

  FORTE rūpnīcas AVINION kolekcija ir izveidota tiem, kas izvēlas klasisku dizainu, neuzkrītošu eleganci un estētiku. Mēbeles ir izgatavotas no laminētas kokskaidu plātnes, rāmju fasādes izgatavoti no MDF. Sniega ozola dabiskā krāsa uzsver formu skaistumu. Apdares plāksnes, dekoratīvie Vegas plaukt. Polija. Forte.

  33.00 EUR

 • Attention sekcija

  Jaunums Attention sekcija - Polija - Forte - Modernās sekcijas viesistabai - Sekcijas, Vitrīnas, Plaukti

  Forte rūpnīcas ATTENTION kolekcija piesaista uzmanību stilīgam asimetriskam dizainam un neparastam cokola detaļu apgaismojumam. Korpuss izgatavots no laminētas skaidu plātnes krāsā "balta matēta / sonoma ozols", fasādēs no MDF "balta pulēta / sonoma ozols". Latiņas un rokturi dod Kurpju plaukt. Polija. Forte.

  870.00 EUR

 • Attention ATNV71LB vitrīna kreisā

  Jaunums Attention ATNV71LB vitrīna kreisā - Polija - Forte - Vitrīnas - Sekcijas, Vitrīnas, Plaukti

  Forte rūpnīcas ATTENTION kolekcija piesaista uzmanību stilīgam asimetriskam dizainam un neparastam cokola detaļu apgaismojumam. Korpuss izgatavots no laminētas skaidu plātnes krāsā "balta matēta / sonoma ozols", fasādēs no MDF "balta pulēta / sonoma ozols". Latiņas un rokturi dod Lēti plaukti vitrīnas. Polija. Forte.

  272.00 EUR

 • Attention ATNV62B vitrīna

  Jaunums Attention ATNV62B vitrīna - Polija - Forte - Vitrīnas - Sekcijas, Vitrīnas, Plaukti

  Forte rūpnīcas ATTENTION kolekcija piesaista uzmanību stilīgam asimetriskam dizainam un neparastam cokola detaļu apgaismojumam. Korpuss izgatavots no laminētas skaidu plātnes krāsā "balta matēta / sonoma ozols", fasādēs no MDF "balta pulēta / sonoma ozols". Latiņas un rokturi dod Sekcijas un plaukti bērniem. Polija. Forte.

  400.00 EUR

 • Attention ATNV52B vitrīna

  Jaunums Attention ATNV52B vitrīna - Polija - Forte - Vitrīnas - Sekcijas, Vitrīnas, Plaukti

  Forte rūpnīcas ATTENTION kolekcija piesaista uzmanību stilīgam asimetriskam dizainam un neparastam cokola detaļu apgaismojumam. Korpuss izgatavots no laminētas skaidu plātnes krāsā "balta matēta / sonoma ozols", fasādēs no MDF "balta pulēta / sonoma ozols". Latiņas un rokturi dod Gramatu plaukti vitrīnas. Polija. Forte.

  323.00 EUR

 • Attention ATNV51RB vitrīna labā

  Jaunums Attention ATNV51RB vitrīna labā - Polija - Forte - Vitrīnas - Sekcijas, Vitrīnas, Plaukti

  Forte rūpnīcas ATTENTION kolekcija piesaista uzmanību stilīgam asimetriskam dizainam un neparastam cokola detaļu apgaismojumam. Korpuss izgatavots no laminētas skaidu plātnes krāsā "balta matēta / sonoma ozols", fasādēs no MDF "balta pulēta / sonoma ozols". Latiņas un rokturi dod Augstuma vitrinas. Polija. Forte.

  271.00 EUR

 • Attention ATNB02B plaukts ar spoguli

  Jaunums Attention ATNB02B plaukts ar spoguli - Polija - Forte - Sienas plaukti - Sekcijas, Vitrīnas, Plaukti

  Forte rūpnīcas ATTENTION kolekcija piesaista uzmanību stilīgam asimetriskam dizainam un neparastam cokola detaļu apgaismojumam. Korpuss izgatavots no laminētas skaidu plātnes krāsā "balta matēta / sonoma ozols", fasādēs no MDF "balta pulēta / sonoma ozols". Latiņas un rokturi dod Vitrīnas un mēbeles. Polija. Forte.

  168.00 EUR

 • Attention ATNB01B plaukts

  Jaunums Attention ATNB01B plaukts - Polija - Forte - Sienas plaukti - Sekcijas, Vitrīnas, Plaukti

  Forte rūpnīcas ATTENTION kolekcija piesaista uzmanību stilīgam asimetriskam dizainam un neparastam cokola detaļu apgaismojumam. Korpuss izgatavots no laminētas skaidu plātnes krāsā "balta matēta / sonoma ozols", fasādēs no MDF "balta pulēta / sonoma ozols". Latiņas un rokturi dod Vitrīnas. Polija. Forte.

  103.00 EUR

 • Alcano sekcija

  Jaunums Alcano sekcija - Polija - Forte - Modernās sekcijas viesistabai - Sekcijas, Vitrīnas, Plaukti

  ALCANO mēbeles no poļu ražotāja FORTE - moderna kolekcija ar iespaidīgu krāsu un faktūru kontrastu. Izgatavotas no laminētas skaidu plātnes krasā Noble ozolkoka / balta glancēta / balta. Pateicoties izvirzītiem korpusiem, Alcano mēbeles izskatās plašāk un iespaidīgāk. Neparasts Plaukti sekcijas. Polija. Forte.

  775.00 EUR

 • Alcano ALCV711R vitrīna labā

  Jaunums Alcano ALCV711R vitrīna labā - Polija - Forte - Vitrīnas - Sekcijas, Vitrīnas, Plaukti

  ALCANO mēbeles no poļu ražotāja FORTE - moderna kolekcija ar iespaidīgu krāsu un faktūru kontrastu. Izgatavotas no laminētas skaidu plātnes krasā Noble ozolkoka / balta glancēta / balta. Pateicoties izvirzītiem korpusiem, Alcano mēbeles izskatās plašāk un iespaidīgāk. Neparasts Vitrīnas cena. Polija. Forte.

  258.00 EUR

 • Alcano ALCV711L vitrīna kreisā

  Jaunums Alcano ALCV711L vitrīna kreisā - Polija - Forte - Vitrīnas - Sekcijas, Vitrīnas, Plaukti

  ALCANO mēbeles no poļu ražotāja FORTE - moderna kolekcija ar iespaidīgu krāsu un faktūru kontrastu. Izgatavotas no laminētas skaidu plātnes krasā Noble ozolkoka / balta glancēta / balta. Pateicoties izvirzītiem korpusiem, Alcano mēbeles izskatās plašāk un iespaidīgāk. Neparasts Labyrint plaukti sekcijas. Polija. Forte.

  258.00 EUR

 • Alcano ALCV521R vitrīna labā

  Jaunums Alcano ALCV521R vitrīna labā - Polija - Forte - Vitrīnas - Sekcijas, Vitrīnas, Plaukti

  ALCANO mēbeles no poļu ražotāja FORTE - moderna kolekcija ar iespaidīgu krāsu un faktūru kontrastu. Izgatavotas no laminētas skaidu plātnes krasā Noble ozolkoka / balta glancēta / balta. Pateicoties izvirzītiem korpusiem, Alcano mēbeles izskatās plašāk un iespaidīgāk. Neparasts Koka vitrīn. Polija. Forte.

  271.00 EUR

 • Alcano ALCB01 plaukts

  Jaunums Alcano ALCB01 plaukts - Polija - Forte - Sienas plaukti - Sekcijas, Vitrīnas, Plaukti

  ALCANO mēbeles no poļu ražotāja FORTE - moderna kolekcija ar iespaidīgu krāsu un faktūru kontrastu. Izgatavotas no laminētas skaidu plātnes krasā Noble ozolkoka / balta glancēta / balta. Pateicoties izvirzītiem korpusiem, Alcano mēbeles izskatās plašāk un iespaidīgāk. Neparasts Polju sekcijas vitrinas. Polija. Forte.

  51.00 EUR

 • VIKI sekcija

  Jaunums VIKI sekcija - Polija - MEBLOCROSS - Modernās sekcijas viesistabai - Sekcijas, Vitrīnas, Plaukti

  Pieejamās krāsas: Balta + balta pulēta. * Balta + melna pulēta. * Gaišs Sonoma ozols + balta pulēta. * Gaišs Sonoma ozols + tumšs Sonoma ozols. Plūme Wallis + melna pulēta. * Balts Craft ozols + zelts Craft ozols. Tobako Craft ozols + krēma. * Pulēta krāsa + 15 €. Materiāli: Stikla sekcijas vitrinas. Polija. MEBLOCROSS.

  213.00 EUR

  2018. gada katalogs

 • Viki VIK-13 plaukts

  Jaunums Viki VIK-13 plaukts - Polija - MEBLOCROSS - Sienas plaukti - Sekcijas, Vitrīnas, Plaukti

  Pieejamās krāsas: Balta + balta pulēta. * Balta + melna pulēta. * Gaišs Sonoma ozols + balta pulēta. * Gaišs Sonoma ozols + tumšs Sonoma ozols. Plūme Wallis + melna pulēta. * Balts Craft ozols + zelts Craft ozols. Tobako Craft ozols + krēma. * Pulēta krāsa + 3 €. Materiāli: Kumodes vitrinas. Polija. MEBLOCROSS.

  18.00 EUR

  2018. gada katalogs

 • Viki VIK-06 sienas skapītis

  Jaunums Viki VIK-06 sienas skapītis - Polija - MEBLOCROSS - Sienas skapīši - Sekcijas, Vitrīnas, Plaukti

  Pieejamās krāsas: Balta + balta pulēta. * Balta + melna pulēta. * Gaišs Sonoma ozols + balta pulēta. * Gaišs Sonoma ozols + tumšs Sonoma ozols. Plūme Wallis + melna pulēta. * Balts Craft ozols + zelts Craft ozols. Tobako Craft ozols + krēma. * Pulēta krāsa + 4 €. Materiāli: Laminetas plaukt. Polija. MEBLOCROSS.

  68.00 EUR

  2018. gada katalogs

 • Viki VIK-03 stelāža

  Jaunums Viki VIK-03 stelāža - Polija - MEBLOCROSS - Stelāžas - Sekcijas, Vitrīnas, Plaukti

  Pieejamās krāsas: Balta + balta pulēta. * Balta + melna pulēta. * Gaišs Sonoma ozols + balta pulēta. * Gaišs Sonoma ozols + tumšs Sonoma ozols. Plūme Wallis + melna pulēta. * Balts Craft ozols + zelts Craft ozols. Tobako Craft ozols + krēma. * Pulēta krāsa + 4 €. Materiāli: Moduļu sekcijas plaukti. Polija. MEBLOCROSS.

  67.00 EUR

  2018. gada katalogs