mebeles.buv.lv

Unimebel - Mēbeles ražotājs - Jaunumi

Unimebel

UNIMEBEL Jan Mucha mēbeļu ražotājs

Koksne augstākās kvalitātes

Ražošanai mūsu mēbeles mēs izmantojam augstākās kvalitātes tikai monolīta, selektīvu kokmateriālus. Mēs bāzi augstas kvalitātes izejvielām - gadījumā saliektām mēbeles mīkstās dižskābardis mēs izmantojam, bet korpusa mēbeles izgatavotas no oša koka. Mēs pievēršam īpašu uzmanību avotiem materiālu iegūšanas, un būtiskiem procesiem, ka tas pakļauj sevi pie ražošanas stadijā.

Mēs sadarbojamies ar departamenta mežsaimniecības, kas nodrošina izejvielas visaugstākās kvalitātes. Mēs rūpējamies par novecošanu un tās žāvēšanas koksnes. Visi procesi tiek veikti mūsu modernās kokzāģētavas un krāsnīm. Mēbeles, mēs radām saskaņā ar tehnoloģiju vecmeistaru galdniecības, izmantojot tradicionālas metodes.


Daudz gadu garantija

Mūsu mēbeles atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem, tas ir drošs, izturīgs, kas izveidota saskaņā ar vides standartiem. Mēs esam pārliecināti par mūsu produkcijas kvalitāti, mēs piedāvājam:

- 24 mēnešu garantija un mūža garantija par kalšanas firma Blum, izmanto mūsu korpusa mēbeles;
- Pilnīga izvēles brīvība mēbeļu ziņā krāsās un toņos koka elementus, krāsošana, ar audumu sastāvu, kā arī iespēja iegādāties jebkuru vienu mēbeles no kolekcijas;
- Mēbeles izgatavotas no dabiskiem masīva augstākās kvalitātes kuru ražošanā mēs izmantojam ūdens līmes, traipiem un lakas;
- Materiāli, kā arī visa tehnoloģija, kas ir droša cilvēkiem un vidi, kā to apstiprina daudzi sertifikātu un atļauju;
- Izvēle no labākajiem risinājumiem, - mēs saprotam, individuālus pasūtījumus ar mēbeļu veselu objektu, māju, mazo ciematu, viesnīcās, restorānos, atpūtas mēbeles, skapis un virtuves mēbeles no masīvkoka;
- Profesionālu palīdzību - palīdzēt mūsu darbinieki kompetenci un konsultāciju par mūsu klientiem ir pieejams kā kontaktu formu, caur kuru mēs atbildēsim uz jūsu jautājumiem par mūsu mēbelēm un tirdzniecības tīklu;
- Profesionālā garantijas un pēcgarantijas apkalpošana - jūs varat iegādāties auduma apdare un mēbeļu aksesuāri visiem modeļiem mūsu mēbeles.


Mēbeļu audumi pasaules klase

Pēc tendencēm attīstībā rūpnieciskā dizaina, kā arī garšu klientam, mēs patstāvīgi atklāt un radīt jaunas tendences. Mēs sadarbojamies ar vadošajiem Eiropas ražotājiem audumu un materiālu, kas ir sertificēti, tādējādi veicot dažādas starptautiskas prasības nodilumizturības, berzi un gaisma.

Ierosinātie audi, jūs atradīsiet, tiem, kas ir izveidota, izmantojot inovatīvas tehnoloģijas, kas ļauj jums viegli un efektīvi noņemt netīrumus un saglabāt mēbeles tīru daudzus gadus. Visi materiāli ir sertificēti Made in Green, kas nozīmē, ka tie tiek ražoti ar cieņu pret apkārtējo vidi, tie nesatur kaitīgas vielas.


Dabas ekoloģisko laki un krāsa

Jo lietotāju interesēm un vides aizsardzību un ražošanu mūsu mēbeles mēs izmantojam tikai krāsu un traipu balstās uz dabas komponentiem. Produktiem mēs izmantojam, ir netoksiskas, neapdraudētu veselību, un tas ir svarīgi - cilvēkiem ar alerģijām. Turklāt akrila krāsas pārklājumu piemērots mēbeles ir izturīgas pret temperatūras, ūdens, alkohola un pamata mazgāšanas līdzekļiem.

Rūpes par vidi ir izvērtēta, kas ir apliecinājums mūsu mēbeļu atšķirībā pazīme "Green Friendly", piešķir produktiem izveidotas notiekošajiem procesiem saskaņā ar aspektiem attiecībā pret vidi.

Lai izceltu skaistumu koksnes mēs izmantojam augstas kvalitātes eļļas un ūdens bāzes krāsas, gala izsmalcinātība mēbeļu nāk caur mūsdienīgu un ekoloģisko vaska eļļas un ūdens krāsu izmantošanu ar augstu mehānisko un ķīmisko izturību. Šajā procesā apdares mēbeles mēs izmantojam manuālo piemērošanu produktiem, lai tie iegūtu unikālu raksturu un stilu.


Vismodernākās ražošanas līnijas

Mēs esam viens no modernākajiem mēbeļu uzņēmumiem Polijā. Balstoties uz gadu pieredzi un sadarbību ar pazīstamākajiem ražotājiem mašīnu un iekārtu, mēbeļu nozarē, mēs izmantojam tehnoloģiju attīstību, lai izveidotu jaunus kvalitātes standartus un funkcionalitāti mēbeļu ražošanā. Mums ir moderna mašīna bāze, pieder kokzāģētava, kā arī attīstīta sistēma žāvēšanas un novecošanos koka. Mēs neizmantojam apakšuzņēmējus, viss process notiek teritorijā uzņēmuma, kas padara iespējamu visaptverošu kvalitātes vadību visos ražošanas stadijās un likvidēšanu riska trūkumus un kļūdas.

Unimebel Mēbeles ražotājs Polija Jaunumi