mebeles.buv.lv

Jūs meklējat: Шведская стенки

Meklēt: шведская стенки

 • Шведская стенки Bērnu istabas sporta komplekss Next 1 Zviedru sienas Bērnu istabas sporta komplekss Next 1

  Bērnu istabas sporta komplekss Next 1

  Noliktavā

  239.00 EUR

  Bērnuistabas mēbeles Zviedru sienas Romana

  Bērnu istabas sporta komplekss Next 1: Ir noliktavā! Iespējama operatīva piegāde. Šis komplekss palīdzēs jūsu mazulim ātrāk attīstīties fiziski, intelektuāli un emocionāli. Komplekss izgatavots no metāla un visi savienojumi aizsargāti ar plastikāta aizbāžņiem. Stiprinās pie sienas ar enkurskrūvēm. Iespējams mainīt pievilkšanās stieņa augstumu. Garantija 1 gads. Eksplutācijas laikā katru mēnesi jāpārbauda kompleksa stiprinājumi. Krāsa: zila/dzeltena; zaļa/dzeltena. Materiāls: metāla karkass, koka vai plastikāta pakāpieni.

 • Шведская стенки Bērnu istabas sporta komplekss Comet 5 Zviedru sienas Bērnu istabas sporta komplekss Comet 5

  Bērnu istabas sporta komplekss Comet 5

  Noliktavā

  239.00 EUR

  Bērnuistabas mēbeles Zviedru sienas Romana

  Bērnu istabas sporta komplekss Comet 5: Ir noliktavā! Iespējama operatīva piegāde. Šis komplekss palīdzēs jūsu mazulim ātrāk attīstīties fiziski, intelektuāli un emocionāli. Komplekss izgatavots no metāla un visi savienojumi aizsargāti ar plastikāta aizbāžņiem. Kompleksu nostiprina starp grīdu un griestiem nebojājot telpu. Ja telpai ir reģipša jeb piekārtie griesti jāizvēlas pie sienas stiprināmais variants. Iespējams mainīt pievilkšanās stieņa augstumu. Garantija 1 gads. Eksplutācijas laikā katru mēnesi jāpārbauda kompleksa stiprinājumi. Krāsa: zila/dzeltena; zaļa/dzeltena. Materiāls: metāla karkass, koka vai plastikāta pakāpieni.

 • Шведская стенки Zviedru sienas Ģimnastikas paklājs 100x50 Ģimnastikas paklājs 100x50

  Ģimnastikas paklājs 100x50

  35.00 EUR

  Bērnuistabas mēbeles Zviedru sienas Romana

  Ģimnastikas paklājs 100x50: Ir noliktavā! Iespējama operatīva piegāde. Krāsa: zila/dzeltena; zaļa/dzeltena; bēša. Materiāls: poliuretāna putas, mākslīgā āda. Garums: 100 cm Augstums: 10 cm Dziļums: 50 cm

 • Шведская стенки Bērnu istabas sporta komplekss Pegasus Zviedru sienas Bērnu istabas sporta komplekss Pegasus

  Bērnu istabas sporta komplekss Pegasus

  540.00 EUR

  Bērnuistabas mēbeles Zviedru sienas Romana

  Bērnu istabas sporta komplekss Pegasus: Tikai pēc pasūtījuma! Šis komplekss palīdzēs jūsu mazulim ātrāk attīstīties fiziski, intelektuāli un emocionāli. Komplekss izgatavots no metāla un visi savienojumi aizsargāti ar plastikāta aizbāžņiem. Kompleksu nostiprina starp grīdu un griestiem nebojājot telpu. Ja telpai ir reģipša jeb piekārtie griesti jāizvēlas pie sienas stiprināmais variants. Garantija 1 gads. Eksplutācijas laikā katru mēnesi jāpārbauda kompleksa stiprinājumi. Platums: 98 cm Dziļums: 211.5 cm Augstums: 231.5-273 cm Krāsa: zila/dzeltena; zaļa/dzeltena; balta antīska zelta/melna. Materiāls: metāla karkass, koka vai plastikāta pakāpieni.

 • Zviedru sienas Bērnu istabas sporta komplekss Mercury 1 Шведская стенки Bērnu istabas sporta komplekss Mercury 1

  Bērnu istabas sporta komplekss Mercury 1

  350.00 EUR

  Bērnuistabas mēbeles Zviedru sienas Romana

  Bērnu istabas sporta komplekss Mercury 1: Tikai pēc pasūtījuma! Šis komplekss palīdzēs jūsu mazulim ātrāk attīstīties fiziski, intelektuāli un emocionāli. Komplekss izgatavots no metāla un visi savienojumi aizsargāti ar plastikāta aizbāžņiem. Kompleksu nostiprina starp grīdu un griestiem nebojājot telpu. Ja telpai ir reģipša jeb piekārtie griesti jāizvēlas pie sienas stiprināmais variants. Garantija 1 gads. Eksplutācijas laikā katru mēnesi jāpārbauda kompleksa stiprinājumi. Platums: 184 cm Dziļums: 106 cm Augstums: 235-273 cm Krāsa: zila/dzeltena; zaļa/dzeltena; balta antīska zelta/melna. Materiāls: metāla karkass, koka vai plastikāta pakāpieni.

 • Шведская стенки Zviedru sienas Bērnu istabas sporta komplekss Next 2 Bērnu istabas sporta komplekss Next 2

  Bērnu istabas sporta komplekss Next 2

  265.00 EUR

  Bērnuistabas mēbeles Zviedru sienas Romana

  Bērnu istabas sporta komplekss Next 2: Tikai pēc pasūtījuma! Šis komplekss palīdzēs jūsu mazulim ātrāk attīstīties fiziski, intelektuāli un emocionāli. Komplekss izgatavots no metāla un visi savienojumi aizsargāti ar plastikāta aizbāžņiem. Stiprinās pie sienas ar enkurskrūvēm. Iespējams mainīt pievilkšanās stieņa augstumu. Garantija 1 gads. Eksplutācijas laikā katru mēnesi jāpārbauda kompleksa stiprinājumi. Platums: 163 cm Dziļums: 86 cm Augstums: 227 cm Krāsa: zila/dzeltena; zaļa/dzeltena; balta antīska zelta/melna. Materiāls: metāla karkass, koka vai plastikāta pakāpieni.

 • Шведская стенки Zviedru sienas Istabas sporta komplekss Teenager S Istabas sporta komplekss Teenager S

  Istabas sporta komplekss Teenager S

  180.00 EUR

  Bērnuistabas mēbeles Zviedru sienas Romana

  Istabas sporta komplekss Teenager S: Tikai pēc pasūtījuma! Komplekss izgatavots no metāla un visi savienojumi aizsargāti ar plastikāta aizbāžņiem. Stiprinās pie sienas ar enkurskrūvēm. Garantija 1 gads. Eksplutācijas laikā katru mēnesi jāpārbauda kompleksa stiprinājumi. Papildus regulējama sija + 105 €. Platums: 86 cm Dziļums: 82 cm Augstums: 227 cm Krāsa: sudraba. Materiāls: metāla karkass, plastikāta pakāpieni.

 • Zviedru sienas Шведская стенки Bērnu istabas sporta komplekss Next 3 Bērnu istabas sporta komplekss Next 3

  Bērnu istabas sporta komplekss Next 3

  360.00 EUR

  Bērnuistabas mēbeles Zviedru sienas Romana

  Bērnu istabas sporta komplekss Next 3: Tikai pēc pasūtījuma! Šis komplekss palīdzēs jūsu mazulim ātrāk attīstīties fiziski, intelektuāli un emocionāli. Komplekss izgatavots no metāla un visi savienojumi aizsargāti ar plastikāta aizbāžņiem. Stiprinās pie sienas ar enkurskrūvēm. Garantija 1 gads. Eksplutācijas laikā katru mēnesi jāpārbauda kompleksa stiprinājumi. Platums: 186 cm Dziļums: 82 cm Augstums: 227 cm Krāsa: zila/dzeltena; zaļa/dzeltena; balta antīska zelta/melna. Materiāls: metāla karkass, koka vai plastikāta pakāpieni.

 • Zviedru sienas Шведская стенки Ģimnastikas paklājs 100x100 saliekamais x2 Ģimnastikas paklājs 100x100 saliekamais x2

  Ģimnastikas paklājs 100x100 saliekamais x2

  65.00 EUR

  Bērnuistabas mēbeles Zviedru sienas Romana

  Ģimnastikas paklājs 100x100 saliekamais x2: Ir noliktavā! Iespējama operatīva piegāde. Krāsa: zila/dzeltena; zaļa/dzeltena; bēša. Materiāls: poliuretāna putas, mākslīgā āda. Garums: 100 cm Augstums: 10 cm Dziļums: 100 cm

 • Zviedru sienas Bērnu istabas sporta komplekss Comet 1 Шведская стенки Bērnu istabas sporta komplekss Comet 1

  Bērnu istabas sporta komplekss Comet 1

  275.00 EUR

  Bērnuistabas mēbeles Zviedru sienas Romana

  Bērnu istabas sporta komplekss Comet 1: Tikai pēc pasūtījuma! Šis komplekss palīdzēs jūsu mazulim ātrāk attīstīties fiziski, intelektuāli un emocionāli. Komplekss izgatavots no metāla un visi savienojumi aizsargāti ar plastikāta aizbāžņiem. Kompleksu nostiprina starp grīdu un griestiem nebojājot telpu. Ja telpai ir reģipša jeb piekārtie griesti jāizvēlas pie sienas stiprināmais variants. Garantija 1 gads. Eksplutācijas laikā katru mēnesi jāpārbauda kompleksa stiprinājumi. Platums: 83.5 cm Dziļums: 106 cm Augstums: 235-273 cm Krāsa: zila/dzeltena; zaļa/dzeltena; balta antīska zelta/melna. Materiāls: metāla karkass, koka vai plastikāta pakāpieni.

 • Шведская стенки Istabas sporta komplekss Teenager Zviedru sienas Istabas sporta komplekss Teenager

  Istabas sporta komplekss Teenager

  180.00 EUR

  Bērnuistabas mēbeles Zviedru sienas Romana

  Istabas sporta komplekss Teenager: Tikai pēc pasūtījuma! Komplekss izgatavots no metāla un visi savienojumi aizsargāti ar plastikāta aizbāžņiem. Kompleksu nostiprina starp grīdu un griestiem nebojājot telpu. Garantija 1 gads. Eksplutācijas laikā katru mēnesi jāpārbauda kompleksa stiprinājumi. Platums: 86 cm Dziļums: 74 cm Augstums: 231.5-273 cm Krāsa: sudraba. Materiāls: metāla karkass, plastikāta pakāpieni.

 • Шведская стенки Zviedru sienas Ģimnastikas paklājs 200x100 saliekamais x4 Ģimnastikas paklājs 200x100 saliekamais x4

  Ģimnastikas paklājs 200x100 saliekamais x4

  125.00 EUR

  Bērnuistabas mēbeles Zviedru sienas Romana

  Ģimnastikas paklājs 200x100 saliekamais x4: Ir noliktavā! Iespējama operatīva piegāde. Krāsa: zila/dzeltena; zaļa/dzeltena; bēša. Materiāls: poliuretāna putas, mākslīgā āda. Garums: 200 cm Augstums: 10 cm Dziļums: 100 cm