mebeles.buv.lv

Dolmar meble komplekts kongo

Meklēt: dolmar meble komplekts kongo

 • Plaukti un stelāžas Dolmar meble komplekts kongo Tenus stelāža 80

  Kongo skapis

  Tenus stelāža 80

  Noliktavā Polija

  103.00 EUR

  Bērnuistabas mēbeles Plaukti un stelāžas Mēbeļu ražotājs - GiB meble

  Tenus stelāža 80: Materiāls - augstvērtīgs lamināts. Korpuss - santana. Fasāde - zila, citrona, viršu. Paraugs ir veikalā. Garums: 80 cm; Augstums: 193 cm; Dziļums: 40 cm;. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Ražots Polijā.

 • DIANA I klasiskās viesistabas komplekts Sekcijas Dolmar meble komplekts kongo

  Dolmar kongo k23

  DIANA I klasiskās viesistabas komplekts

  Noliktavā Polija

  1100.00 EUR

  Mēbeles noliktavā Rīgā Sekcijas Mēbeļu ražotājs - MLOT meble

  DIANA I klasiskās viesistabas komplekts: DIĀNA - mēbeļu sistēma pēc klasiska stila parauga. Apbrīnojams dizains un detaļu apdare, kas padara mēbeli par prestižu un elegantu. Diāna izdarīs jebkādu interjeru par bagātu. Sistēma ir izpildīta no laminēta MDF ar iestarpinājumiem. - produkts patstāvīgai montāžai, - komplektā ir iekļauti visi elementi, kas ir nepieciešami montāžai, - vienkārša montāža saskaņā ar pieliekamo instrukciju, Cenā ietilpst 6 moduļu sistēmas elementi, tie ir norādīti zemāk. Krāsa: Sniega Priede, Lefkas Ozols;. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Ražots Polijā.

 • DIANA III klasiskās viesistabas komplekts Dolmar meble komplekts kongo Sekcijas

  Dolmar lego

  DIANA III klasiskās viesistabas komplekts

  Noliktavā Polija

  1130.00 EUR

  Mēbeles noliktavā Rīgā Sekcijas Mēbeļu ražotājs - MLOT meble

  DIANA III klasiskās viesistabas komplekts: DIĀNA - mēbeļu sistēma pēc klasiska stila parauga. Apbrīnojams dizains un detaļu apdare, kas padara mēbeli par prestižu un elegantu. Diāna izdarīs jebkādu interjeru par bagātu. Sistēma ir izpildīta no laminēta MDF ar iestarpinājumiem. - produkts patstāvīgai montāžai, - komplektā ir iekļauti visi elementi, kas ir nepieciešami montāžai, - vienkārša montāža saskaņā ar pieliekamo instrukciju, Cenā ietilpst 7 moduļu sistēmas elementi, tie ir norādīti zemāk. Krāsa: Sniega Priede, Lefkas Ozols;. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Ražots Polijā.

 • DIANA II klasiskās viesistabas komplekts Dolmar meble komplekts kongo Sekcijas

  Stūra dīvāns dolmar

  DIANA II klasiskās viesistabas komplekts

  Noliktavā Polija

  900.00 EUR

  Mēbeles noliktavā Rīgā Sekcijas Mēbeļu ražotājs - MLOT meble

  DIANA II klasiskās viesistabas komplekts: DIĀNA - mēbeļu sistēma pēc klasiska stila parauga. Apbrīnojams dizains un detaļu apdare, kas padara mēbeli par prestižu un elegantu. Diāna izdarīs jebkādu interjeru par bagātu. Sistēma ir izpildīta no laminēta MDF ar iestarpinājumiem. - produkts patstāvīgai montāžai, - komplektā ir iekļauti visi elementi, kas ir nepieciešami montāžai, - vienkārša montāža saskaņā ar pieliekamo instrukciju, Cenā ietilpst 6 moduļu sistēmas elementi, tie ir norādīti zemāk. Krāsa: Sniega Priede, Lefkas Ozols;. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Ražots Polijā.

 • DIANA IV klasiskās viesistabas komplekts Sekcijas Dolmar meble komplekts kongo

  Dolmar gulta trio 1

  DIANA IV klasiskās viesistabas komplekts

  Noliktavā Polija

  1110.00 EUR

  Mēbeles noliktavā Rīgā Sekcijas Mēbeļu ražotājs - MLOT meble

  DIANA IV klasiskās viesistabas komplekts: DIANA - mēbeļu sistēma pēc klasiska stila parauga. Apbrīnojams dizains un detaļu apdare, kas padara mēbeli par prestižu un elegantu. Diāna izdarīs jebkādu interjeru par bagātu. Sistēma ir izpildīta no laminēta MDF ar iestarpinājumiem. - produkts patstāvīgai montāžai, - komplektā ir iekļauti visi elementi, kas ir nepieciešami montāžai, - vienkārša montāža saskaņā ar pieliekamo instrukciju, Cenā ietilpst 6 moduļu sistēmas elementi (bez krēsliem), tie ir norādīti zemāk. Krāsa: Sniega Priede, Lefkas Ozols;. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Ražots Polijā.

 • Skapis ar bīdāmām durvīm 180 Skapji Dolmar meble komplekts kongo

  Skapis ar bīdāmām durvīm 180

  Noliktavā Polija

  301.00 EUR

  Mēbeles noliktavā Rīgā Skapji Mēbeļu ražotājs - GiB meble

  Skapis ar bīdāmām durvīm 180: Krāsa: wenge/balta pulēta.; Materiāls: laminēta KSP.; Garums: 180 cm;. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Ražots Polijā.

 • Lula žurnālu galdiņš Dolmar meble komplekts kongo Apalie galdi

  Lula žurnālu galdiņš

  Noliktavā Polija

  59.00 EUR

  Galdi un komplekti Apalie galdi Mēbeļu ražotājs - SIGNAL

  Lula žurnālu galdiņš: Materiāls : Krāsota plastmasa / stikls Krāsa : balta, sarkana, melna Ir uz vietas melnas krāsas. Garums: 50 cm; Augstums: 50 cm; Dziļums: 50 cm;. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Ražots Polijā.

 • Skapji Skapis ar bīdāmām durvīm un spoguli 220 Dolmar meble komplekts kongo

  Skapis ar bīdāmām durvīm un spoguli 220

  Noliktavā Polija

  359.00 EUR

  Mēbeles noliktavā Rīgā Skapji Mēbeļu ražotājs - GiB meble

  Skapis ar bīdāmām durvīm un spoguli 220: Krāsa: ozols sonoma, balta.; Materiāls: laminēta KSP.; Garums: 220 cm;. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Ražots Polijā.

 • Dolmar meble komplekts kongo Sekcija VERSAL

  Sekcija VERSAL

  Noliktavā Atlaide Baltkrievija

  670.00 EUR 615.00 EUR

  Sekcijas, Vitrīnas, Plaukti Mēbeļu ražotājs - Мебель КМК

  Sekcija VERSAL: Komplekts TV vieta Augstums, mm 1970 910 Platums, mm 2565 1120 Dziļums, mm 505 Materiāls: Eko-masīvs. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Akcija, atlaide, izpārdošana, lēti, letas. Ražotas Baltkrievijā.

 • Oviedo 1 sekcija Dolmar meble komplekts kongo Sekcijas

  Oviedo 1 sekcija

  Noliktavā Atlaide Jaunums Polija

  432.00 EUR 400.00 EUR

  Mēbeles noliktavā Rīgā Sekcijas Mēbeļu ražotājs - GiB meble

  Oviedo 1 sekcija: Komplekta cenā ietilpst 5 mēbeļu elementi, kurus ir iespējams aplūkot zēmāk. Krāsa: San Remo tumšs ozols/balta + San Remo tumšs ozols, balta/balta + San Remo gaišs ozols.; Materiāls: laminēta KSP.;. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Akcija, atlaide, izpārdošana, lēti, letas. Jauns produkts. Ražots Polijā.

 • Dolmar meble komplekts kongo LIDO plaukts 130 Plauktu sistēmas

  LIDO plaukts 130

  Noliktavā Polija

  20.00 EUR

  Mēbeles noliktavā Rīgā Plauktu sistēmas Mēbeļu ražotājs - GiB meble

  LIDO plaukts 130: Krāsa: pelēka.; Materiāls: laminēta kokskaidu plātne.; Garums: 130 cm; Augstums: 20 cm; Dziļums: 22 cm;. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Ražots Polijā.

 • Dolmar meble komplekts kongo LIDO plaukts 100 Plauktu sistēmas

  LIDO plaukts 100

  Noliktavā Polija

  15.00 EUR

  Mēbeles noliktavā Rīgā Plauktu sistēmas Mēbeļu ražotājs - GiB meble

  LIDO plaukts 100: Krāsa: pelēka.; Materiāls: laminēta kokskaidu plātne.; Garums: 100 cm; Augstums: 20 cm; Dziļums: 22 cm;. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Ražots Polijā.