mebeles.buv.lv
Jūs meklējat:

Mikstie kresli birojam

Meklēt: mikstie kresli birojam

 • Mikstie kresli birojam Biroja krēsls OF0021 Biroja krēsls OF0021

  Biroja krēsls OF0021

  171.00 EUR

  Vadītāju krēsli Mēbeļu ražotājs - Taiwan

  Biroja krēsls OF0021: Direktora krēsls ar regulējamiem roku balstiem Krāsa - Pelēks. Mehānisms - Regulējams augstums, šūpošanas mehānismu. Roku balsti - regulējami roku balsti, uz kuriem ar mīkstiem spilventiņiem, kas izgatavoti no melna auduma. Materiāls - Kozhzamentitel (Faux). Audums pelēks, sudraba mākslīgās ādas elementiem. Krusts - pastiprināta plastmasas krustu, hroma krāsā, ar melnu plastmasas pārsegi kājām. Riteņi - plastmasas riteņi. krēsla izmēri 67,5sm D, W 70cm, jo 108-118sm Seat - D 53cm, W 50cm, 13cm in sēdekļa augstums Back - D 53cm, W 70cm, 12cm in Iepakojuma izmēri - 71 cm * 32cm * 65cm Svars - 17 kg Ergonomisks krēsls OF0019 palīdz novērst pārmērīgu muskuļu un fizioloģisko stresu, un kā rezultātā ievērojami samazina nogurumu darbiniekus. OF0021 krēsls atšķiras no citiem modeļiem krēsli ar saviem mīkstajiem spilveniem, kas ir pilnībā izvirzīties jūsu ķermeņa formu, saskaņā ar principu līdzīga modeļa tīklam. High back palīdz atvieglot muguras muskuļus un plech.Material: audums pelēks, sudraba mākslīgās ādas elementu tsveta.Regulirovka krēsls augstums: ļauj palielināt vai samazināt sēdekli vēlamajā līmenī pareizu fit, kurā ceļi būtu saliekti taisnā leņķī, pēdas pieskaras grīdai .Operation šūpoles: nomierina nervu sistēmu, novērš statisko slodzi uz muskuļiem un mugurkaulu, kas noteikti ir noderīga zdorovya.Podlokotniki: lietotas pacelšanas plastmasas roku balsti ar mīkstiem spilventiņiem pārklāti ar mikrošķiedras, kas, ja nepieciešams, jānotīra paralēli muguras. Noņemiet to, ja krēsls neiztur zem galda un rokturi ievainots stoleshnitsu.Krestovina: Strong hroms zirnekļa, izturēt slodzi (pēc standartiem ražotājs) līdz 120 kg. Šis produkts ir nepieciešama montāža. Instrukcijas iekļauts!.

 • Mikstie kresli birojam Biroja krēsls OF0010 Biroja krēsls OF0010

  Biroja krēsls OF0010

  171.00 EUR

  Vadītāju krēsli Mēbeļu ražotājs - Taiwan

  Biroja krēsls OF0010: Biroja krēsls ar regulējamiem roku balstiem. Krāsa - tumši brūna (tumši šokolādes). Mehānisms - regulējams augstums mehānisms šūpoles. Roku balsti - regulējami roku balsti, uz kuriem ar mīkstiem spilventiņi tumši brūnu ādas. Materiāls - eko āda. Krusts - pastiprināta plastmasas krustu, hroma krāsā, ar melnu plastmasas pārvalku kājām Riteņi - plastmasas riteņi. krēsla izmēri D 69 cm, W 68 cm, H 118-128 cm. Sēdeklis - D 53 cm, W 52 cm, 9 cm sēdekļa augstums Back - D 52 cm, 82 cm, 10 cm t Iepakojuma izmēri - 83cm * 32cm * 65cm Svars - 20 kg Modern direktora krēsls OF0010, kas lieliski iederas jebkurā birojā. Krēsls ir šūpošanas mehānismu, lai kontrolētu svaru un slēdzamu ir vertikālā stāvoklī, kā arī augstu atpakaļ, kas ļaus plecus uz atpūtas laikā gara darba datoram .Materials: tumši brūns ādas krēsli tsveta.Augstums: Ļauj, lai paceltu vai nolaistu sēdeklivēlamais līmenis par pareizu fit, kurā ceļi būtu saliekti taisnā leņķī, pēdas pieskaras pola.Rezhim sparā: nomierina nervu sistēmu, novērš statisko slodzi uz muskuļiem un mugurkaulu, kas, protams, ir noderīga zdorovya.Podlokotniki: Plastmasas roku balsti ar ērti mīksts mākslīgās ādas paliktņi. Ērtāku uzturēšanos vadībā. Krusts: Strong hroms zirneklis, izturēt slodzi (pēc standartiem ražotājs) līdz 120 kg. Šis produkts ir nepieciešama montāža. Instrukcijas iekļauts!.

 • Mikstie kresli birojam Biroja krēsls OF0004 Biroja krēsls OF0004

  Biroja krēsls OF0004

  160.00 EUR

  Vadītāju krēsli Mēbeļu ražotājs - Taiwan

  Biroja krēsls OF0004: Direktora krēsls ar regulējamiem roku balstiem, kas izgatavoti, izstrādājot automašīnas sēdekļa. Krāsa - melna, sarkana āda. Mehānisms - regulējams augstums mehānisms šūpoles. Roku balsti - regulējami roku balsti, uz kuriem ar mīkstiem spilventiņiem, kas izgatavoti no melnā / sarkanā ādas. Materiāls - āda (Mākslīgā). Krusts - pastiprināta plastmasas zirnekli, melns, ar melnu plastmasas pārsegi kājām. Riteņi - plastmasas riteņi. Krēsla izmēri G 64 cm, P 64 cm, 122-132 cm Seat - G 54 cm, P 52 cm, 10 cm sēdekļa augstums aizmugura - G 53 cm 81 cm 11 cm T Iepakojuma izmēri - 82cm * 32cm * 65cm Svars - 19 kg OF0004 krēsls radīts vērienīgiem un harizmātiskākajiem līderiem. Tā spilgti, uzkrītošā dizainu ir iedvesmojusi gars sacīkstēm, "Formula 1". Stiprie uzvarētāji, kuri neslēpj savas līderības ambīcijas un vienmēr sasniedz mērķi. Šis biroja krēsls nav sajaukt ar kādu citu. Šis krēsls, ar ietilpību līdz 120 kg.Odnoy visievērojamāko daļām tās elementiem ir sarkana sēdeklis un atzveltne. Sportisks siluets ar šauru sēdekļa galvas balsti un sānu atbalstu muguras - ir ne tikai imitācija sacīkšu auto. Šis krēsls ir lielisks ergonomiku. Izsmalcināta forma atzveltne nodrošina lielisku atbalstu mugurkaula jostas daļā. Īpašas uzpildes spilveni palīdz padarīt visvairāk dabas anatomiski pareizu stāju. Tas viss darbosies, kā pēc iespējas efektīvāk un dienā uzturas jauda Direktora bagātu vechera.Material laikā: mākslīgās ādas melnā un sarkanā tsvetov.Regulirovka sēdekļa augstums: Ļauj palielināt vai samazināt sēdekli vēlamajā līmenī pareizu fit, kurā ceļi būtu ieskrējienu pie tiesībām leņķis, kājas pieskaras pola.Rezhim sparā: nomierina nervu sistēmu, novērš statisko slodzi uz muskuļiem un mugurkaulu, kas noteikti ir noderīga zdorovya.Regulirovka atzveltni: Nodrošina dabisku stāvokli organismā, kurā slodze uz mugurkaulu minimāla. Mazina muskuļu spiny.Podlokotniki: plastmasas roku balsti ar mīkstiem spilventiņi kozhzamenitelya.Krestovina: Dzelzsbetona plastmasas zirneklis, kas var izturēt slodzi (pēc standartiem ražotājs) līdz 120 kg. Šis produkts ir nepieciešama montāža. Instrukcijas iekļauts!.

 • Mikstie kresli birojam Biroja krēsls OF0005 Biroja krēsls OF0005

  Biroja krēsls OF0005

  169.00 EUR

  Vadītāju krēsli Mēbeļu ražotājs - Taiwan

  Biroja krēsls OF0005: Direktora krēsls ar regulējamiem roku balstiem, kas izgatavoti, izstrādājot automašīnas sēdekļa. Krāsa - melna, sarkana āda. Mehānisms - regulējams augstums mehānisms šūpoles. Roku balsti - regulējami roku balsti, uz kuriem ar mīkstiem spilventiņiem, kas izgatavoti no melnā / sarkanā ādas. Materiāls - āda (Mākslīgā). Krusts - pastiprināta plastmasas zirnekli, melns, ar melnu plastmasas pārsegi kājām. Riteņi - plastmasas riteņi. krēsla izmēri G 64 cm, P 64 cm, 122-132 cm Seat - G 54 cm, P 52 cm, 10 cm sēdekļa augstums aizmugura - G 53 cm 81 cm 11 cm T Iepakojuma izmēri - 82cm * 32cm * 65cm Svars - 19 kg OF0004 krēsls radīts vērienīgiem un harizmātiskākajiem līderiem. Tā spilgti, uzkrītošā dizainu ir iedvesmojusi gars sacīkstēm, "Formula 1". Stiprie uzvarētāji, kuri neslēpj savas līderības ambīcijas un vienmēr sasniedz mērķi. Šis biroja krēsls nav sajaukt ar kādu citu. Šis krēsls, ar ietilpību līdz 120 kg.Odnoy visievērojamāko daļām tās elementiem ir sarkana sēdeklis un atzveltne. Sportisks siluets ar šauru sēdekļa galvas balsti un sānu atbalstu muguras - ir ne tikai imitācija sacīkšu auto. Šis krēsls ir lielisks ergonomiku. Izsmalcināta forma atzveltne nodrošina lielisku atbalstu mugurkaula jostas daļā. Īpašas uzpildes spilveni palīdz padarīt visvairāk dabas anatomiski pareizu stāju. Tas viss darbosies, kā pēc iespējas efektīvāk un dienā uzturas jauda Direktora bagātu vechera.Material laikā: mākslīgās ādas melnā un sarkanā tsvetov.Regulirovka sēdekļa augstums: Ļauj palielināt vai samazināt sēdekli vēlamajā līmenī pareizu fit, kurā ceļi būtu ieskrējienu pie tiesībām leņķis, kājas pieskaras pola.Rezhim sparā: nomierina nervu sistēmu, novērš statisko slodzi uz muskuļiem un mugurkaulu, kas noteikti ir noderīga zdorovya.Regulirovka atzveltni: Nodrošina dabisku stāvokli organismā, kurā slodze uz mugurkaulu minimāla. Mazina muskuļu spiny.Podlokotniki: plastmasas roku balsti ar mīkstiem spilventiņi kozhzamenitelya.Krestovina: Dzelzsbetona plastmasas zirneklis, kas var izturēt slodzi (pēc standartiem ražotājs) līdz 120 kg. Šis produkts ir nepieciešama montāža. Instrukcijas iekļauts!.

 • Mikstie kresli birojam Biroja krēsls OF0018 Biroja krēsls OF0018

  Biroja krēsls OF0018

  199.00 EUR

  Darbinieku krēsli Mēbeļu ražotājs - Taiwan

  Biroja krēsls OF0018: Ergonomisks krēsls ar regulējamiem roku balstiem Krāsa - Melna. Mehānisms - regulējams augstums mehānisms šūpoles. Roku balsti - regulējami roku balsti, uz kuriem ar mīkstiem spilventiņiem, kas izgatavoti no melna auduma. Materiāls - Tekstila melna, elastīga auduma atpakaļ. Krusts - pastiprināta plastmasas krustu, hroma krāsā, ar melnu plastmasas pārsegi kājām. Riteņi - plastmasas riteņi. krēsla izmēri D 66cm, W 60cm, jo 98-106cm Seat - D 54cm, W 56cm, 7cm in sēdekļa augstums Back - D 50cm, W 62cm, 2 cm Iepakojuma izmēri - 71 cm * 37cm * 65cm Svars - 18 kg Ergonomisks direktora OF0018 kinematogrāfā palīdz novērst pārmērīgu muskuļu un fizioloģisko stresu, un kā rezultātā ievērojami samazina nogurumu darbiniekus. Modelis apvieno jaunākos sasniegumus šajā jomā, ergonomiku un inovatīviem dizaina risinājumiem. Šis modelis ir paredzēts tiem, kas strādā sēžot uz ilgu laiku ir tādā pašā stāvoklī, un jo īpaši vajadzīga visērtāk darba meste.Material: tekstila melna, elastīga auduma spinka.Regulirovka sēdekļa augstumu. Ļauj palielināt vai samazināt sēdekli līdz vēlamajam līmenim pareizai fit, kurā ceļi būtu saliekti taisnā leņķī, pēdas pieskaras pola.Rezhim sparā: nomierina nervu sistēmu, novērš statisko slodzi uz muskuļiem un mugurkaulu, kas, protams, ir noderīga veltnis zdorovya.Regulirovka no muguras: Viens no svarīgākajiem daļas aizmugurē krēsla. Palīdz pielāgot savu augstumu jostas. Daļēji atbrīvoti slodzi uz muguras, kas nodrošina pareizu saliekt pozvonochnika.Podlokotniki Cloth roku balsti ar acs virsmu. Ir daudz patīkamākas un novērš slīdēšanu rokās. Krusts: Strong hroms zirneklis, izturēt slodzi (pēc standartiem ražotājs) līdz 120 kg. Šis produkts ir nepieciešama montāža. Instrukcijas iekļauts!.

 • Mikstie kresli birojam Biroja krēsls OF0008 Biroja krēsls OF0008

  Biroja krēsls OF0008

  165.00 EUR

  Vadītāju krēsli Mēbeļu ražotājs - Taiwan

  Biroja krēsls OF0008: Biroja krēsls ar fiksētiem roku balstiem Krāsa - krēms (kafija ar pienu). Mehānisms - regulējams augstums mehānisms šūpoles. Roku balsti - fiksēti roku balsti, uz kuriem ar mīkstiem spilventiņiem krējuma ādas. Materiāls -eko āda. Riteņi - plastmasas riteņi. Krēsla izmēri D 69 cm, W 68 cm, 118-128 cm Seat - D 52 cm, 82 cm, T 10 cm sēdekļa augstums Muguras - 52 D cm, H 82 cm, 10 cm Iepakojuma izmēri - 83cm * 32cm * 65cm Svars - 19 kg OF0008 biroja krēsls izstaro enerģiju un pārliecību. Tas izskatās lieliski jebkurā mūsdienu interjerā un uzsvērt valdzinājums tā īpašnieks. Sānu atbalsts rada neaizmirstamu uzsvērto dizaina krēsla un brūču doma par dārgu automašīnas sēdekļa. OF0008 krēsls perfekts tiem, kas netiek izmantoti, lai reizēm biznesu un tajā pašā laikā tas doroge.Vmeste biroja krēsls ļoti ērti. Liels ērts galvas balsts atslābina dzemdes kakla skriemeļiem atpūtas laikā. Paaugstināts sēdeklis un muguras palīdzēs novērst nogurumu pat pēc ilgstošas lietošanas. Viņu pildviela atkārto kontūras cilvēka ķermeni un palīdz pieņemt pareizu stāju sēžot optimāli sadalot ķermeņa svaru uz sēdekļa un spinke.Material: ādas imitācija (mākslīgās) brūna (krējums) krāsā ar elementiem melnu auduma tsveta.Podlokotniki: Soft odere smalki mākslīgās ādas nodrošina ērtāku atbalstu apakšdelmus un samazināt siltuma nekā vienkārši hroma rokturiem. Par katru rokturi 2 savienojumi, viens muguras un vienu sidenya.Krestovina: Enhanced plata hroms zirneklis, kas var izturēt slodzi (pēc standartiem ražotāja Šis produkts ir nepieciešama montāža. Instrukcija iekļauta!.

 • Mikstie kresli birojam Biroja krēsls OF0169 Biroja krēsls OF0169

  Biroja krēsls OF0169

  101.00 EUR

  Darbinieku krēsli Mēbeļu ražotājs - Taiwan

  Biroja krēsls OF0169: Ergonomiski, apkalpojošais krēsls ar mīkstu galvas balstu Krāsa - melna, zila. Mehānisms - regulējams augstums mehānisms šūpoles. Roku balsti - regulējami T-formas roku balsti, uz kuriem ar mīkstiem spilventiņiem, kas izgatavoti no melna auduma. Materiāls - slāņveida melna auduma, acu auduma Shinigami krāsu. Cross - pyatiluche standarta plastmasas ar melnas plastmasas pārsegi kājām .. Riteņi - plastmasas riteņi. D 68 cm, W 61 cm, 119-127 cm Seat - D 53cm, W 51cm sēdekļa augstums Muguras - 51 D cm, W 74 cm, 2 cm. Iepakojuma izmēri - 86cm * 37cm * 66cm. Svars - 19 kg. Ergonomisks, viegli izmantot, apkalpojošais krēsls OF0166 c mīkstu galvas balstu un acu atzveltni, kas nodrošina lielisku atbalstu muguras un galvas atbilst mūsdienu prasībām ergonomiku.Atzveltnes ir ar regulējamu augstumu. Šis modelis ir ideāli piemērots mūsdienu interjera ofisa.Material: moderna, daudzslāņains audu 5-7 mm biezs. Elpojoša materiāla virsmai veicina gaisa cirkulāciju, tādējādi ietaupot mūs no iespējamām smakām. Vairāki slāņi auduma polsterējumu nodrošina ilgu kalpošanas. Acs back biroja krēsls būs labi pieguļošas spinu.Mehanizm: Noregulējiet krēsls augstumu, ļauj palielināt vai samazināt sēdekli līdz vēlamajam līmenim pareizai fit, kurā ceļi būtu saliekti taisnā leņķī, pēdas pieskaras pola.Pruzhinny mehānisms atzveltne: nodrošina dabisku stāvokli stumbrs, ar kuru slodze uz mugurkaulu līdz minimumam. Mazina muskuļu spiny.Podlokotniki: regulējami T-formas roku balsti, uz kuriem ar mīkstiem spilventiņiem, kas izgatavoti no melna auduma. Cross: standarta plastmasas pyatiluche. Šis produkts ir nepieciešama montāža. Instrukcijas iekļauts!.

 • Mikstie kresli birojam Biroja krēsls OF0020 Biroja krēsls OF0020

  Biroja krēsls OF0020

  157.00 EUR

  Darbinieku krēsli Mēbeļu ražotājs - Taiwan

  Biroja krēsls OF0020: Biroja krēsls ar fiksētiem roku balstiem Krāsa - zaļa, sudraba paste. Mehānisms - regulējams augstums mehānisms šūpoles. Roku balsti - fiksēti ar roku balstiem, klātas ar mīkstiem spilventiņiem, kas izgatavoti no melnas ādas. Materiāls - Tekstila zaļa, sudraba mākslīgās ādas elementiem. Krusts - pastiprināta plastmasas krustu, hroma krāsā, ar melnu plastmasas pārsegi kājām .. Riteņi - plastmasas riteņi. krēsla izmēri D 64 cm, W 70 cm, jo 116-126 cm. Seat - D 51cm, W 57cm, B 10cm. sēdekļa augstums Back - D 50cm, W 74cm, B 10cm. Iepakojuma izmēri - 75cm * 32cm * 65cm. Svars - 18 kg. Kombinācija kodolīgi kopā ar tekstila zaļu ar eko-ādas krēsli sudraba Sijas OF0020 kas izceļ spilgtumu un radošumu. Novirze muguras gandrīz horizontālā pozīcija, ļauj maksimāli atpūsties laikā raboty.Material: tekstilizstrādājumi zaļa, sudraba mākslīgās ādas elementiem tsveta.Regulirovka krēsls augstums: Ļauj paaugstināt vai pazemināt sēdekli vēlamajā līmenī pareizu fit, kurā ceļi būtu ieskrējienu pie tiesībām leņķis, kājas pieskaras pola.Sinhronnoe novirzi: sinhronizētā kas par dārgākajām vietām galvām, jo tā ir visērtāk, ergonomisks mehānisms.Trīs muguras reizes slīpums lielāks slīpums sēdekļa, un izrādās, ka jūsu organisms var veikt visērtāko polozhenie.Podlokotniki: Plastmasas roku balsti ar mīkstu nakladkami.Krestovina: pastiprināta plastmasa zirnekļa izturēt slodzi (pēc standartiem ražotājs) līdz 120 kg. Šis produkts ir nepieciešama montāža. Instrukcija iekļauta!.

 • Biroja krēsls OF0003 Mikstie kresli birojam Biroja krēsls OF0003

  Biroja krēsls OF0003

  174.00 EUR

  Vadītāju krēsli Mēbeļu ražotājs - Taiwan

  Biroja krēsls OF0003: Direktora krēsls ar regulējamiem roku balstiem Krāsa - Black eko āda, ar ieliktni pelēkā auduma Mehānisms - regulējams augstums, šūpoles mehānisms. Roku balsti - regulējami roku balsti, uz kuriem ar melnu ādu. Materiāls - ādas (mākslīgās) un tekstilmateriāli. Krustojumi - pastiprināta plastmasas zirnekli, kas veikts saskaņā ar krāsas hroma, ar melnu plastmasas pārsegi kājām. Riteņi - plastmasas riteņi. krēsla izmēri L 69 cm, W 68 cm, H 118-128 cm Sēdeklis - D 53 cm, W 52 cm, 9 cm sēdekļa augstums Augstums sedekla - D 52 cm, 82 cm, 10 cm Iepakojuma izmēri - 83cm * 32cm * 65cm Svars - 18kg Šis krēsls vadītājiem OF0002 labajā pusē ir līderis pārdošanas pēdējos gados. Audu veidošanās uz muguras un sēdekļa krēsla padara to ļoti ērti, un izmantot modernās auduma apdare padara to pieejamu tsene.Material: eko āda melnā un pelēkā tekstila tsveta.Regulirovka regulējami sēdekļi: Ļauj palielināt vai samazināt sēdekli vēlamajā līmenī pareizo fit, kur ceļi būtu saliekti taisnā leņķī, ar kājām pieskaras pola.Rezhim sparā: Nomierina nervu sistēmu, novērš statisko slodzi uz muskuļiem un mugurkaulu, kas noteikti ir noderīga, lai zdorovya.Podlokotniki: plastmasas roku balsti ar mīkstiem spilventiņi kozhzamenitelya.Krestovina: Strong hroms zirneklis, kas iztur slodzi (pēc standartiem ražotāja) līdz 120 kg. Nepieciešama montāža. Instrukcija iekļauta!.

 • Biroja krēsls OF0002 Mikstie kresli birojam Biroja krēsls OF0002

  Biroja krēsls OF0002

  165.00 EUR

  Vadītāju krēsli Mēbeļu ražotājs - Taiwan

  Biroja krēsls OF0002: Krēsls vadītājiem ar regulējamiem ieročiem Krāsa - Black kozhzamentitel, ar ieliktni pelēkā auduma Mehānisms - regulējams augstums, šūpoles mehānisms. Roku balsti - regulējami roku balsti, uz kuriem ar melnu ādu. Materiāls - ādas (mākslīgās) un tekstilmateriāli. Krustojumi - pastiprināta plastmasas zirnekli, kas veikts saskaņā ar krāsas hroma, ar melnu plastmasas pārsegi kājām. Riteņi - plastmasas riteņi. krēsla izmēri L 69 cm, W 68 cm, H 118-128 cm Sēdeklis - D 53 cm, W 52 cm, 9 cm sēdekļa augstums Augstums sedekla - D 52 cm, 82 cm, 10 cm Iepakojuma izmēri - 83cm * 32cm * 65cm Svars - 18kg Šis krēsls vadītājiem OF0002 labajā pusē ir līderis pārdošanas pēdējos gados. Audu veidošanās uz muguras un sēdekļa krēsla padara to ļoti ērti, un izmantot modernās auduma apdare padara to pieejamu tsene.Material: ādas imitācija melnā un pelēkā tekstila tsveta.Regulirovka regulējami sēdekļi: Ļauj palielināt vai samazināt sēdekli vēlamajā līmenī pareizo fit, kur ceļi būtu saliekti taisnā leņķī, ar kājām pieskaras pola.Rezhim sparā: Nomierina nervu sistēmu, novērš statisko slodzi uz muskuļiem un mugurkaulu, kas noteikti ir noderīga, lai zdorovya.Podlokotniki: plastmasas roku balsti ar mīkstiem spilventiņi kozhzamenitelya.Krestovina: Strong hroms zirneklis, kas iztur slodzi (pēc standartiem ražotāja) līdz 120 kg. Nepieciešama montāža. Instrukcijas iekļauts!.

 • Mikstie kresli birojam Biroja krēsls OF0009 Biroja krēsls OF0009

  Biroja krēsls OF0009

  171.00 EUR

  Vadītāju krēsli Mēbeļu ražotājs - Taiwan

  Biroja krēsls OF0009: Klasisks biroja krēsls ar regulējamiem roku balstiem Krāsa - melna. Mehānisms - regulējams augstums mehānisms šūpoles. Roku balsti - regulējami roku balsti, uz kuriem ar mīkstiem spilventiņiem, kas izgatavoti no melnas ādas. Materiāls - kozhzamentitel (Faux). Cross - pastiprināta plastmasas krustu, hroma krāsā, ar melnu plastmasas pārsegi kājām. Riteņi - plastmasas riteņi. krēsla izmēri D 69 cm, W 68 cm, 118-128 cm Seat - D 53 cm, W 52 cm, 9 cm sēdekļa augstums Muguras - 52 D cm, H 82 cm, 10 cm Iepakojuma izmēri - 83cm * 32cm * 65cm Svars - 19 kg OF0009 modelis tika īpaši izstrādāts, lai vadītāji, kuri dod priekšroku klasisko stilu katru dienu. Mīksts sēdeklis un augstu atzveltni ergonomisks krēsls, precīzi atkārto formu atpakaļ, jūs varat saglabāt pareizo pozīciju un nodrošina maksimālu komfortu visas dienas garumā.Stingru lakonisko formu un hroma kombinācija ļauj šis modelis ir tikpat iespaidīgs izskats un klasisks interjera dizaina un mēbeļu stilā Hi-Tech.Material: melna ādas krēsli tsveta.Regulirovka augstums: Ļauj palielināt vai samazināt sēdekli līdz vēlamajam līmenim Pareizai nolaišanās, kurā ceļi būtu saliekti taisnā leņķī, pēdas pieskaras pola.Rezhim sparā: nomierina nervu sistēmu, novērš statisko slodzi uz muskuļiem un mugurkaula, kas, protams, ir noderīga zdorovya.Podlokotniki: ērtas mīkstās roku balstiem. Mākslīgās ādas spilventiņi hroma karkase.Krestovina: Strong hroms zirneklis, izturēt slodzi (pēc standartiem ražotāja), līdz 120 kg. Šis produkts ir nepieciešama montāža. Instrukcijas iekļauts!.

 • Mikstie kresli birojam Biroja krēsls OF0007 Biroja krēsls OF0007

  Biroja krēsls OF0007

  158.00 EUR

  Vadītāju krēsli Mēbeļu ražotājs - Taiwan

  Biroja krēsls OF0007: Direktora krēsls ar regulējamiem roku balstiem Krāsa - melna, tumši pelēka paste. Mehānisms - regulējams augstums mehānisms šūpoles. Roku balsti - regulējami roku balsti, uz kuriem ar mīkstiem spilventiņiem, kas izgatavoti no melnas ādas. Materiāls - kozhzamentitel (Faux). Cross - pastiprināta plastmasas krustu, hroma krāsā, ar melnu plastmasas pārsegi kājām. Riteņi - plastmasas riteņi. krēsla izmēri D 65 cm, W 66 cm, 120-128 cm Seat - D 65 cm, W 66 cm, 120-128 cm sēdekļa augstums Muguras - 52 D cm, H 78 cm, 11 cm Iepakojuma izmēri - 83cm * 37cm * 65cm Svars - 18 kg OF0007 modelis tika īpaši izstrādāts, lai vadītāji, kuri dod priekšroku klasisko stilu, komfortu un funkcionalitāti savā ikdienas darbā. Mīksts sēdeklis un augstu atzveltni ergonomisks krēsls, precīzi atkārto formu atpakaļ, jūs varat saglabāt pareizo pozīciju un nodrošina maksimālu komfortu visas dienas garumā.Stingru lakonisko formu un hroma kombinācija ļauj šis modelis ir tikpat iespaidīgs izskatīsies klasisku interjeru un mēbeļu stilā Hi-Tech.Material: mākslīgās ādas melnā un pelēkā tsvetov.Regulirovka sēdekļa augstums: Ļauj palielināt vai samazināt sēdekli uz vēlamo līmenis par pareizu fit, kurā ceļi būtu saliekti taisnā leņķī, pēdas pieskaras pola.Rezhim sparā: nomierina nervu sistēmu, novērš statisko slodzi uz muskuļiem un mugurkaula, kas, protams, ir noderīga zdorovya.Podlokotniki: ērtas mīkstās roku balstiem. Mākslīgās ādas spilventiņi hroma karkase.Krestovina: Strong hroms zirneklis, izturēt slodzi (pēc standartiem ražotāja), līdz 120 kg. Šis produkts ir nepieciešama montāža. Instrukcijas iekļauts!.