mebeles.buv.lv

Jūs meklējat: Moderns guļamistabas dizains

Meklēt: moderns guļamistabas dizains

 • Moderns guļamistabas dizains Guļamistabas iekārtas Mēbeles guļamistabai AZTECA Mēbeles guļamistabai AZTECA

  Mēbeles guļamistabai AZTECA

  Polija

  903.00 EUR

  Guļamistabas GULTAS Guļamistabas iekārtas Black Red White ( BRW )

  Mēbeles guļamistabai AZTECA: Mēbeles guļamistabai Azteca Moderns un elegants dizains - tas ir mēbeles no kolekcījas Azteca. Sistēmas sastāvdaļas ir pieejamas četrās krāsās - balts / spīdīgi balts, ozolu San Remo, spīdīga balta / ozols-San Remo, San Remo ozols / balts glancēts. Kolekcija ļauj jums izveidot unikālu interjeru ar minimālisma dizainu. Uzmanība tiek vērsta uz roktura formu, krāsu Wenge ozols, noapaļotiem stūriem. Mēbeles var iegādāties komplektus, kā arī atsevišķi.

 • Moderns guļamistabas dizains Guļamistabas iekārtas Mēbeles guļamistabai elpasso Mēbeles guļamistabai elpasso

  Mēbeles guļamistabai elpasso

  Polija

  604.00 EUR

  Guļamistabas GULTAS Guļamistabas iekārtas Black Red White ( BRW )

  Mēbeles guļamistabai elpasso: Guļamistabas mēbeles elpasso Korpusa krāsa: gaišs ozols San Remo. Fasādes krāsa: gaišs ozols San Remo, balta. Materiāls: laminēta mēbeļu plātne. Elpasso mūsdienīgas mēbeles rada mājīgu un funkcionālu interjeru. 18 dažādu moduļus var brīvi apvienot ar otru, lai veidotu unikālu izvietojumu dzīvojamā istaba un guļamistabām, lai atbilstu jūsu vajadzībām. Ievērības cienīgi ir sākotnējie turētāji, kas lieliski iederas mūsdienu mēbeļu dizainā, kas darbojas kā dekoratīvs un funkcionāls elements. Ovālas formas un dabīgā ozola krāsā San - Remo acīmredzot atstāt jums pozitīvu noskaņojumu katru dienu. Mēbeles var iegādāties komplektus, kā arī atsevišķi.

 • Modernās viesistabas Moderns guļamistabas dizains Mēbeles viesistabai elpasso Mēbeles viesistabai elpasso

  Mēbeles viesistabai elpasso

  Polija

  606.00 EUR

  Sekcijas Vitrīnas Plaukti Modernās viesistabas Black Red White ( BRW )

  Mēbeles viesistabai elpasso: Viesistabas mēbeles elpasso Korpusa krāsa: gaišs ozols San Remo. Fasādes krāsa: gaišs ozols San Remo, balta. Materiāls: laminēta mēbeļu plātne. Elpasso mūsdienīgas mēbeles rada mājīgu un funkcionālu interjeru. 18 dažādu moduļus var brīvi apvienot ar otru, lai veidotu unikālu izvietojumu dzīvojamā istaba un guļamistabām, lai atbilstu jūsu vajadzībām. Ievērības cienīgi ir sākotnējie turētāji, kas lieliski iederas mūsdienu mēbeļu dizainā, kas darbojas kā dekoratīvs un funkcionāls elements. Ovālas formas un dabīgā ozola krāsā San - Remo acīmredzot atstāt jums pozitīvu noskaņojumu katru dienu. Mēbeles var iegādāties komplektus, kā arī atsevišķi.

 • Moderns guļamistabas dizains Pusotrvietīgas gultas Gulta elpasso Gulta elpasso

  Gulta elpasso

  Polija

  110.00 EUR

  Guļamistabas GULTAS Pusotrvietīgas gultas Black Red White ( BRW )

  Gulta elpasso: Mēbeles no kolekcijas elpasso Korpusa krāsa: gaišs ozols San Remo. Fasādes krāsa: gaišs ozols San Remo, balta. Materiāls: laminēta mēbeļu plātne. Elpasso mūsdienīgas mēbeles rada mājīgu un funkcionālu interjeru. 18 dažādu moduļus var brīvi apvienot ar otru, lai veidotu unikālu izvietojumu dzīvojamā istaba un guļamistabām, lai atbilstu jūsu vajadzībām. Ievērības cienīgi ir sākotnējie turētāji, kas lieliski iederas mūsdienu mēbeļu dizainā, kas darbojas kā dekoratīvs un funkcionāls elements. Ovālas formas un dabīgā ozola krāsā San - Remo acīmredzot atstāt jums pozitīvu noskaņojumu katru dienu. Mēbeles var iegādāties komplektus, kā arī atsevišķi. Izmēri: Garums: 203.5 cm Platums: 165 cm Augums: 43,5-90,5 cm

 • Fini mēbeles viesistabā Modernās viesistabas Moderns guļamistabas dizains Fini mēbeles viesistabā

  Fini mēbeles viesistabā

  Polija

  968.00 EUR

  Sekcijas Vitrīnas Plaukti Modernās viesistabas Black Red White ( BRW )

  Fini mēbeles viesistabā: Moduļu sistēma Fini Fini mūsdienu kolekcija ir būtība modernā stilā. Gaisma formā mēbeles, nepiemīt nevajadzīgas detalizācijas jūsu mājas dekoru ir kļuvis jauns vārds, un jūs jūtaties labi modernā un sakārtotā telpā. Minimālisma dizaina moduļi kompensē pievilcīgs krāsas un funkcionālus risinājumus. Silent-aizvēršanas atvilktnes priekšā, kā arī energoefektīvas LED apgaismojums. Modes tumši pelēks sods ir plaša krāsu palete. Uzlabota modulārās Feeney dod lielāku brīvību individuālu interjera dizainu. Daudzi funkcionālos moduļus, kurus var brīvi pulcēties kopā, jūs varat izveidot jebkuru shēmu iekšpusē biroja, guļamistaba, ēdamistaba un priekšnams. Izmantotie materiāli: - Housing: Kokskaidu, apdares filmu. Produkts Lietošana: notīriet virsmu mēbeles ar mīkstu drānu. Izvairieties no kodīgas ķīmiskās vielas un materiālus, ar nelīdzenām virsmām. Produkts ir paredzēts sevis montāžai.

 • Priekšnama iekārtas Fini mēbeles priekšnamā Moderns guļamistabas dizains Fini mēbeles priekšnamā

  Fini mēbeles priekšnamā

  Polija

  226.00 EUR

  Priekšistabas Garderobes Priekšnama iekārtas Black Red White ( BRW )

  Fini mēbeles priekšnamā: Moduļu sistēma Fini Fini mūsdienu kolekcija ir būtība modernā stilā. Gaisma formā mēbeles, nepiemīt nevajadzīgas detalizācijas jūsu mājas dekoru ir kļuvis jauns vārds, un jūs jūtaties labi modernā un sakārtotā telpā. Minimālisma dizaina moduļi kompensē pievilcīgs krāsas un funkcionālus risinājumus. Silent-aizvēršanas atvilktnes priekšā, kā arī energoefektīvas LED apgaismojums. Modes tumši pelēks sods ir plaša krāsu palete. Uzlabota modulārās Feeney dod lielāku brīvību individuālu interjera dizainu. Daudzi funkcionālos moduļus, kurus var brīvi pulcēties kopā, jūs varat izveidot jebkuru shēmu iekšpusē biroja, guļamistaba, ēdamistaba un priekšnams. Izmantotie materiāli: - Housing: Kokskaidu, apdares filmu. Produkts Lietošana: notīriet virsmu mēbeles ar mīkstu drānu. Izvairieties no kodīgas ķīmiskās vielas un materiālus, ar nelīdzenām virsmām. Produkts ir paredzēts sevis montāžai.

 • Skapji 2-durvju Skapis elpasso SZF4D Moderns guļamistabas dizains Skapis elpasso SZF4D

  Skapis elpasso SZF4D

  Polija

  160.00 EUR

  Skapji Kumodes Skapji 2-durvju Black Red White ( BRW )

  Skapis elpasso SZF4D: Mēbeles no kolekcijas elpasso Elpasso mūsdienīgas mēbeles rada mājīgu un funkcionālu interjeru. 18 dažādu moduļus var brīvi apvienot ar otru, lai veidotu unikālu izvietojumu dzīvojamā istaba un guļamistabām, lai atbilstu jūsu vajadzībām. Ievērības cienīgi ir sākotnējie turētāji, kas lieliski iederas mūsdienu mēbeļu dizainā, kas darbojas kā dekoratīvs un funkcionāls elements. Ovālas formas un dabīgā ozola krāsā San - Remo acīmredzot atstāt jums pozitīvu noskaņojumu katru dienu.   Garums: 90 cm Augstums: 200 cm Dziļums: 56 cm

 • Vitrīnas Vitrīna elpasso REG1W3D/20/9 Moderns guļamistabas dizains Vitrīna elpasso REG1W3D/20/9

  Vitrīna elpasso REG1W3D/20/9

  Polija

  183.00 EUR

  Sekcijas Vitrīnas Plaukti Vitrīnas Black Red White ( BRW )

  Vitrīna elpasso REG1W3D/20/9: Mēbeles no kolekcijas elpasso Izmēri: Dziļums: 41,5 cm Platums: 90 cm Augums: 200 cm LED apgaismojums par papildus samaksu - 11 €. Elpasso mūsdienīgas mēbeles rada mājīgu un funkcionālu interjeru. 18 dažādu moduļus var brīvi apvienot ar otru, lai veidotu unikālu izvietojumu dzīvojamā istaba un guļamistabām, lai atbilstu jūsu vajadzībām. Ievērības cienīgi ir sākotnējie turētāji, kas lieliski iederas mūsdienu mēbeļu dizainā, kas darbojas kā dekoratīvs un funkcionāls elements. Ovālas formas un dabīgā ozola krāsā San - Remo acīmredzot atstāt jums pozitīvu noskaņojumu katru dienu.  

 • Moderns guļamistabas dizains Kumodes Kumode elpasso KOM2W1D3S Kumode elpasso KOM2W1D3S

  Kumode elpasso KOM2W1D3S

  Polija

  160.00 EUR

  Skapji Kumodes Kumodes Black Red White ( BRW )

  Kumode elpasso KOM2W1D3S: Mēbeles no kolekcijas elpasso Izmēri: Dziļums: 41,5 cm Platums: 150 cm Augstums: 104.5 cm LED apgaismojums par papildus samaksu - 14 €. Elpasso mūsdienīgas mēbeles rada mājīgu un funkcionālu interjeru. 18 dažādu moduļus var brīvi apvienot ar otru, lai veidotu unikālu izvietojumu dzīvojamā istaba un guļamistabām, lai atbilstu jūsu vajadzībām. Ievērības cienīgi ir sākotnējie turētāji, kas lieliski iederas mūsdienu mēbeļu dizainā, kas darbojas kā dekoratīvs un funkcionāls elements. Ovālas formas un dabīgā ozola krāsā San - Remo acīmredzot atstāt jums pozitīvu noskaņojumu katru dienu.  

 • Guļamistabas iekārtas Moderns guļamistabas dizains Laura guļamistabu komplekts Laura guļamistabu komplekts

  Laura guļamistabu komplekts

  Polija

  985.00 EUR

  Guļamistabas GULTAS Guļamistabas iekārtas Grafu baldai

  Laura guļamistabu komplekts: MĒBELES KOMPLEKTS GUĻAMISTABAI LAURA LAURA (guļamistabas mēbeles komplekts) Moderns dizains guļamistaba ir izgatavota no augstas kvalitātes laminētas skaidu plātnes. MK ir sadalīta četrās daļās, no vienas puses, ir aprīkota ar atvilktnes. Ļoti vienkāršs interfeiss kabineti, ir daudz biroju apģērbu. Gultā noteikt režģa (ieteicams no slavenākajiem ražotājiem matračiem). Ir ļoti liels un plašs apakšveļa uzglabāšanas kaste.Bed var būt skomplektovat ar vienu, divām garderobes, vai bez tā.Gultas platums var tikt mainīts. Galvgalim izgatavots no eko-ādas. Komodo uzstādītā jauda ir četras atvilktnes ar slēpto sliedēm. Skapis, kumode un gulta noteikt Blum Tandem skrējējus ar mīkstu slēgšanu. Visi komplekti c PVC. Izmēri nemainās. Standarta krāsas: Guoba OVID, Arctic White. Krāsa: Nebraska ozols - balts glancēts Materiāls: lamināta plate

 • Moderns guļamistabas dizains Fini mēbeles viesistabā Modernās viesistabas Fini mēbeles viesistabā

  Fini mēbeles viesistabā

  Polija

  842.00 EUR

  Sekcijas Vitrīnas Plaukti Modernās viesistabas Black Red White ( BRW )

  Fini mēbeles viesistabā: Moduļu sistēma Fini Fini mūsdienu kolekcija ir būtība modernā stilā. Gaisma formā mēbeles, nepiemīt nevajadzīgas detalizācijas jūsu mājas dekoru ir kļuvis jauns vārds, un jūs jūtaties labi modernā un sakārtotā telpā. Minimālisma dizaina moduļi kompensē pievilcīgs krāsas un funkcionālus risinājumus. Silent-aizvēršanas atvilktnes priekšā, kā arī energoefektīvas LED apgaismojums. Modes tumši pelēks sods ir plaša krāsu palete. Uzlabota modulārās Feeney dod lielāku brīvību individuālu interjera dizainu. Daudzi funkcionālos moduļus, kurus var brīvi pulcēties kopā, jūs varat izveidot jebkuru shēmu iekšpusē biroja, guļamistaba, ēdamistaba un priekšnams. Izmantotie materiāli: - Housing: Kokskaidu, apdares filmu. Produkts Lietošana: notīriet virsmu mēbeles ar mīkstu drānu. Izvairieties no kodīgas ķīmiskās vielas un materiālus, ar nelīdzenām virsmām. Produkts ir paredzēts sevis montāžai.

 • Kumodes Moderns guļamistabas dizains Kumode elpasso KOM4S/90 Kumode elpasso KOM4S/90

  Kumode elpasso KOM4S/90

  Polija

  92.00 EUR

  Skapji Kumodes Kumodes Black Red White ( BRW )

  Kumode elpasso KOM4S/90: Mēbeles no kolekcijas elpasso Izmēri: Dziļums: 41,5 cm Platums: 90 cm Augstums: 84 cm Elpasso mūsdienīgas mēbeles rada mājīgu un funkcionālu interjeru. 18 dažādu moduļus var brīvi apvienot ar otru, lai veidotu unikālu izvietojumu dzīvojamā istaba un guļamistabām, lai atbilstu jūsu vajadzībām. Ievērības cienīgi ir sākotnējie turētāji, kas lieliski iederas mūsdienu mēbeļu dizainā, kas darbojas kā dekoratīvs un funkcionāls elements. Ovālas formas un dabīgā ozola krāsā San - Remo acīmredzot atstāt jums pozitīvu noskaņojumu katru dienu.