mebeles.buv.lv

Nika mebelu komplekts

Meklēt: nika mebelu komplekts

 • Gultas no koka Nika mebelu komplekts Gulta NIKO

  Komplekts комплект коробок

  Gulta NIKO

  Latvija

  214.00 EUR

  Guļamistaba Gultas no koka Mēbeļu ražotājs - LV

  Gulta NIKO: Bērza koka gulta . Retro stila gulta ar skaistu izskatu un izturīgu konstrukciju, lieliski iederas interjerā. Matrači un mantu kastes komplektā neietilpst. Komplektā ietilpst: Gultas karkass, matrača līstes, furnitūra, salikšanas instrukcija. 90x200 cm, cena 214 €. 120x200 cm, cena 239 €. 140x200 cm, cena 258 €. 160x200 cm, cena 270 €. 180x200 cm, cena 291 €.. Ražotas Latvijā.

 • Nika mebelu komplekts Gulta Niko 2 Gultas no koka

  Mēbeļu komplekts regi

  Gulta Niko 2

  Latvija

  269.00 EUR

  Guļamistaba Gultas no koka Mēbeļu ražotājs - LV

  Gulta Niko 2: Bērza koka gulta . Retro stila gulta ar skaistu izskatu un izturīgu konstrukciju, lieliski iederas interjerā. Matrači un mantu kastes komplektā neietilpst. Komplektā ietilpst: Gultas karkass, matrača līstes, furnitūra, salikšanas instrukcija. 90x200 cm, cena 269 €. 120x200 cm, cena 291 €. 140x200 cm, cena 315 €. 160x200 cm, cena 326 €. 180x200 cm, cena 345 €.. Ražotas Latvijā.

 • Nika mebelu komplekts Sekcija VERSAL

  Klāra mebeļu komplekts

  Sekcija VERSAL

  Noliktavā Atlaide Baltkrievija

  670.00 EUR 615.00 EUR

  Sekcijas, Vitrīnas, Plaukti Mēbeļu ražotājs - Мебель КМК

  Sekcija VERSAL: Komplekts TV vieta Augstums, mm 1970 910 Platums, mm 2565 1120 Dziļums, mm 505 Materiāls: Eko-masīvs. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Akcija, atlaide, izpārdošana, lēti, letas. Ražotas Baltkrievijā.

 • Nika mebelu komplekts Komplekts Izsmalcinātais

  Mēbeļu komplekts junior

  Komplekts Izsmalcinātais

  Noliktavā Ukraina

  380.00 EUR

  Galdi un komplekti Mēbeļu ražotājs - UA

  Komplekts Izsmalcinātais: Komplektā ietilpst: Galds (73x63x93 cm), Dīvans (145x55x110 cm), 2 Krēsli (110x75x75 cm). Krāsa: naturāla lakota.; Materiāls: Aizkarpatu rotangas mēbeles, pītas no vīnogulaju vītola.;. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā.

 • Sekcijas Nika mebelu komplekts DIANA I klasiskās viesistabas komplekts

  Mebeļu komplekts nika instrukcija

  DIANA I klasiskās viesistabas komplekts

  Noliktavā Polija

  1100.00 EUR

  Mēbeles noliktavā Rīgā Sekcijas Mēbeļu ražotājs - MLOT meble

  DIANA I klasiskās viesistabas komplekts: DIĀNA - mēbeļu sistēma pēc klasiska stila parauga. Apbrīnojams dizains un detaļu apdare, kas padara mēbeli par prestižu un elegantu. Diāna izdarīs jebkādu interjeru par bagātu. Sistēma ir izpildīta no laminēta MDF ar iestarpinājumiem. - produkts patstāvīgai montāžai, - komplektā ir iekļauti visi elementi, kas ir nepieciešami montāžai, - vienkārša montāža saskaņā ar pieliekamo instrukciju, Cenā ietilpst 6 moduļu sistēmas elementi, tie ir norādīti zemāk. Krāsa: Sniega Priede, Lefkas Ozols;. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Ražots Polijā.

 • Nika mebelu komplekts Sekcijas DIANA III klasiskās viesistabas komplekts

  DIANA III klasiskās viesistabas komplekts

  Noliktavā Polija

  1130.00 EUR

  Mēbeles noliktavā Rīgā Sekcijas Mēbeļu ražotājs - MLOT meble

  DIANA III klasiskās viesistabas komplekts: DIĀNA - mēbeļu sistēma pēc klasiska stila parauga. Apbrīnojams dizains un detaļu apdare, kas padara mēbeli par prestižu un elegantu. Diāna izdarīs jebkādu interjeru par bagātu. Sistēma ir izpildīta no laminēta MDF ar iestarpinājumiem. - produkts patstāvīgai montāžai, - komplektā ir iekļauti visi elementi, kas ir nepieciešami montāžai, - vienkārša montāža saskaņā ar pieliekamo instrukciju, Cenā ietilpst 7 moduļu sistēmas elementi, tie ir norādīti zemāk. Krāsa: Sniega Priede, Lefkas Ozols;. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Ražots Polijā.

 • Nika mebelu komplekts Sekcijas DIANA II klasiskās viesistabas komplekts

  DIANA II klasiskās viesistabas komplekts

  Noliktavā Polija

  900.00 EUR

  Mēbeles noliktavā Rīgā Sekcijas Mēbeļu ražotājs - MLOT meble

  DIANA II klasiskās viesistabas komplekts: DIĀNA - mēbeļu sistēma pēc klasiska stila parauga. Apbrīnojams dizains un detaļu apdare, kas padara mēbeli par prestižu un elegantu. Diāna izdarīs jebkādu interjeru par bagātu. Sistēma ir izpildīta no laminēta MDF ar iestarpinājumiem. - produkts patstāvīgai montāžai, - komplektā ir iekļauti visi elementi, kas ir nepieciešami montāžai, - vienkārša montāža saskaņā ar pieliekamo instrukciju, Cenā ietilpst 6 moduļu sistēmas elementi, tie ir norādīti zemāk. Krāsa: Sniega Priede, Lefkas Ozols;. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Ražots Polijā.

 • DIANA IV klasiskās viesistabas komplekts Sekcijas Nika mebelu komplekts

  DIANA IV klasiskās viesistabas komplekts

  Noliktavā Polija

  1110.00 EUR

  Mēbeles noliktavā Rīgā Sekcijas Mēbeļu ražotājs - MLOT meble

  DIANA IV klasiskās viesistabas komplekts: DIANA - mēbeļu sistēma pēc klasiska stila parauga. Apbrīnojams dizains un detaļu apdare, kas padara mēbeli par prestižu un elegantu. Diāna izdarīs jebkādu interjeru par bagātu. Sistēma ir izpildīta no laminēta MDF ar iestarpinājumiem. - produkts patstāvīgai montāžai, - komplektā ir iekļauti visi elementi, kas ir nepieciešami montāžai, - vienkārša montāža saskaņā ar pieliekamo instrukciju, Cenā ietilpst 6 moduļu sistēmas elementi (bez krēsliem), tie ir norādīti zemāk. Krāsa: Sniega Priede, Lefkas Ozols;. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Ražots Polijā.

 • Oviedo 1 sekcija Sekcijas Nika mebelu komplekts

  Oviedo 1 sekcija

  Noliktavā Atlaide Jaunums Polija

  432.00 EUR 400.00 EUR

  Mēbeles noliktavā Rīgā Sekcijas Mēbeļu ražotājs - GiB meble

  Oviedo 1 sekcija: Komplekta cenā ietilpst 5 mēbeļu elementi, kurus ir iespējams aplūkot zēmāk. Krāsa: San Remo tumšs ozols/balta + San Remo tumšs ozols, balta/balta + San Remo gaišs ozols.; Materiāls: laminēta KSP.;. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Akcija, atlaide, izpārdošana, lēti, letas. Jauns produkts. Ražots Polijā.

 • Sekcijas Nika mebelu komplekts Oviedo 3 viesistaba

  Oviedo 3 viesistaba

  Noliktavā Atlaide Jaunums Polija

  682.00 EUR 635.00 EUR

  Mēbeles noliktavā Rīgā Sekcijas Mēbeļu ražotājs - GiB meble

  Oviedo 3 viesistaba: Komplekta cenā ietilpst 6 mēbeļu elementi, kurus ir iespējams aplūkot zēmāk. Krāsa: San Remo tumšs ozols/balta + San Remo tumšs ozols, balta/balta + San Remo gaišs ozols.; Materiāls: laminēta KSP.;. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Akcija, atlaide, izpārdošana, lēti, letas. Jauns produkts. Ražots Polijā.

 • Sekcijas Oviedo 2 viesistaba Nika mebelu komplekts

  Oviedo 2 viesistaba

  Noliktavā Atlaide Jaunums Polija

  559.00 EUR 520.00 EUR

  Mēbeles noliktavā Rīgā Sekcijas Mēbeļu ražotājs - GiB meble

  Oviedo 2 viesistaba: Komplekta cenā ietilpst 6 mēbeļu elementi, kurus ir iespējams aplūkot zēmāk. Krāsa: San Remo tumšs ozols/balta + San Remo tumšs ozols, balta/balta + San Remo gaišs ozols.; Materiāls: laminēta KSP.;. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Akcija, atlaide, izpārdošana, lēti, letas. Jauns produkts. Ražots Polijā.

 • Galds DA21 DIANA Nika mebelu komplekts Galdi

  Galds DA21 DIANA

  Noliktavā Polija

  88.80 EUR

  Mēbeles noliktavā Rīgā Galdi Mēbeļu ražotājs - MLOT meble

  Galds DA21 DIANA: DIĀNA - mēbeļu sistēma pēc klasiska stila parauga. Apbrīnojams dizains un detaļu apdare, kas padara mēbeli par prestižu un elegantu. Diāna izdarīs jebkādu interjeru par bagātu. Sistēma ir izpildīta no laminēta MDF ar iestarpinājumiem. - produkts patstāvīgai montāžai, - komplektā ir iekļauti visi elementi, kas ir nepieciešami montāžai, - vienkārša montāža saskaņā ar pieliekamo instrukciju, Krāsa: Sniega Priede, Lefkas Ozols; Garums: 76 cm; Augstums: 45 cm; Dziļums: 76 cm;. Šī prece ir noliktavā. Pirkumu var saņemt 2-3 dienu laikā. Ražots Polijā.