mebeles.buv.lv

Mēbeles pec individuāla pasūtījuma

Par Firmu

Firma "Art MANE" specializējas mēbeļu ražošanā pēc individuāliem projektiem no dažādiem materiāliem:

  • - Lamināts (ražots Vācijā un Austrijā) vairāk nekā 160 krāsu toņi;
  • - MDF, krāsots (matēts, daļēji matēts, lakots)
  • - MDF ar plēvi;
  • - skaidru plāksne - ozols (dažādi toņi);
  • - koks (ozols; akācija, ķiršu koks, alksnis, buks);

Izmantojamā furnitūra "Hettich", "Blum", "Sаlice", "Häfele".

Firma veic pilnu darba ciklu no telpu mērīšanai un dizain-projekta izstrādes līdz mēbeļu garnitūru un sadzīves tehnikas montāžai, garantijas un pēc garantijas apkalpošana.

Mēs uzmanīgi sekojam visām jaunākajām pasaules dizaina tendencēm un esam gatavi Jums piedāvāt jebkādus stilistiskus interjera risinājumus Jūsu gaumē, no klasikas līdz pēdējām novitātēm. Izgatavojamo mēbeļu izvēle ir ļoti plaša: virtuves iekārtas; vis dažādākās korpus mēbeles; (mēbeles viesistabām, bērnu istabas, priekšnamiem, ofisiem, skapji ar bīdāmām durvīm uc.)

Mēbeļu izvēle ir atbildīgs process. Jūs taču izvēlaties mēbeles ne tikai ērta, skaistai, kvalitatīvai, bet arī tādas, lai tās iederētos interjera dizainā. Tādā reizē Jums palīdzēs profesionāls dizaineris.

Mūsu pamatprincips - radoša pieeja, nestandarta risinājumi, augsta kvalitāte, atbilstošas cenas.

Pakalpojumi

Mēs piedāvājam dizaineru pakalpojumus, kas palīdzēs Jums izvēlēties vajadzīgo mēbeļu stilu, materialus, apgaismojumu un krāsu tonjus.

Dizainers izstrādās dzīvokļa interjera dizainu, mājās, neapdzīvojamu telpu.Dizainers izstrādās dzīvokļa interjera dizainu, mājās, neapdzīvojamu telpu.

Jūsu rīcībā dizainers pa ainavu.Jūs varat pakonsultēties pa jebkuriem jautājumiem, saistīti ar ainavu dizainu, apzaļumošanu un nogabala labiekārtošanu, bet tāpat pasūtīt dizainu-projekts.Dizains-projekts tiks izstrādāts ievērojot klimatu, cilni, apvidus un personisku klienta novēlējumu īpatnības, dos derīgs padomi tālākas aprūpes iestādīšanas.

Katalogs

Mēbeles pec individuāla pasūtījuma
Mēbeles pec individuāla pasūtījuma
Mēbeles pec individuāla pasūtījuma